VELIKI BRAT!, MILICE CRKNI!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
,,U milice u milice duge trepavice,pokrile joj pokrile rumen jagodice,,
Pricam iz licnog iskustva povodom jedne moje teme
i dalje mislim da milica nema tih prava
ali do kraja sam svatio da nemogu sam protiv nje
puno ljudi u svemu jako gresi ali tek kasno svati sta je u pitanju.
Da nije to ni ,,VB,, ni marko ni jelena ni teme ni nista od toga
odgovor se krije i zna ga samo Milica
Nemojte misliti da sam neki psiholog jer nisam ko me zna, znace sta mislim ostali.....sta im mogu.
:)
 
Alo bre....ti veliki i pametni covece sto napravi ovu temu.
Jel si ti retardiran, da prostis??
Ako nisi skapirao, kada se napravi tema o na primer, simpsonovima, i posle nekoliko dana, nedelja, meseci se otvori jos jedna tema takodje o simpsonovima, onda moderator, u ovom slucaju nasa draga Milica, ima pravo da obrise/zakljuca tu temu. Ili, uzmimo opet za primer simpsonove, ako vec ima ta tema, i neki pametnjakovic ko ti i herkul poaro napravi temu o homeru, il bartu, ili nekom liku iz te serije, onda takodje nasa draga Milica treba da zakljuca/obrise tu temu. Da se razumemo, ona ne zakljucava teme o velikom bratu kako joj dune, vec zato sto joj duznost moderatora nalaze da ovaj forum odrazava u redu.
A sad, leba ti, odgovori mi, ZASTO NE MOZES O MARKU I MAJI DA PRICAS NA TEMI VELIKI BRAT??????????
Aaaaah, aaaaah?
 
eukaliptus2:
ko si ti da odredjujes ljudima o cemu ce da pricaju!!!???
jao sto me nerviraju ovakvi ljudi poput tebe. Pa ona je moderator foruma Televizija, ona treba da pazi da ne bude vise od jedne teme o nekoj seriji il tako necemu, i naravno da ce da odredi da se ovde prica samo o televiziji, da ne bi mozda pricao o npr, politici, sexu, skoli, muzici na forumu televizija?

oooobozemesacuvaj :rolleyes:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top