Prvi SEX ?

reci shta te zanima i zashto.

ja ne iznosim chisto za zapisnik, posebno ne ako sam vecj rek'o da to necju.

i ne zavlachimo se dalje, nek tema dobije shansu.
 
Jaooooooooooo pali ono...:roll: Ja u životu nisam ''vodio ljubav'' to su gluposti. Taj izraz postoji u knjigama a u praxi NE to se jednostavno zove je*anje i nemojte sad te klinačke osnovačke fore da mi bacate ovde da vas ne bi izdanglirao jednog po jednog! :evil:
 
pa shta ja znam...
mozhda je neko nekad vodio ljubav al nije nikad imao seks.
ali sve to pada u vodu kad neko prca a posle toga izyebe.
medjutim, zayebano je kad dodje do ka.ranja a osoba ne zna kako se prave deca.
 
hm, znam za jedan slucaj u americi da je neki lik odveo ribu od 16 godina u sumu, da je poceo da je ljubi, skino joj gace...... itd.......
a riba nije provalila sta su radili.......
posle je saznala da se tako prave deca, mislila je da je to nesto bezobrazno, a kad joj je svrsio u lice, mislila je da se popiskio :lol:
believe or not
 
Nixxx:
Jaooooooooooo pali ono...:roll: Ja u životu nisam ''vodio ljubav'' to su gluposti. Taj izraz postoji u knjigama a u praxi NE to se jednostavno zove je*anje i nemojte sad te klinačke osnovačke fore da mi bacate ovde da vas ne bi izdanglirao jednog po jednog! :evil:
nisu gluposti&postoji u praxi :evil:
 
mare34:
hm, znam za jedan slucaj u americi da je neki lik odveo ribu od 16 godina u sumu, da je poceo da je ljubi, skino joj gace...... itd.......
a riba nije provalila sta su radili.......
posle je saznala da se tako prave deca, mislila je da je to nesto bezobrazno, a kad joj je svrsio u lice, mislila je da se popiskio :lol:
believe or not
Pa brate Amerika je retardirana zemlja sa jos retardiranijim narodom. Jadno to dete (mislim na devojcicu) ko zna cime su je kljukali od samog rodjenja, kad moze da bude toliki debil...:?:?:?
 
Ah, moj prvo vodjenje ljubavi nikad necu zaboraviti...

To je bio trenutak u kruni nase veze, momenat spajanja dva bica i postajanje jedno. Postala je deo mene i ja sam postao deo nje.

Sedeli smo na krevetu, nezno se drzeci za ruke, dok je mesecina ulazila kroz prozor obasjavajuci sumu i potok koji je tekao nedaleko, sve je bilo tiho. Polako smo se poljubili dok sam spustao njenu glavu na jstuk. Za trenutak je uzdahnula i nezno me pogledala, a zatim i poljubila. Klimnula je glavom i nezno rasirila noge, dok se njena spavacica otvorila predamnom. Polako sam se skinuo i legao preko nje, dok me je ona gledala svojim ocima. Malo sam se potrudio i usao sam u nju. Sobu je ispunio njen uzdah. Ponovio sam pokret par puta, a onda me je poljubla jos jednom, za jedan trenutak smo postali jedno dok su nam se tela preplitala i nezno stenjala u ljubavnoj ekstazi. Osetio sam da njeno srce jako lupa i da sapuce moje ime. Nezno me je ugrizla za vrat dok su nasa tela dozivljavali vrhunac istovremeno. Umoran sam legao pored nje dok je ona zaplakala. nezno sam je prigrlio uz sebe, dok mi je ona suznim ocima izjavila vecnu ljubav. Znao sam da je ona osoba sa kojom cu provesti ceo zivot. Moja jedina prava ljubav, ona koja se retko nalazi, i moja izgubljena polovina od tad do dans mi smo jedno, ona je moj razum, ona je sav moj svet i ja sam njen.

Ako te zaista interesuje sta je bilo klikni na link ispod:

http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=3253312&postcount=5
 
Nixxx:
Jaooooooooooo pali ono...:roll: Ja u životu nisam ''vodio ljubav'' to su gluposti. Taj izraz postoji u knjigama a u praxi NE to se jednostavno zove je*anje i nemojte sad te klinačke osnovačke fore da mi bacate ovde da vas ne bi izdanglirao jednog po jednog! :evil:
bravo...svaka chast... :roll:
koje knjige jbt koja sranja...postoji neshto shto se zovy osetjanja (mada verovatno i taj izraz postoji samo y knjigama jer retko kad tjesh natji "patjenike" kojima je stalo do njih)...nie sve y tome da "nakachish" riby na kAyratz i da terash dalje...al' nekima to izgleda ne ylazi y glavy nitji tje ikada ytji... :roll:
Dovla:
Nazalost kod ove danasnje decurlije "vodjenje ljubavi" se i svodi samo na sex.
Neka nam je bog u pomoci...
vala bash... :|
 
Dovla:
Nazalost kod ove danasnje decurlije "vodjenje ljubavi" se i svodi samo na sex.
Neka nam je bog u pomoci...

pa vidi sinak, ti si naspram mene dečurlija..... a sereš kao patka (da prostiš) :roll:

Sada imaš tih koliko....17-18, a prosipaš mudrost i osećaš se pozvanim da o svemu sudiš, i govoriš sa neke umišljene distance. Da imaš dovoljno iskustva u onome o čemu govoriš znao bi da je izraz "vodjenje ljubavi" sa razlogom počeo da nestaje, srazmerno onome kako padaju tabui, jer ljubav i sex nisu neraskidivo povezani..možeš ti nekoga voleti i nemati sexualne odnose...jer sex nije nastavak ljubavi...idu dve priče paralelno...
Znaš ono, vidiš je, upoznate se....počnete jedno drugom da se svidjate, možda se i zaljubite..možda i bude ljubavi neke.... ali u toj priči nije sex. Sex je ono što dodje posle držanja za ruke, poljupca u senci nekog hrasta, ruke ispod majice i sl.. i učestvuju emocije, strast..ali ljubav, ljubav nema ništa sa tim, ljubav je svesna, dugotrajna, utkana u naš nervni sistem..a ovo je prepuštanje čulnom... tako da, NE, nemoj previše osuđivati kada i sam ne znaš o čemu pričaš... Ne dolazim ovde često, ali svaki put kad dodjem naiđem na neko tvoje moralisanje..i iritira...da znaš..
 

Back
Top