Ruskinja ubila svog decka-i od njegovog mesa spremila hranu za Novogodisnju zabavu.

Istocni Vetar

Domaćin
Poruka
4.571
Ruskinja je ubila svog decka-i od mesa spremila razlicita jela za Novogodisnju zabavu.
Gosti nisu nista primijetili.
Pri kraju zabave jedan gost je otvorio frizder i nasao ljudsku ruku..
Pozvao je policiju i Ruskinja je priznala zlocin..

A court in the Russian internal republic of Bashkortostan has passed an 11-year sentence to a woman who killed her boyfriend with an axe and then cooked him in a variety of dishes which she fed to her guests at a New Year party.

The Komsomolskaya Pravda daily reports that the incident took place in the small town of Sterlitamak. The 44-year old woman suspected her boyfriend, who was younger than her, of unfaithfulness and in a heated row grabbed an axe and hacked him to death.

Then, the woman flayed and dismembered the body. She threw away the head and used the rest to cook a New Year dinner. She minced some meat and used in meatballs and dumplings and also made jellied meat with hands and feet — she later bartered that dish for liquor with neighbors.

When the guests arrived, the woman treated them to everything she cooked — meatballs, dumplings, soup and liver sausage. The people did not know they were eating human flesh, only one guest noticed that the meat was unusually sweet, but he was told that this was because it was very fresh.

When the party was coming to an end, one of the guests looked into the fridge and found a severed human hand there. He called the police and the murderer confessed during the first questioning.
 
ShadowRider:
@luckastalutkica
more ipak te stavljam na ignore listu, dosta mi je tvojih postova... respect...

Svejedno, videce moje ime, a moze da zamisli sta imam da kazem! :D Ha ha ha ha ha ha... Znate li kako izgleda kad stavis nekog na ignore? Kad on posalje post, tebi se pojavi prazan post sa sve imenom korisnika i pise "Ovog korisnika stavili ste na ignore listu". :D
 
Desi bre "Zheno Mafijasha", Hebiga, mala udana za mafiju, nemozemo joj nishta.

Original postavio luckastalutkica
Saznala sam neke stvari.A nekih stvari sam se setila.Taj moj decko Dusko Polic, on je moj, od detinjstva smo se on i ja upoznavali, sudbina nas je navodila jedno na drugo.A ja sam nezavisno od njega bila povezana sa nekim mocnim i bogatim mafijasima i kriminalcima, i to najvise tako sto sam od malih nogu bila vrlo pametna i lepa i komunikativna, pa sam dolazila u razgovor i u kontakt sa njima a oni su se oni interesovali za mene.

Kad smo Dusko i ja porasli veliki , odnosno kad je doslo nase vreme, i kad smo se mi spandjali pravo, i konacno, i definitivno, tad su pocele da pojavljuju neke pretpostavke o tome kako sam ja umesana u Arkanovo ubistvo i u jos neka ubistva.To su nejasne pretpostavke, jer mrtvi ne govore, ali to je navuklo na mene zelju mafijaskih udovica da mi se osvete, ni krivoj ni duznoj.Ja sam medjutim napravila dosta mocnih i iskrenih veza sa vrlo uticajnima iz politike i biznisa u nasoj zemlji pa su mi oni pruzali vrlo jaku podrsku kad su videli da me neko pritiska, a i inace nisam ni znala sta me je to napalo i sto me jure i ispituju i sta hoce od mene a nevinost je najbolja odbrana.

Dusko je u porodicnoj vezi sa Arkanom.Da sam znala da je on toliko uticajan i mocan ja se nicega ne bih plasila, da sam znala da me cuvaju TIGROVI.

Sve vreme sam bila uverena da je Dusko vrlo neutralan u svemu tome zato sto sam i svoju ulogu u svemu tome videla kao neutralnu, i sve vreme sam se samo pitala ko je to tako i sa kojim razlogom poludeo i okomio se na mene, i sto me ispituju toliko, i sta se desava, zasto sve vise i vise dok mi jedni stavljaju svet pod noge, drugi se trude da me uniste.

A imash li veze i sa Crnim Panterima, chisto pitam, ili ti tamo radi neka tetka, strina...
 

Back
Top