Antisrpstvo...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

drbob

Iskusan
Poruka
6.294
Molim moderatore da ne zatvaraju ovu temu koja je namenjena za sve one koji mrze sve što je srpsko a uz put i radikale.
Neka pišu na ovom postu,a da zaobiđu ostale postove,da bi ljudi mogli da vode argumentovane polemike i da raspravljaju o svojimpogledima i shvatanjima,bez prebacivanja sa teme na temu,kao što se i vodi prava demokratska rasprava.
Na ovoj temi neka prosipaju pamet i znanje do mile volje,a mi ostali da na ostalim temama pokušamo kroz argumentovano raspravu dođemo do nekog boljitka za Srbiju,i možda uvidimo da neko drugi ima bolje argumente.
 
da,u pravu si,..i zalosno je to da u Srbiji postije takvi,..ne bi me cudilo da na nas Srbe pljuju u Albaniji,hr,Slovenij,..ali u Srbiji,..pa da lj smo to sami sebi najgori neprijatelji?
Radikalno boplje mora biti.pozzzzzzzzzzzzzzzzz
 
.....niko ne pljuje po srbima vec po onima koju okrenu guzu i daju sakici novinara i politicara da kroji sudbimu neobrazovanom masom koja sebe naziva srbima i iste zamajava pricama o seksu i ko koga brbi........... svi pricaju i trve politiku dok srbija nestaje.....a za to pojedinci uzimaju kintu.....ako to ne znate onda.....sta onda????
 
drbob:
Molim moderatore da ne zatvaraju ovu temu koja je namenjena za sve one koji mrze sve što je srpsko a uz put i radikale.
Neka pišu na ovom postu,a da zaobiđu ostale postove,da bi ljudi mogli da vode argumentovane polemike i da raspravljaju o svojimpogledima i shvatanjima,bez prebacivanja sa teme na temu,kao što se i vodi prava demokratska rasprava.
Na ovoj temi neka prosipaju pamet i znanje do mile volje,a mi ostali da na ostalim temama pokušamo kroz argumentovano raspravu dođemo do nekog boljitka za Srbiju,i možda uvidimo da neko drugi ima bolje argumente.

Pa da ispada da svako ko ne voli radikale je antisrbin .
 
Banshee:
sada znas.
strogi su kriterijumi po kojima neko moze da bude srbin....ostace na kraju sacica ljudi,pravih srba :roll:

Vreme radi za Srbende. Sve ih je više. I pošto je svako ko voli Srbiju radikal, ja ću sebe ponosno da nazovem Antisrbinom, i mrzeću ovakvu Srbiju kakva je danas i kakvu žele radikali i Srbende. Um slobode to naziva kavez-zemljom.
 
Jerry Ropero:
Ceta mala ali odabrana. Pacovi uvek prvi napustaju brod koji tone
da da....i posle cete da se cudite sto srbi kao nacija sve brze nestaju :roll:

pa ce da vam budu krive zene sto ne radjaju,zapad jer su kapitalisti,klima jer je nepovoljna,uvozne cipele jer nema posla za domace radnike,tito jer je postojao,vatikan jer nisu pravoslavci...
 
Tema je postavljena nekorektno, odnosno uslovljavajuće.
Komentari koji su sledili idu u prilog ovoj konstataciji te ne vidim dalju svrhu postojanja iste.
Takodje, na ovom forumu su pokretane mnoge teme o radu svih stranaka uključujući i pomenutu SRS.
Pronadjite.

Pozdrav!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top