Milorad Dodik podrzao G17+ na izborima u Srbiji

Evo prošle su sve vijesti na svim programima u RS kao i dnevnik RTRS i nije bilo ni jedne riječi vezano za navode u naslovu teme. Nikada nisam ni čuo da je Dodik spomenuo išta afirmativno u vezi G17+! Ako je i bilo nešto u takvom kontekstu to sigurno nema veze sa izborima jer je to unutrašnja stvar Srbije! Milorad se često puta dosad izjašnjavao da poštuje svaku političku opciju koja u Srbiji dobije povjerenje naroda pa je prema tome, naslov ove teme, potpuni nonsens!
To je unutrašnja stvar Srbije i Srbalji iz Srpske imaju da poštuju svaku odluku braće u otadžbini!
Ova tema je nepotrebna i provokativna!
 
taja:
aaaa.....ti si to doziveo kao licnu stvar...a sto ti ne volis 'bracu' iz rs
Pa brate Srbalju!!! Ja sam ti iz RS! Izbori u Srbiji su vaša stvar i to tako treba da ostane! Ne treba nam međusrpsko političko sufliranje i mentorstvo (barem ne tako agresivno) između Srbalja sa dvije strane Drine! Nije to dobro za nikog od nas!
a045.gif
 
_Milanche_:
covek je bio na konveciji G17+ rekao da podrzava G17+ na izborima u Srbiji i Mladjana DInkica i grlio se sa njim.
Kakvog konteksta?
Paaaa, prošli mjesec se ovdje takođe grlio i sa Tadićem (koji mu je bio u privatnoj posjeti), pretprošli mjesec sa Koštunicom, nedavno su ga podržali i radikali kao mandatara za sastav nove vlade (čak su ga i javno pohvalili da radi onako kako je prije izbora i govorio), dobio je i podršku bosanskog HDZ-a da formira vlast na nivou BiH...
Muslimani ga napadaju da je najopasniji Srbin za budućnost BiH!
Prije neki dan u Banja Luci postrojio je delegaciju OHR i Visokog predstavnika, rekao mu da "konačno počne sam da piše svoja saopštenja za javnost i da je dosadašnji premijer BiH Adnan Terzić obična budaletina"! Čovjek je ovdje nenormalno jak!
Vidiš! Nije to baš tako jednostavno!
Postoje više tumačenja takve "podrške". Da ne pričam da i druge stranke tek trebaju da održe svoje konvencije! Na kraju: šta za Srbiju uopšte znači da je Dodik podržao ovog ili onog! Bitne su Srbija i RS i ko je god na vlasti mora da sarađuje! Ako Dinkić (hipotetički) izgubi, biće opet Srbije, nekog ko se u njoj pita, koga Mile mora da poštuje! Ko god da to bio!
 

Back
Top