predrasude

bo!

Primećen član
Poruka
841
Kada ugledate punkera,rockera,metalca...na ulici da li odmah pomislite da je narkoman na osnovu njegovog izgleda i sta mislite o tim predrasudama?
 
Nikada ne bih dozvolila sebi da pomislim za nekog metalca da je narkoman.........druzim se sa njima i znam da pola od njih cak ni ne pusi,bar ne toliko koliko fenseri............bez uvrede,ja samo govorim istinu......
 
Obichno su najvece fenserke, bar iz moje shkole, iz sela. Ne znam, valjda misle da su devojke iz grada josh nashminkanije i da oblache krace stvari, pa one trpaju josh vishe shminke itd. A za momke ne znam. Neki su fenseri, neki hoperi. Mada nisam videla nijednog metalca ili punkera sa sela. Mada su meni najlephi hoperi, reeri, sk8teri...
 
nemam predrasude o tome...oni su isto normalni smao imaju takav stil oblacenja...
ja en volim da budem obicna(uvek) pa onda nekad ja..se..mislim..oblacim onako freaky..
btw jedno vreme sam nosila kravate :D..kad sam bas ono na pocetku obozavala avril..i kad je ona nosila kravate...a i svijda mi se to..i sad nekad stavim kravatu...
ali moj stil je vise nekako rock...
 
Mislim da je pogresno misjenje da su ljudi na selu uvijek "seljaci". Ja, takodje, smatram da ima kretenoida sa sela i prigradskih naselja koje zaista ocajno izgledaju, ali isto tako poznajem ljude koji su sa sela, ali slusaju npr. rock, metal, punk. Moj stari kad vidi nekog seljaka da se glupira u autu ispred njega obicno kaze:"Ovaj idiot je sa Starcevice!" obicno i bude tako. Bez uvrijede za sve normalne na Starcevici. Moje misljenje je da ima vise narkomana među fenserima nego među bilo kojom drugom grupom ljudi! :roll: :lol:
 
116371931893108go6.gif
 
bo!:
Kada ugledate punkera,rockera,metalca...na ulici da li odmah pomislite da je narkoman na osnovu njegovog izgleda i sta mislite o tim predrasudama?

naravno da ne................a pogotovo ne da je narkoman......................:roll:
neshto mi se posebno ne dopada taj izgled,
ali svako ima pravo na svoj stil..........

ne poznajem ljude koji imaju takve predrasude ~da su metalci narkomani~, ali uopshte o predrasudama ne mislim nishta dobro......
 
joj jeste pajper...kao gradjansko..predrasude..diskriminacija

da ti dam jedan savet..ukoliko ne volis pravo(meni je uzasno dosadno) u drugoj godini se prebaci na veronauku...gradjansko je uzasno...svaki cas nesto o pravima...smorilo me...
 
natasha`:
joj jeste pajper...kao gradjansko..predrasude..diskriminacija

da ti dam jedan savet..ukoliko ne volis pravo(meni je uzasno dosadno) u drugoj godini se prebaci na veronauku...gradjansko je uzasno...svaki cas nesto o pravima...smorilo me...

tachno.....tako je i kod nas.......
koliko je proshle god bilo zanimljivo, toliko je sad dosadno....

pa da.....i mi smo raspravljali o tome na gradj..............o predrasudama i stereotipima......8-)
 
natasha`:
joj jeste pajper...kao gradjansko..predrasude..diskriminacija

da ti dam jedan savet..ukoliko ne volis pravo(meni je uzasno dosadno) u drugoj godini se prebaci na veronauku...gradjansko je uzasno...svaki cas nesto o pravima...smorilo me...
Još mi odzvanja u ušima: "prirodno pravo, dečije pravo, ženino pravo..."
Srećno, Pajp... :D
 

Back
Top