my precious :)

blpd_girl

Aktivan član
Poruka
1.520
Pozdrav, drage moje!
Molim vas da mi date predloge dobrih farbi za kosu koje ne sadrže amonijak po mogućstvu, generalno koje minimalno štete kosi. Zanimaju me smeđe nijanse, srednje tamne, da izgleda prirodno, ako imate i predlog za konkretnu nijansu, super!
My precious, tj, moja kosa, je već poprilično oštećena, pa bih sad želela da joj pružim što bezbolniju varijantu. Dakle, pišite :D
 
Ova nova Garnier 100 % je super , ofarbala sam se njom i kosa mi je lepa i mekana...Imas u svakoj lili radnji te njihove uzorke boja , pa pogledaj nijanse. Ta farba ne sadrzi amonijak vec je navodno prirodna . Zato je izbor nijansi dosta suzen...
 
Imas kod Cvrleta, u Srpskih vladara u prolazu (odma pored poslasticarnice Zlata), biljne farbe. Kosa je divno meka a boja se dugo ne ispira. Ja sam ih koristila 5 godina, sve dok nisam odlucila da budem plavusa- nijansa koju sam ja htela ne mozese izvuci jer nisu dovoljno agresivne.
 
Ja sam uzela boju br 834 valjda , Ili je 832 , to je neka boja meda ili starog zita ili ti neka najsvetlije braon , najtamnjije plava. Bila sam plava pa sam htela da se potamnim , sad sam neke lepe boje koju ne znam da definisem.
Inace lutam za tom lepom smedjom koja bas nije mnogo tamna ...
Sad nije ni smedje ni plavo, vise nesto izmedju. Videla sam devojku koja se njom farba a smedja je , samo je malo posvetlela kosu, nije lose. Probaj...I jeftine su boje. Pa kao ne budes zadovoljna za dve nedelje pokusaj neku drugu boju.
 
odoste sa teme...imaju nove loreal farbe neke isto bez amonijaka i bez hidrogena...en znam kkao se zove ima nesto zlatno na kutiji...odlicne su ja sam nesto smedje-plava prirodno i sad sam se ofarbala u tamno smedje i izgleda sakroz skroz prirodno ne ispira se...al ne znam gde ima kod nas da se kupi
 

Back
Top