Kako izmeniti neki nazivi fajlova su mi plave boje

Hm, izgleda da može... Desni klik na particiju -> Properties -> Disk CleanUp. Malo sačekaš, a onda odčekiraš "Compress old files". Kad selektuješ ovu opciju, možeš i da podesih posle koliko dana se vrši kompresija. Ova opcija se može uključiti/isključiti i iz registrija. Reč je o ključu
HKEYLOCALMACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\VolumeCaches\Compress old files
 
Ovde treba da obrišeš sve ključeve... NISAM OVO ISPROBAO, PA BOLJE PRVO EKSPORTUJ KLJUČEVE, PA ONDA EKSPERIMENTIŠI! Evo ti i link: http://www.annoyances.org/exec/forum/win2000/1024939934)
Nego, zašto lepo ne uradiš prosto:
JA:
Desni klik na particiju -> Properties -> Disk CleanUp. Malo sačekaš, a onda odčekiraš "Compress old files". Kad selektuješ ovu opciju, možeš i da podesiš posle koliko dana se vrši kompresija.
 
Zakon:
Ok.
"Done".

Hvala

Jos kad bi mi rekao kako da kad otvaram windows explorer,da namestim da mi odmah otvori u jednom folderu,a ne kako je vec standardno namesteno.
Komanda za to što ti treba je
explorer /n, /e, /select,<folder>
gde je <folder> naziv foldera koji želiš da ti je selektovan, na primer C:\Windows. Ukoliko hoćeš da napraviš shortcut, onda komandu upišeš u Target polje shortcut-a i to je sve.
 

Back
Top