LDP-GSS-SDU-LSV Cedomir Jovanovic

Последнја вест гласи:
Поклон донација међународне заједнице комби у коме могу да стану све присталице истих,да не пешаче када иду на пред изборне митинге по Србији.
Комби коалиција !
 
Е то је видиш поштено!
Социјални протест ради сопственог интереса. Као и ови што Панчевци што се буне кад им догорело до ноката.
Људи, гледајмо од чега се живи... А не неке велике теме.

Ево примера колико су у ЛДП-у испразни корифеји. Видим билборд, Чеда у гро плану, позади црвенкаста позадина. И пише

SAMO OD NAS ZAVISI
Da li će država građanima stvarati šanse ili probleme.

Погледајмо прво ово друго. По либералној политичкој мисли, држава једино и постоји да би грађанима правила проблеме. Онима који немају поштене намере, држава треба да прави што више проблема, онима који поштују закон, да тих проблема буде што мање. Свако је ковач властите среће. Драги моји корифејчићи, није држава ту да вам ствара спортске прилике. Као што су вас учили ваши комунистички очеви. Па коме је бабо председник општине, тај не мора ни за шта у животу да брине. Ко је подобан и активан може као прво радно место да буде премијер, градоначелник или бар шеф посланичке групе :?
Ако се представљате као либерали - будите то. Држава је ноћни чувар система. Није држава ту да брине о грађанима. То је тако у социјализму.

А онда оно прво. Од кога бре то "нас" зависи? Као од грађана који треба да преломе паметно, па јел'те да гласају како треба. Али ја мислим да је ту сублимална порука. Чеда мисли како зависи све од њега и његових апостола - Проке, Ниџе, Леке и Бебе. :lol: :lol: :lol:
 
Great Old One:
Е то је видиш поштено!
Социјални протест ради сопственог интереса. Као и ови што Панчевци што се буне кад им догорело до ноката.
Људи, гледајмо од чега се живи... А не неке велике теме.

Ево примера колико су у ЛДП-у испразни корифеји. Видим билборд, Чеда у гро плану, позади црвенкаста позадина. И пише

SAMO OD NAS ZAVISI
Da li će država građanima stvarati šanse ili probleme.

Погледајмо прво ово друго. По либералној политичкој мисли, држава једино и постоји да би грађанима правила проблеме. Онима који немају поштене намере, држава треба да прави што више проблема, онима који поштују закон, да тих проблема буде што мање. Свако је ковач властите среће. Драги моји корифејчићи, није држава ту да вам ствара спортске прилике. Као што су вас учили ваши комунистички очеви. Па коме је бабо председник општине, тај не мора ни за шта у животу да брине. Ко је подобан и активан може као прво радно место да буде премијер, градоначелник или бар шеф посланичке групе :?
Ако се представљате као либерали - будите то. Држава је ноћни чувар система. Није држава ту да брине о грађанима. То је тако у социјализму.

А онда оно прво. Од кога бре то "нас" зависи? Као од грађана који треба да преломе паметно, па јел'те да гласају како треба. Али ја мислим да је ту сублимална порука. Чеда мисли како зависи све од њега и његових апостола - Проке, Ниџе, Леке и Бебе. :lol: :lol: :lol:
Pa nisam ja anarhista,a i ovaj link sto sam ti postavio je samo pokret(a ne stranka koja ce da se kandiduje na izborima) koji ukazuje na nepravilnosti u jednoj drzavi.Svako jeste kovac svoje srece,ali ako neka mazga zasedne u fotelju i donosi zakone kakvi mu se cefnu...onda se... na takvu drzavu.Dok se neko besplatno skolovao bilo je super e sad kad je zaseo u fotelju nasao da nam deli lekcije kako skolovanje treba da se placa...ONDA NEKA VRATI DIPLOMU PA NEK STUDIRA PO TOM NOVOM SISTEMU.
 
Извињавам се што сам скочио с теме на тему.
Заправо социјални или еколошки протести су били дигресија.
Дакле
1) Подржавам такве протесте, а за неке ствари сам и сам заинтересован
2) Оно што сам рекао за Чеду наравно стоји, као и оно што је Б.А.Л. додао. Нека лепо врати диплому, ионако је сумњиво стекао.
 
Ево читам данас ували се и Батић на њихову листу сад бар не могу да кажу идеолошки смо исти овај Батић,бар колико се ја сећам,увек је глумио неког монархисту,равногорца,мало десно је вукао ал Боже мој важно је да је ****** у фотељи.Ј..ш идеју :-D
 
Извинте, пошто видим да је расправа скренула, да само кажем нешто о овој теми.

Дакле, пошто не бих да се "изражавам" овој екипи недостаје још само ДХСС (Батић), па да екипа буде комплетна.

Пошто су чланице ове коалиције најниже дно пол. сцене Србије - драго ми је да
су се скупили на гомилу и што ми је посебно мило - страшно их је мало.

Због овога констатујем (себи) да се ствари у Србији крећу набоље!
c006.gif
 
LDP-GSS-SDU-LSV Cedomir Jovanovic su ubedljivo najgora koalicija- GOMILA LUDAKA. Jos uvek se secam svih NEBULOZA koje je govorio Jovanovic i jos uvek govori, a o dzipovima i Spasojevicu, mafiji, Siptarima da ne trosim reci. GSS- oni su cini mi se isli na Kosovo da razgovaraju sa teroristima, ne trpe kako kaze Pesicka "domacine" i "gazde", meni se cini da vole siptarske teroriste i narko-dilere.LSV- onaj Canak je skroz puko, a i najbolji prijatelj Opacic je u zatvoru jer je narko diler, ne bi me zacudilo da je i Canak imao veze s tim.

DSS je po meni najbolja partija, pokazalo se da mogu da smire i urede politicku scenu kao i odnose u drzavi. Definitivno imaju moj glas. Nadam se da ce Kostunica opet biti premijer.
 
_Milanche_:
Nosilac liste je Ceda Jovanovic koji je i prvi na listi.Na listi se pored njega i lidera ostalih stranaka Natase Micic,Zarka Koraca i Nenada Canka nalaze i Vladan Batic,Milan St. Protic novinar Petar Lukovic i profesorka ustavnog prava Marijana Pajvancic.
Zamisli da pobede, kakva bi to vlada bila :shock: ! Jos samo da ubace i koju vanstranacku licnost, npr natasu kandic kao ministra policije, recimo :D
Inace nikada cuo za ovu profesorku. Jel ona sa nekog privatnog fakulteta :confused: ?
 
Ta kolacija je skup "politicara" koji su pukli 2003. zbog svega sto su radili, a inace pre toga su skupljeni sa konca i konopca za potrebe DOS-a i obaranja Milosevica. Sada pokusavaju da se vrate u zivot, misleci da su ljudi ovde slabog pamcenja. Ekstremni i nedomokraticni u iznosenju politickih stavova, njihovi programi se kose sa ustavom ove zemlje.....nikad vise nece imati bilo kakvu vlast, a i prelazak cezusa je po znakom pitanja. Inace po Srbiju bi izuzetno lose bilo da takvi udju u parlament...
 
Salvantis:
Ok onda. Ima toliko privatnih fakulteta, da ne moze covek da pohvata sve te silne profesore ;)
A nema sumnje da je izvanredan pravnik cim je u takvoj druzini :D
pa ima vise drzavnih nego privatnih ako cemo iskreno ali ovo nije mesto za takvu temu...uz to ti sigurno mislis da je verovatno klasa pravnika Ratko Markovic ili Oliver Antic...sto je neumesno i komentarisati...
 
Najbolja lista do sada. O tome svedoči i broj histeričnih napada radikala.
Najbolji pokazatelj toga za koga treba glasati jeste to ko je najčešće njihova meta.
Ovog puta je to LDP i moj glas ide njima.

17. novembar 2006.
Čeda Jovanvić prvi na koalicionoj listi
Koalicija Liberalno demokratske partije, Gradjanskog saveza Srbije, Socijaldemokratske unije i Lige socijaldemokrata Vojvodine na parlamentarne izbore 21. januara izlazi pod nazivom LDP-GSS-SDU- LSV- Čeda Jovanović.

Prvi na listi biće Čedomir Jovanović, lider LDP, druga je Nataša Mićić, predsednica GSS, treći Žarko Korać, predsednik SDU, a četvrti Nenad Čanak, lider LSV.

Peta je Vesna Pešić, prva predsednica GSS, a šesti književnik Filip David. Na listi su i Marijana Pajvančić, profesorka ustavnog prava iz Novog Sada, Petar Luković, novinar, Milutin Petrović, režiser, Biljana Cincarević, slikarka, Nenad Marjanović, fotograf, Dejan Sinadinović, kompozitor.

Kandidovane su i glumice Olivera Ježina i Sonja Stjepić, kao i Željko Markuš, muzičar iz benda Kristali.
Na izbornoj listi je i Milica Ružičić Novković iz novosadske nevladine organizacije «Živeti uspravno», koja okuplja ljude sa posebnim potrebama,.

Kandidati će biti i i istaknuti funkcioneri stranaka članica koalicije – Bojan Kostreš, predsednik Skupštine Vojvodine, Đorđe Đukić, raniji predsednik pokrajinskog parlamenta, Đorđe Misirkić, pokrajinski ministar finansija, Nenad Milić, šef kabineta premijera Zorana Đinđića i zamenik ministra unutrašnjih poslova, pisac Nenad Prokić, profesor Nikola Samardžić, glumac Branislav Lečić i drugi.

U okviru kvote koja pripada LDP-u kandidovani su i Vladan Batić i Milan St. Protić.

Četiri partije dogovorile su se da jedini kriterijum podele osvojenih mandata bude rezultat na izborima.

Jednu trećinu liste čine žene, koje će dobiti i trećinu osvojenih poslaničkih mandata.
 

Back
Top