Prica o duhovima i ostali horori

Gea_007

Početnik
Poruka
12
Ok, mnogi ljudi vole da pricaju razne price, ali vecina horor prica su donekle istinite! :shock: Neke price se cak nikome ne smeju ni pricati, medjutim postoje i one koje u sebi sdrze neki opasan zadatak poput price o vestici "Bloody Marry". Ovde mozete pricati i vi svoje horor price,... a ja cu vam kasnije ispricati jedan uzas od istine, nesto groznomorno! :!:
 
HOROR - Koshutnjak

*jednog lepog suncanog dana , odlucim da odem malo na Kosutnjak da trcim ... rekreacija ljudi ne zbog sexa :))) .... onako nesto se zamislim i cujem vrisak ...jbte sta je sada ..... kao neki mrak da mi je pao na oci , spustila se tama , odjednom tishina ..... ja krenem prema shumi odakle se cuo vrisak .... kad tamo moja ortakinja i moj ortak iz kraja odvaljuju se od sexa ... sigurno joj ga lik zabio u pogreshnu rupu pa odatle i taj vrisak .... NASTAVAK U SLEDECEM BROJU ...
 
aj ispricaj nam molim te, bas me zanima
e088.gif
 
HOROR - Lipovacke shume



* otishao ja s ortakom da krademo drva za ogrev , mene nesto mucio stomak i sta cu da radim ....obliznji zbun izaberem kao metu za sranje .... tako sam lepo kenjao kad cujem kako neko shushka i onako krckaju komadici grancica ..... ne da sam poceo ubrzano da kenjam i razmisljam sta je sada .... kad ono ortak doneo toalet papir i kaze PALOMA lakshe se BRISE )))
 
HOROR - Udar groma iz doopeta :)))

* jedne hladne i jake zime negde 2000.god. godine bio je na slavi kod ortaka Petra ...****** potrefio posnu slavu ...ja inace mrzim ribu da jedem , fujjjjj ...ali zato od pasulja se razvaljujem .... pojedem ti ja jedno 3 tanjira pasulja kazu zove se ALI BABA .... joj majko moja , naduvao mi se stomak kao u zabe :)) .... kad sam ja poceo da prdim ... ljudi poceshe da placu i kukaju ...deco moja bezite u sklonista bombarduje nas ponovo NATO pakt :)))
 
HOROR - ustaj lebac ti *****

* negde oko 11h popodne smorio se ja nesto , sta da radim .....yebiga idem da spavam , ko zna kad umrem hocu li imati vremena za odmor ... spavam ti ja tako , hrcem i ceshkam jaja ...kad kroz san neko me budi Ustajjjjjjjjjjjj .... Ustajjjjjjjjjj .... ja se trgnem kad nema nista ... kad ponovo ja u san kad ponovo Ustajjjjjjj ... Ustajjjjjjjjjj .....****** sta je sada otvorim oci kad ono neki ludak legao na travu i nece da ustane , a komshija kosi dvorishte .... :)))


livada-1.jpg
 
HOROR - pomozi boze

* kad neko gleda horor tresu mu se noge , usere se u gace , pocne da place ....ali jel vam se to nekad dogodilo .... ako nije poslushajte moju istinitu pricu .... obozavam da jedem ljuto ... najedem se ljutih faferona i onda kad sam vrshio veliku nuzdu ( **** kao konjina ) noge od sedenja pocnu da se tesu , usrao sam se ziv ....ali kad su suze krenule ..nisam mogao da ih zaustavim ..... nije bilo toalet papira :)))

roll20evil20toilet-1.jpg
 
whitenicky:
HOROR - pomozi boze

* kad neko gleda horor tresu mu se noge , usere se u gace , pocne da place ....ali jel vam se to nekad dogodilo .... ako nije poslushajte moju istinitu pricu .... obozavam da jedem ljuto ... najedem se ljutih faferona i onda kad sam vrshio veliku nuzdu ( **** kao konjina ) noge od sedenja pocnu da se tesu , usrao sam se ziv ....ali kad su suze krenule ..nisam mogao da ih zaustavim ..... nije bilo toalet papira :)))

roll20evil20toilet-1.jpg


Pravi horor dasa
 

Back
Top