Zašto ste se udale

E ja vala ne znam ... I sama se pitam sta mi bi!!!!
e136.gif
 
Udala sam se jer sam sa njim provela prethodnih 5 bozanstvenih godina punih uzajamne ljubavi, paznje ,poverenja ...prosto je njegova prosidba bila prirodan nastavak nase veze, cak je i zajednicki zivot tekao uglavnom dobro...ljubav jaaaka...i onda na dan vencanja njegova keva napravi problem...i eto mislim da nas je poljuljala iz sve snage...krajem meseca je 10 godina od kako smo zajedno i za sve to vreme samo bih taj dogadjaj s njom volela da izbrisem...sve drugo je lepo, nekad malo vise, nekad malo manje, al prava stvar za nas dvoje takvi kakvi smo...
 
dive:
znam ja! znam ja!... bas sam te jutros gledala na *jadranu*.. onako.. drugaciju...


Ajaoooo .. Jadran ah taj Jadran .. E jesam bila cica tad...
S....kako je svet mali?
I u realnom i u virtuelnom svetu nam se ukrstaju putevi...Meni se to svidja, imam neku posebu emociju za Vas ,,tebe ...vise ne znam jesmo mi na ti ili Vi?
 
Nisam se jos udala, ali mislim da kada dodje do toga, da ce to biti zbog neizmerne ljubavi koju osecam prema njemu.
Moja profesorka srpskog nam je jednom rekla "u univerzumu lebdi puno prepolovljenih jabuka, kada nadjete polovinu, vasu polovinu, onda ce te osetiti istinsku srecu".
Ubedjena sam da sam pronasla moju polovinu!
 
Nadam se da se necu naci u prilici da se udam tj da me neko zaporosi, jer brak iskljucivo smatram nepotrebnim ako se dvoje ljudi vole. Jedino sto brak moze da uradi je da oteza raskid do kojeg dolazi u 80% slucajeva. A jos ako su i deca upletena tim gore. Ma nisam ja za brak nit je brak za mene.
 
naravno da se udajemo iz ljubavi!
zlo i naopako udati se jer si trudna, jer je kupio dobar auto...i jer nosi skupo odelo...
ma nemoj!!!!
mnogi znaju da sam se ja udala posle mesec dana zabavljanja i poznanstva:p
bili smo slepi od ljubavi..i još uvek smo...
 
Formalni deo - samo vencanje itd - smo obavili jer je postojao praktican razlog (ni on ni ja se ne palimo na svadbu, burmu, kuma i to).

A resila sad da zauvek ostanem sa njim - nadamo se, jel' - jer je to TO . On je moj saputnik, moj drugar, ljubavnik, sagovornik i sve ostalo. Moj covek, od istog testa, sve kapiramo na isti nacin. Nisam mogla da verujem kad sam ga upoznala :)
 

Back
Top