Dilema: nokia N70 ili 6680

Da ne pominjemo slusalice kojima one sa N70 ne mogu vodu da donesu,a takodje i ne mora da se dodatno investira (bar ne odmah) u vecu memorijsku jer se uz telefon dobija 512MB pa je sam telefon u rangu cena oko 160-170 eura tako da je i zbog propratne opreme ekstra izbor!!!!
Pozdrav 8)
 
Lord_tana jel ti to radis za telefonsku mafiju pa menjas telefone ko ja carape, jednom u mesec dana :) E posto mi treba telefon koji pusta dobro muziku, ajd kamera i nije tako bitna, poslusacu i teme i Lomnicu i uzecu W810i. Sta da vam kazem osim hvala, ****** kad ne znam kako se porucuje pice na ovom forumu pa da vas castim. :wink:
 
Druze... Cuvaj se! :) Ja sam uz N70 dobio savrsene slusalice koje imaju bolji zvuk od onih na W810i ;)

Nemam razloga da te lazem. Prednost N70 je u tome zato sto ima Symbian i vrlo je lako naci brdo aplikacija za njega... Lako je i za W810i ali iskreno meni je dosta bolji N70 ;)

Imao sam 12 telefona, tako da sam moze se reci iskusio dosta toga. Izmenjao sam sve sisteme sem Linux-a, i Symbian je najbolji + nokia je No.1
W810i je jako lep telefon ima savrsenu kameru, ali ti sto se tice aplikacija i mogucnosti pruza sve isto kao i K700i koji sam imao, jel svi SE aparati imaju slicne sisteme, jedino je kamera QL i ima vise memorije.

A sto se tice N70 ima dobru kameru ne mogu reci da ima bolju od W810i, ali je dobra i daje ok slike. Ima blic i prklop sociva sto je dobra osobina. Ima OS Symbian, 3g... A mem. kartica za N70 od 512mb je najvise 25e...

Eto, ispisah se ja :D

Samo ocu da te pametno uputim, ne da se posle kajes... Ali o5 ostajem po onom "Ukusi i potrebe su razliciti"
 
NEMA SANSE da su bilo koje (cak ni HS-23 koje ja imam uz N70) bolje od Walkman slusalica!!
Symbian jeste dobra stvar ALI nije on svakom potreban,zato covek treba da proba pa ako mu se svidi onda OK,po meni je Symbian ipak malo neozbiljan OS pa... probaj pa se uveri je li to za tebe,po meni je i dalje W810 odlican telefon,mp3 plejer,radio,kamera phone... samo je Symbian prednost N70,a mane su baterija,isuvise plasticna maska (ili ja imam jake ruke,sta znam,meni su obe N70 koje sam imao bile krckave),najsporiji Symbian fon koji sam imao... nije bas nesto ekstra,ali je zbog Symbian-a dobra kupovina,kome on treba!!
Pozdrav 8)
 

Back
Top