DOCEK ODBOJKASICA(BRONZA)

Evo vam link za video snimak koji sam napravio na doceku.
Ljudi moji ono sto je tamo bilo? PA TO JE BEDAA! Trebali su da zatvore ulicu, trebalo je da dodjemo svi, nas je doslo SAKA JADA nekih par stotina.
A onima sto su se rasuli po belom svetu EVO STA PROPUSTATE!
Srbija mozda nema cemu da se raduje u politica ali zato ima ZAKON SPORTISTE!!!!
Devojke, u ime bilo koje drzave da nastupate SVAKA VAM CAST, SVI TREBA DA SE UGLEDAJU NA VAS!!!

http://www.badongo.com/vid/241142
 
Ja sam obozavala zensku odbojku zbog odbojkasica Jedinstva iz Uzica, one su vec poosvajale sve titule, i moja zelja je bila da postignu nase odbojkasice uspeh i u Evropi i u svetu, ali kad sam cula koliko su te devojke ljute na mene, koliko se one krevelje, skice, njiste, u pokusaju da mene imitiraju i da se rugaju, a hrabre su u tome jer su u velikoj grupi pa jedne druge podrzavaju, ja sad stvarno ne bih imala zelju da ih docekam i da se radujem sa njima.Ne znam sa cim sam ih tako raspomamila, mislim da o tome zna ova zadnja garnitura mojih cimerki iz Beograda, konkretno Nelina drugarica kojoj sam zaboravila ime a koja me je pitala da li poznajem odbojkasice Jedinstva i navodila mi dva ili tri imena.A mozda zna o tome i Mirjana Neskovic jer se njen brat zabavljao sa jednom odbojkasicom.
 
topmodelsica:
Ja sam obozavala zensku odbojku zbog odbojkasica Jedinstva iz Uzica, one su vec poosvajale sve titule, i moja zelja je bila da postignu nase odbojkasice uspeh i u Evropi i u svetu, ali kad sam cula koliko su te devojke ljute na mene, koliko se one krevelje, skice, njiste, u pokusaju da mene imitiraju i da se rugaju, a hrabre su u tome jer su u velikoj grupi pa jedne druge podrzavaju, ja sad stvarno ne bih imala zelju da ih docekam i da se radujem sa njima.Ne znam sa cim sam ih tako raspomamila, mislim da o tome zna ova zadnja garnitura mojih cimerki iz Beograda, konkretno Nelina drugarica kojoj sam zaboravila ime a koja me je pitala da li poznajem odbojkasice Jedinstva i navodila mi dva ili tri imena.A mozda zna o tome i Mirjana Neskovic jer se njen brat zabavljao sa jednom odbojkasicom.

Ovaj post je za zdravlje, a ne za sport.
 
Bio sam danas na doceku i iznenadjen sam malim brojem ljudi. :(

Pa da su samo odbojkasi i odbojkasice iz nasih klubova dosli pa bi napunili tri onakva parka.

Ali shta da se radi, kada sam procitao prethodni post mislim da je dobro shto neki nisu dosli.

Mislim da broj ljudi nije mnogo umanjio radost devojaka, bile su vesele i raspolozene.

Otkacene na svoj nacin - ponovo su pevale U svetu postoji jedno carstvo ... :-D :-D :-D

U buducnosti im zelim sve najbolje i mnogo sjajnijih medalja i boljih doceka.
 
zavidan broj ljudi na doceku(s' obzirom da nisu objavili kada i gde je docek do par sati pred isti...)nas oko 40 iz kraja se zaputilo put skupstine sa velikim transparentom(5X2 metra) sa jedne strane je pisalo VASA BRONZA KAO ZLATO SIJA,a sa druge strane je pisalo ZzK DONJA OBALA ZVEZDARA...
mislim da su one uradile neke stvari koje je trebalo ispratiti masovnije...
transparent je izasao u danasnjem(19.11.)sportu ako je neko zainteresovan 8-)

p0z
Donja Obala ZzK!
Zvezdara
 
Donja Obala ZzK je nas kraj a nalazi se na zvezdari.ZzK znaci zesce zajeban kraj i nije mala stvar jer ima nas...pa ja mislim i previshe.pogledajte sve zidove trole i autobuse tacnije sva mesta u gradu su ispisana...

p0z svima

Donja Obala ZzK!
Zvezdara
 

Back
Top