Kako ste proveli novogodishnju noc?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja sam se lepo najeo ko malo svinjche, onda malo procunjao da vidim sta ima po gradu (s.r.a.nj.e zivo), a onda sam opruzio svoje starachke kosti kraj vatrice u krugu porodice i odmorio mozak od svega zivog, a novu godinu sam zapoceo radno, da se tako i zavrsi. :P :P :P
 
Keeper:
ja sam se lepo najeo ko malo svinjche, onda malo procunjao da vidim sta ima po gradu (s.r.a.nj.e zivo), a onda sam opruzio svoje starachke kosti kraj vatrice u krugu porodice i odmorio mozak od svega zivog, a novu godinu sam zapoceo radno, da se tako i zavrsi. :P :P :P

pa bre pile mlad si mi ti josh da bi ti dochek bio sranje :? ... pocheo si radno da bi ti se zavrshilo radno, pa bre keep shto mi nisi rekao yebote i ja da krenem tako, nisam znala da se valja tako :( .... podseti me sledetje godine :wink:
:lol: :lol: :lol: .
Happy New Year:)))
 
meditj:
Keeper:
ja sam se lepo najeo ko malo svinjche, onda malo procunjao da vidim sta ima po gradu (s.r.a.nj.e zivo), a onda sam opruzio svoje starachke kosti kraj vatrice u krugu porodice i odmorio mozak od svega zivog, a novu godinu sam zapoceo radno, da se tako i zavrsi. :P :P :P

pa bre pile mlad si mi ti josh da bi ti dochek bio * :? ... pocheo si radno da bi ti se zavrshilo radno, pa bre keep shto mi nisi rekao yebote i ja da krenem tako, nisam znala da se valja tako :( .... podseti me sledetje godine :wink:
:lol: :lol: :lol: .
Happy New Year:)))

pa znas, meditj, mlad sam ja, al nisam hteo da se razbacujem, morao sam da stedim energiju za jedan dan ... koji nadolazi :lol:
da, da, tajna je u tome da NG krenesh radno i tako ces je i zavrsiti :wink:

srecna i tebi 8)
 
:evil:

Novu 2004 godinu trebali smo da docekamo u Novom Sadu u poznatoj teretani na Spensu "FLEX" platili smo, 30 evra za neograniceno pice, klopu, garderobu i sve i svasta je bilo obecano pa cak i Dj Umekk i znate sta smo dobili od toga... kad smo dosli tamo na spens nije bilo nicega, kao zbog tehnickih razloga docek se odrzava u klubu aquarius gde smo morali cak i za garderobu da platimo 150 din a za pivo 100 din a o klopi da vam i ne govorim kakva je bila... ovim putem bi ocrnio organizatore i teretanu FLEX da mene nece tako skoro videti tamo kad su oni organizatori...
 
jooooooj super je bilo mada je bilo manjih ispada od "pijane brace" koji su popili dve litre tekile na ex naravno ne celu flasu na ex nego casu po casu.Domacica-drugarica zamalo da izgubi strpljene i da nas sve istera iz stana (a bilo nas je 40-ak) jer je jedan zid bio malo zaliven crnim vinom, fotelja i trosed mazo zapovracani,...... sve u svemu super. ali razocarao sam se u deo zemuna. Nova godina, a u 12:00 jedva da se petarda cula a kamoli nesto bolje.....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top