Zashto neke devojke neznaju shta je dosta???

evo malo i matematike, koja ce razjasniti ovu dilemu (kako se stvari gledaju drugacije)
koliko je: dva put po pet i tri put na pet (2*5 i 3 koren iz 5)
: dva puta popet i tri puta napet (a ovo je sto bi rekli kolege nemci sex yaaaa)

vidite kako kad se odvojeno i razlicito tumaci, sve izgleda drugacije ;) ;) ;)
ko ovo ne shvati on je ..... ;););)
 
a konkretno sad, stvarno,
treba da si pametniji, i da bi je ubio od .... i zadovoljio ima resenja....
treba ti: 20e za vijagru, celo jedno vece, da mislis na neku koja te besno pali ako to vec nije ona.....
i da shvatis to vece da si na radnom zadatku, nema sentimentalnosti i osecanja, samo rad i rad i rad....
e kad joj bude bilo dosta, naravno ti ces moci jos, pa opet udri...
tako da sledeci put i ono malo bice joj dosta....
Ovako ja radim, mada bez onog troska od 20e, tj. viagre, a i ima emocija, sta cu ;) ;) ;)
 
Kosnar MC:
Brate neznam dal si derpe ali je pitanje za devojke...Mislim ochigledno a ovo pod broj jedan nisi u pravu mozda bi tvojoj ribi bilo i dosta (ako je imash)...

Nismo braca - toliko o tome kome treba postavljati pitanje sexualne orijentacije. Pitanje nisi postavio samo devojkama - pitao si "...zasto devojke...". Ne, nemam devojku i to vec godinama. A ovo "pod jedan" ti je bash pogodilo sujetu...

Pre nego sto krenes u odgovor: razmisli dobro koliko ces iispasti glup i smesan i onda prioni na tastaturu, ako ti je svejedno...
 
Kosnar MC:
Zashto su devojke razocharane kada mushkarac dozivi orgazam... :(
Moja devojka to ne razume da posle orgazma mushkarac nemoze odmah da nastavi... :shock:
Pomozite nadrljacu 8) :lol: :lol:

Čuj, NEKE žene vole dugačak i lagan sex, NEKE vole brz i strastven, NEKE vole da se igraju, NEKE ne znaju ni šta vole pa su isfrustrirane i tako dalje. TVOJA očigledno voli duuugo da budeš u njoj, zato vežbaj. Kad počne da ti nailazi, misli na nešto drugo, seti se šta si planirao za sutra ili ko je favorit u kladionici (samo nemoj previše da se zaneseš u razmišljanju :lol: ), pa onda uspori, zastani, promeni pozu, itd, itd...
Za vrhunske majstorije, kao što su podeljeni svrsh ili produženi erekt, moraš mnooooooooooogo da yebeš i yebeš i yebeš i vežbaš, vežbaš, vežbaš...
Probaj i da ga baciš par puta pre nego što se nađeš sa njom...
 
Zex:
Čuj, NEKE žene vole dugačak i lagan sex, NEKE vole brz i strastven, NEKE vole da se igraju, NEKE ne znaju ni šta vole pa su isfrustrirane i tako dalje. TVOJA očigledno voli duuugo da budeš u njoj, zato vežbaj. Kad počne da ti nailazi, misli na nešto drugo, seti se šta si planirao za sutra ili ko je favorit u kladionici (samo nemoj previše da se zaneseš u razmišljanju :lol: ), pa onda uspori, zastani, promeni pozu, itd, itd...
Za vrhunske majstorije, kao što su podeljeni svrsh ili produženi erekt, moraš mnooooooooooogo da yebeš i yebeš i yebeš i vežbaš, vežbaš, vežbaš...
Probaj i da ga baciš par puta pre nego što se nađeš sa njom...

8) :arrow: ;)
 
Da bi se nastavila vrsta, potrebno je da dođe do oplodnje. Ukoliko bi devojka, ako prva doživi orgazam, prekinula odnos pre nego što on završi posao, ne bi došlo do oplodnje i vrsta ne bi više postojala. Zato ona može i hoće još jednom i još jednom, sve dok on ne završi i udustane od daljeg vođenja ljubavi, jer je tek tada ono što je potrebno za oplodnju urađeno.
 
Ovde izgleda neki slabo kapiraju da je problem u meni nebih trazio savete od vas obratio bih se lekaru ili sl :lol: . A mislim da je forum mesto za svakakve gluposti i tako...Zar ne? Pitao sam ono shto mi je palo na pamet bezveze... Nisam neki klinac da bih se prepucavao sa ostalom decom uostalom oni maloletni nisu ni trebali da daju odgovore...
Ni jednoj devojci do sada nije bilo malo vec normalno ali sad je malo drugachije sa ovom... 8-) :lol: :lol: :lol:
 
Srbisha:
3 puta za redom
Некада давно су у Добановцима и целој Војводини живели и Немци. Постоји виц из тог времена.
Пита србин швабу кол`ко пута може, а шваба каже "Ајнц па гут". Србин се наравно хвали да може, сада није битно колико пута. После много година исто питање, али код србина другачији одговор: "Гледа у ципеле", а код швабе и даље "Ајнц па гут".
 
Kosnar MC:
Ovde izgleda neki slabo kapiraju da je problem u meni nebih trazio savete od vas obratio bih se lekaru ili sl :lol: . A mislim da je forum mesto za svakakve gluposti i tako...Zar ne? Pitao sam ono shto mi je palo na pamet bezveze... Nisam neki klinac da bih se prepucavao sa ostalom decom uostalom oni maloletni nisu ni trebali da daju odgovore...
Ni jednoj devojci do sada nije bilo malo vec normalno ali sad je malo drugachije sa ovom... 8-) :lol: :lol: :lol:

Шта ти у ствари оћеш, синак?
Да ти кажемо како је незасита, нимфоманка или фригидуша, да је нагрдимо што јој није доста (а ти такав љубавник!), да треба да је откачиш, да је пошаљеш на лечење,...шта оћеш?
Реци шта би волео да чујеш, па ћемо ти казати!
 

Back
Top