Koji MUŠKI/"MUŠKI" likovi zalaze u "naš" kutak?

lulica:
I šta mislite o njima?
Ništa spec., samo sam znatiželjna..., a nadam se i vi... :lol:

E lulice, pa svaki pravi muškarac će pre da zađe na "ženski" nego na "muški" kutak. Iskreno i bez ljutnje, ono "savremen muškarac" mi deluje malo ......pa znaš pederski. Kao skupili se muškarci, ali "savremeni", pa pričaju o "savremenim" temama. I šta uopšte znači "savremen" muškarac?!? Ja bih uvek više voleo da sam okružen gomilom devojaka nego gomilom muškaraca. Eto.... rekao sam ti. ;)
 
shaddow:
E lulice, pa svaki pravi muškarac će pre da zađe na "ženski" nego na "muški" kutak. Iskreno i bez ljutnje, ono "savremen muškarac" mi deluje malo ......pa znaš pederski. Kao skupili se muškarci, ali "savremeni", pa pričaju o "savremenim" temama. I šta uopšte znači "savremen" muškarac?!? Ja bih uvek više voleo da sam okružen gomilom devojaka nego gomilom muškaraca. Eto.... rekao sam ti. ;)
Isto to samo obrnuto - pre cu da odem na "savremen muskarac" iz istih razloga.
 
shaddow:
E lulice, pa svaki pravi muškarac će pre da zađe na "ženski" nego na "muški" kutak. Iskreno i bez ljutnje, ono "savremen muškarac" mi deluje malo ......pa znaš pederski. Kao skupili se muškarci, ali "savremeni", pa pričaju o "savremenim" temama. I šta uopšte znači "savremen" muškarac?!? Ja bih uvek više voleo da sam okružen gomilom devojaka nego gomilom muškaraca. Eto.... rekao sam ti. ;)
Jest pravi muskarci ce da zalaze da pricaju o kremicam, pomadicama, frizuricama, depilaciji i ostalom... :lol:
Ne zalazim ovde bas iz tih razloga... a i ako je vec ime "zenski kutak" onda mi je logicno da je to samo za zene... intimna varijanta, pa ne vidim preveliku logiku zalaziti ovde... Takodje i previse prica tipovi su ovakvi onakvi... koje vi inace pricate samo u zenskom drustvu... u muskom se totalno drugacije ponasate... a ja npr ne zelim da slisam takve price... zato zk ostavljam vama... a vi kad se istrtljate o pomadicama i kad vam dosade te price potrazicete vi vec prave muskarce tamo gde se oni krecu... :wink:
 

Back
Top