samo za devojke

Hipoteticki mi je bila odvratna svaka pomisao na to!
Ali kada sam naisla na muskarca koga sam zavolela i koji je puno toga cinio za mene, posle nekog vremena sam i sama pozelela da to ucinim... Kad si u zanosu i kad to radis zato sto zaista zelis (a zelis zato da bi usrecila onog koga volis) - ni ne stignes da razmisljas o ukusu!
Inace (da se malo hvalim!) moj momak kaze: "Pusenje ti je za cistu desetku!"
 
Anonymous:
Hipoteticki mi je bila odvratna svaka pomisao na to!
Ali kada sam naisla na muskarca koga sam zavolela i koji je puno toga cinio za mene, posle nekog vremena sam i sama pozelela da to ucinim... Kad si u zanosu i kad to radis zato sto zaista zelis (a zelis zato da bi usrecila onog koga volis)

valjda i da bi sebe usrecila
 
in grid:
kako ste se osecale kada ste mu prvi put pusile?meni je bilo mnogo glupo.a da li ste i vi osetile cudan ukus u ustima?jel to ukus sperme ili...?

Ja sam prvo probala sa medom pa sam posle toga pila vodu ko krava.Onda sam probala sa eurokremom i shvatila da je najbolje prirodno.Ne prljas se ne umazes se i tako to.Kada je cisto i lepo obrijano i nema neprijatan miris, normalno da nije ni glupo.
 
pa,dobro.nekom je ukus sperme ok,meni licno nije.muskarci,valjda,i pre svrsavanja izbacuju malo toga,pa je neizbezno da malo toga zavrsi i u ustima.u svakom slucaju,mislim da je pruzanje oralnog seksa muskarcima, nama zenama prijatnije,nego pruzanje toga istog zenama.jer,tamo dole ima svasta...
 
in grid:
u svakom slucaju,mislim da je pruzanje oralnog seksa muskarcima, nama zenama prijatnije,nego pruzanje toga istog zenama.jer,tamo dole ima svasta...

molim? devojko voli svoje telo!!! i svoju vaginu!!!
sto bi ti to bilo neprijatno a njemu prijatno.
on uziva a ti ne. zasto??
 
Anonymous:
in grid:
u svakom slucaju,mislim da je pruzanje oralnog seksa muskarcima, nama zenama prijatnije,nego pruzanje toga istog zenama.jer,tamo dole ima svasta...

molim? devojko voli svoje telo!!! i svoju vaginu!!!
sto bi ti to bilo neprijatno a njemu prijatno.
on uziva a ti ne. zasto??
]

jos jedna stvar za in grid!
pisi u jednini, ti si tip zene koji je tako vaspitavan da treba da sluzi svom muskarcu. uzas!
 
Anonymous:
Ja sam prvo probala sa medom pa sam posle toga pila vodu ko krava.Onda sam probala sa eurokremom i shvatila da je najbolje prirodno.Ne prljas se ne umazes se i tako to.Kada je cisto i lepo obrijano i nema neprijatan miris, normalno da nije ni glupo.

nekad nije loshe i kad nije cisto :twisted:
 
ja sam provalila da je najbolji ukus sperme kada moj decko jede ananas ili neko juzno voce.cak i bez toga nije nista strasno.jedino sto moze da mi smeta,to je kad sperma na licu pocne da se hladi i susi,tako da ja to odmah posle njegovog svrsavanja i mazanja po licu sperem.
 
sioux:
ja sam provalila da je najbolji ukus sperme kada moj decko jede ananas ili neko juzno voce.cak i bez toga nije nista strasno.jedino sto moze da mi smeta,to je kad sperma na licu pocne da se hladi i susi,tako da ja to odmah posle njegovog svrsavanja i mazanja po licu sperem.

gresis, sperma je odlicna maska za lice. nemoj odmah da je isperes

najkvalitetnija maska za lice, po recima moje kozmeticarke je upravo na bazi kitove sperme

sto se tice teme, o tome se ne razmiljsa, to se jednostvno desi spontano u zelji da mu bude lepo, lepse, ..................wauuuuuuuuuuuuuuu.........
meni je isto tako lepo kad vidim da on uziva
bitno je da se ti dobro osecas dok mu to pruzas a narocito posle toga
 
Jako mi je smesna ovo sve sto ste napisali :per:. Iskreno,nekad me jako mrzi da oralno zadovoljavam svog muskarca,ali kada to radim uzivam isto koliko i on i cak me i pali kada to radim jer osecam koliko to njega pali. Nema tu nista strasno ni gadno,to je deo njega a ja ga volim od glave do pete,tako da volim i njegovog vrsnjaka isto koliko i njega. :heart:
 

Back
Top