Odbijanje decka i razglasavanje na sva zvona

Ah jbacu ih kad tad, a onda cu svima da raglasim da sam ih *****.
Lep sam decko, i odbijaju me definitivno da bi sebi digle cenu, zato to i oglasavaju svima, da bi ispale ribe i ko sto rekoh podigle sebi vrednost. A u sustini im se svidjam.
Malo alkohola i mozda spanska musica da zaborave na to da treba da ispadnu ribe i uvalicu im tuki.
 
Taman sam htela da se zapitam gde pronalazish takve......pa najblaze receno nezrele devojke (da ne kazem nesto gore) ali posle ovog tvog poslednjeg posta mi je jasno.
Hehehe...znash kako to ide slichan slichnog nadje (ona razglasila-ti bi razglasio).

Ili si mozda ovo zadnje ipak napisao u shali ili revoltu ?!?
 
Daenerys:
Taman sam htela da se zapitam gde pronalazish takve......pa najblaze receno nezrele devojke (da ne kazem nesto gore) ali posle ovog tvog poslednjeg posta mi je jasno.
Hehehe...znash kako to ide slichan slichnog nadje (ona razglasila-ti bi razglasio).

Ili si mozda ovo zadnje ipak napisao u shali ili revoltu ?!?

oh na ivici sam da pocnem da im se svetim. Spanska musica samo otvara zensku osobu, zensko se nece kresnuti ako joj se decko ne svidja. Tada samo zaborave onaj deo da treba da me odbiju da bi sebi digle cenu.
 
AcaBg82:
Sta znaci devojci kada odbije slatkog decka, koji je iz kruga u kome se ona krece, a onda to razglasi ponosno svima kako ga je odbila, iskulirala i slicno.

:roll: shta znachi slatkom dechku kad bude odbijen od strane jedne ''uzasne devojke'', koja je iz kocke u kojem se on krece, da to razglasi svima preko mreze interneta, kako je odbijen, iskuliran i slichno. ( :lol: )
(...hm...znachi da je bila na Krsti...hm...)
ajde, ajde i antireklama je reklama...sad ce da te pojure ostale, koje ce da se sazale na tebe, tjesheci te zbog naneshenog bola od strane te "uzasne''...pa ce da prichaju kako je guska da to uradi slatkom dechku...pa...pa...ce onda njoj da proradi crv ljubomore, kad vidi jato oko tebe...pa...ce izbiti masovna tucha...izaci u novinama...i to je put ka slavi...a onda ce da te pojure chitateljke i tako to...ni ne znash koja te slava cheka sine! Imaces ih na svaki prst po deset, slushaj shta ti pricha baba Gljiva, na dlanu ti pishe sve !!!
Sve...u ochima ti pishe !!!
....a sad daj baba Gljivi neki dinar, za zdravlje i srecu, za zdravlje...:smile:
 
AcaBg82:
Ah jbacu ih kad tad, a onda cu svima da raglasim da sam ih *****.
Lep sam decko, i odbijaju me definitivno da bi sebi digle cenu, zato to i oglasavaju svima, da bi ispale ribe i ko sto rekoh podigle sebi vrednost. A u sustini im se svidjam.
Malo alkohola i mozda spanska musica da zaborave na to da treba da ispadnu ribe i uvalicu im tuki.
i to ce biti zadnja riba koju si j*bo
 
AcaBg82:
Ah jbacu ih kad tad, a onda cu svima da raglasim da sam ih *****.
Lep sam decko, i odbijaju me definitivno da bi sebi digle cenu, zato to i oglasavaju svima, da bi ispale ribe i ko sto rekoh podigle sebi vrednost. A u sustini im se svidjam.
Malo alkohola i mozda spanska musica da zaborave na to da treba da ispadnu ribe i uvalicu im tuki.

Dobar primer .
Kako jedno ponašanje izaziva drugo mrsko ponašanje.....
Krivica nije zbog odbijanja već zbog reklame koja se tokom toga vrti....
Posle se sve vrti oko lajavosti sada već frustriranog muškarca......


Gledaj na situaciju malo drugačije.....
Neka od onih što šire priču (a nisu lutka koja te odbila) bi ili će kad prodje timeout ili grace period(obično 6 meseci) rado biti sa tobom....
Drugo , htele one ili ne htele daju ti reklamu za "jadnice" koje i one same mogu da postanu prvom prilikom i razočaranjem.
Ti postaješ dečko koji se ne plaši da glasno prilazi atraktivnim ribama....
Pre ili kasnije će to postati sinonim za kategorizaciju "dobra riba" .....
Uvodi licencu Aco.....kad već imaš reklamu (svaka antireklama je reklama).

Zamisli blama "Njoj ni Aca ne bi prišao" koji će ti otvoriti vrata mnogih devojaka.....
 
AcaBg82:
Ah jbacu ih kad tad, a onda cu svima da raglasim da sam ih *****.
Lep sam decko, i odbijaju me definitivno da bi sebi digle cenu, zato to i oglasavaju svima, da bi ispale ribe i ko sto rekoh podigle sebi vrednost. A u sustini im se svidjam.
Malo alkohola i mozda spanska musica da zaborave na to da treba da ispadnu ribe i uvalicu im tuki.

Ацо, јеси ли помислио некад зашто те исте рибе не одбијају друге типове, него само тебе? :-?
 
Hellen:
Ацо, јеси ли помислио некад зашто те исте рибе не одбијају друге типове, него само тебе? :-?

Iz prostog razloga sto sam super pogodan za skupljanje bodova. Posle mene ce neki mali bubiljicavi da polimi i ruke i noge oko nje i da se ubije od truda i trcanja , ispunjava svaku njenu zelju kad vidi kako sam ja prosao.
 

Back
Top