Odbojkasi na SP u Japanu ???

domacin_uzice

Domaćin
Poruka
3.645
Kao sto znate pocinje u Japanu Svetsko Prvenstvo za muskarce u odbojci. Nasa selekcija koja nastupa pod imenom Srbija i CrnaGora (Serbia & Montenegro) otputovala je u punom sastavu. Posle lakse povrede vrata i Vanja Grbic se pojavio na aerodromu "Nikola Tesla", gde je se prikljucio ekipi. Da podsetimo za one koje neznaju Grbic je propustio prijateljski mec sa Grckom kako bi se oporavio. Pomocni trener izjavio je da imamo ambicije i da su ista osecanja preva ovome prvenstvu svakoga igraca od pocetka - dali ce nas to dovesti do jedne od medalja videcemo. Vec prvi ispit nasa selekcija ima protiv selekcije Rusije (mislim da je tako). Ova reprezentavcija vazi za jednu od favorita za ovo prvenstvu ali dobro videcemo na terenu.
Pitanje koje sam hteo vama postaviti jeste mislite li da mozemo uraditi nesto,
pisitenam sve. Hvala!!!
 
Ne sviđa mi se samo što nastupaju pod imenom SCG jer to više ne postoji. Pod takvim uslovima ja ne bih ni nastupao.

A što se tiče medalja; uzeće jednu sigurno. Suviše su jaki da ne uzmu. Oni nas nikada nisu obrukali uz vaterpoliste.
Želim tim momcima sve najbolje.
Pozz za sve.
 
Stvari se za sada dobro odigravaju. Naši ubedljivi. Čini mi se ne sa 100% svojih mogućnosti. Mogu oni još žešće. Ali da ne zaboravimo jednu pojedinost i manu naših sportista, a prvenstveno odbojkaša na prethodnim takmičenjima kada su bili ubedljivi sve do polufinala i tada kada trebaju da pruže najviše oni kiksnu. Valjda je ta škola plaćena? Neće valjda da ostane upamćena ova odlazeća generacija odbojkaša kao večito druga ili treća? Red je da osvoje zlato!
 
E tako je Garwor. Nekako kada krenu dobro onda u samoj zavrsnici malo zataje, ovako kada izgube koju utakmicu oni imaju vise motiva posle za pobeedom. Da tacno je nisu momci i devojke nikada bili isti ali pogledacemo sta ce se desiti. Mnogo mi je drago sto pobedismo Kubu ko ih sisa....
 

Back
Top