opet nesto o privatnim porukama

xiaoyu:
Uuuuu bre Spock, pa ja uopšte nisam u toq!! Ništa me ne obaveštavaš, a ja se polonih onda da ti pomognem! :D
A šta bi s onim strancem???? :shock:

Nego da odgovorim na temu...
Bilo i dobrih i loših startova... svako je dobio odgovor po zasluzi. ;)

teddy.gif
ma zekim ove omladince, a za onog, e to sam bila skroz ozbiljna, josh se dopisujemo... 2 vidjanja su propala iz opravdanih razloga :(
 
Copy_Cat:
dobro vece dobri ljudi.
zanima me da li odgovarate na svaku pp? naravno, ako je fina. npr. neko vam posalje poruku u kojoj izrazi neke simpatije prema vama, ali vi niste zainteresovani za neko druzenje i upoznavanje.
konkretno me zanima da li takve poruke ignorisete, ili ipak odgovorite nesto tipa....hvala na poruci ali nisam zainteresovan/a......
Na ovo pitanje devojke treba da ti daju odgovore :roll: Ja nemam takvih problema niko mi ne piše osim prijatelja ili nekih riba koje nude neke adrese p.orno sajtova :roll: mislim šta reći :wink:
 
Kakve veze ima ova tema sa ljubavi i seksom?
.. pretpostavicu da je vecina tih pp-a seksualne sadrzine, dal samo o tome pisete?
Zar vas ne zanima nesto drugo na forumu ili bi se samo j*bali sa nekim a pravili se finjaci pred svima?
Zasto ne otvorite temu 'ja bih se je*ao/la sa skoro svakim sa foruma, ko ume da pise, da drugi ne kazu kojim slucajem da je ljakse, joj ne bih da izadjem na los glas, ali volim fol vise nego leba, i to mi je tako normalno da je druga priroda, ako mi napises pp mozda cu misliti svasta, vise volim kuliranje to mi je barem normalno i svaku iskrenost cu prepricavati na los nacin, jer kako se usudio napisati to na i '

neko mi nesto napise, ja mu odgovorim; kada mene nesto zanima, ja to napisem i posaljem.
 
Breaking:
Kakve veze ima ova tema sa ljubavi i seksom?
.. pretpostavicu da je vecina tih pp-a seksualne sadrzine, dal samo o tome pisete?
Zar vas ne zanima nesto drugo na forumu ili bi se samo j*bali sa nekim a pravili se finjaci pred svima?
Zasto ne otvorite temu 'ja bih se je*ao/la sa skoro svakim sa foruma, ko ume da pise, da drugi ne kazu kojim slucajem da je ljakse, joj ne bih da izadjem na los glas, ali volim fol vise nego leba, i to mi je tako normalno da je druga priroda, ako mi napises pp mozda cu misliti svasta, vise volim kuliranje to mi je barem normalno i svaku iskrenost cu prepricavati na los nacin, jer kako se usudio napisati to na i '

neko mi nesto napise, ja mu odgovorim; kada mene nesto zanima, ja to napisem i posaljem.

Ako napisem nekome pm,to je uvek neka normalna poruka koja nema veze sa seksom.....Ne verujem da iko to radi.....Kao,ja sam Marko dali bi htela sa mnom da se hebes:roll:
 
Enfroz2891.:
Ma sigurno trebalo malo da mu se digne...znash,godine....
evo recimo ovaj frik ***** , finjak pred svima, sa gomilom dobar, drka ga na vashe slichke, najvece je g0vno foruma, i opet se lolate sa njim?
Secam se kada mi je negde napisao nesto za pp, stavio akcenat na to, naglasio da je jako bitno koliko imas pp-a.
To je kao nesto sa one acine teme o 'oglasavanju na zvona'.

Sta mi je time rekao, rekao je da mu je vazno da mu shalju poruke i da se sa nekima dopisuje.
Chopori gde istina nije ni bitna vec je vazno da se slazu, trazenje drustva preko krste zbog neke usamljenosti ili necega, a zavrsava se kao chopor koji se seta po virtualnom svetu. Klan. A ovo treba kao biti mesto za individualce, gde ce pisati stvari onako kako ih naidju istinitim.
E jeb*em vas sve u usta, znate ko ste, umesto da koristite svoje reci kako treba, vi igrate trbushne plesove i nadoknadjujete svoju prethodnu nesrecu.
Ali hajde, nista nije zauvek....
osim ljubavi izmedju mene i necije keve
aam.gif
 
Maxy:
Ako napisem nekome pm,to je uvek neka normalna poruka koja nema veze sa seksom.....Ne verujem da iko to radi.....Kao,ja sam Marko dali bi htela sa mnom da se hebes:roll:
Zasto je tema onda na 'ljubav & sex' , zasto nije na nekom drugom podforumu?
Autor je mislio na nesto seksualno dakle.
I takav pp je, iako ne preterano mastovit, daleko bolji od onog 'cao lepotice, ja sam miki. Jao ala si lepa :****** sve bih te pojeo slatkishu.
Mnogo si mi pametna, al sto mucis tu tvoju lepu glavicu. ;)
Opusti se. Ajmo na kaficu, samo opusteno...'

e takve pedere treba pobiti. Najgore je sto je takav stav normalniji od iskrenog '***** mi se', tj, normalnije se prihvata, laznjaci najbolje poznaju laznjake i kada naidju na neku iskrenost ona im deluje cudno i odbojno. Radije bi se skrivali.
A posle otvaraju teme o neiskrenosti i prevari.
Pa sa cime ste poceli celi tu pricu? Zar nije smesno to sto otvarate oci samo onda kada vam odgovara, a trece oko na bagremovu pashu
 
Breaking:
Zasto je tema onda na 'ljubav & sex' , zasto nije na nekom drugom podforumu?
Autor je mislio na nesto seksualno dakle.
I takav pp je, iako ne preterano mastovit, daleko bolji od onog 'cao lepotice, ja sam miki. Jao ala si lepa :****** sve bih te pojeo slatkishu.
Mnogo si mi pametna, al sto mucis tu tvoju lepu glavicu. ;)
Opusti se. Ajmo na kaficu, samo opusteno...'

e takve pedere treba pobiti. Najgore je sto je takav stav normalniji od iskrenog '***** mi se', tj, normalnije se prihvata, laznjaci najbolje poznaju laznjake i kada naidju na neku iskrenost ona im deluje cudno i odbojno. Radije bi se skrivali.
A posle otvaraju teme o neiskrenosti i prevari.
Pa sa cime ste poceli celi tu pricu? Zar nije smesno to sto otvarate oci samo onda kada vam odgovara, a trece oko na bagremovu pashu

Jako cudno pises,imas jako cudan pogled na sve.....Kada upoznas neku devojku koja ti se svidja jel je pitas odma za sex?Kao ,izvini ali nesto mi se prijebalo ,ako nije problem samo da skoknemo do mene :shock: .Ima foliranata ali nisu svi......Svako ima drugaciji pogled na sve...
 
Copy_Cat:
dobro vece dobri ljudi.
zanima me da li odgovarate na svaku pp? naravno, ako je fina. npr. neko vam posalje poruku u kojoj izrazi neke simpatije prema vama, ali vi niste zainteresovani za neko druzenje i upoznavanje.
konkretno me zanima da li takve poruke ignorisete, ili ipak odgovorite nesto tipa....hvala na poruci ali nisam zainteresovan/a......

Kad sam okruzena fenserskim zivotom onda ponekad odgovaram na poruke a ponekad ne, jer to sam ja, to je moj zivot, ispunjen, a kad sam okruzena obicnim, primitivnim ljudima, kad samo cujem i vidim primitivizam, onda odgovaram na svaku poruku jer tog nepoznatog obozavaoca vrlo lako okrenem i postavim ga sa mojim porukama da to dopisivanje izgleda fancy, jer vrlo svesno izbegavam seljacke teme i vracam dopisivanje na onaj nacin koji meni odgovara kad on zastrani.Razmenim 20, 30, 50 poruka dnevno, ja to shvatam kao neobavezno - obavezno caskanje, time ispunim dan na fancy nacin, imam veliki broj nepoznatih brojeva od obozavalaca koji su sami nasli moj broj i javili se, a ponekad u te brojeve pomesam i broj od nekog ko mi je poznat pa ga tretiram isto kao i nepoznate, a on verovatno misli da ja znam ko je on, nego se foliram da ne znam.
 
Maxy:
Jako cudno pises,imas jako cudan pogled na sve.....Kada upoznas neku devojku koja ti se svidja jel je pitas odma za sex?Kao ,izvini ali nesto mi se prijebalo ,ako nije problem samo da skoknemo do mene :shock: .Ima foliranata ali nisu svi......Svako ima drugaciji pogled na sve...
Ne moj prijatelju, ako je to ta devojka sa kojom ti je sex potreban, razgovor o sex-u nece biti neophodan, vasa tela ce govoriti sama....

'Njushkanje' je ok, otkriva bolesti, plodnost -bilo uma bilo tela, koliko zapravo zelis tu osobu... zivotinjski pristup prepisan na licnost nesvesnu toga. Njushkanje recima i ocima i umom, kao i zivotinjskim alatima.
Necu reci devojci koju sam sreo pre minut-dva 'ej ***** mi se'.
Ne mozes reci to svakome, to moze biti i uvreda.
Ali ako osetis tu hemiju izmedju vas, objasni joj pokretom, rukom, sapni joj na uvo.
Nisam ni mislio da se poput nekog bilmeza dernjam nasred raskrsnice 'OOOOooooj ala bih te opaliiiiioooo sestru mu u pic*u' (zamisliti ovo uz brutalno chesanje medjunozja)
Budi fin, ali budi iskren. Kada ti se neko **** kazi mu to, nemoj samo da ga zoves na 'kafu'.
 
Kao sto odavde dovodim sve ljude pod svoje, na njihovo i na svoje zadovoljstvo u komunikaciji preko SMS poruka, telefona i interneta, tako isto u svom smestaju,stanu kad sam u Beogradu dovodim ljude pod svoje na njihovo i na svoje zadovoljstvo.Jednostavno takva sam i hteli ne hteli svi se primire i sve dodje na svoje mesto.A ovde necu to da radim, necu da ih postavljam u direktni kontakt sa mnom jer kao prvo i prvo ovo nije moje mesto, prvo hocu da stavim sebe na svoje mesto, a njih rasporedjujem na svoja mesta po rasporedu koji je odgovarajuci. :D
 
Sad svi su ljudi različiti pa i pp, manje više uvek odgovorim, osim ako nisu degute a bilo ih je. Stvar kulture ali možda i mnogo više mog ličnog tripa komunikativnosti i izazova onoga što može da bude ne vizuelna komunikacija.
Većina poruka koje dobijam ipak imaju sex konotaciju ali od toga ne pravim dramu, to je danas prosto vrlo uobičajeno, no ima tu i ljudi koji su vrlo zanimljivi i inspirativni u svakom smislu.

Zbog njih pp postaju itekako smislene.
 

Back
Top