SREBRNI ULETACH

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Лаци можеш да продајеш маглу, али мени иде само 50% ... због заштите и то... ја сам први постао мафијаш, хоћу рећи... министар финансија...
 
Alekasandar2:
Лаци можеш да продајеш маглу, али мени иде само 50% ... због заштите и то... ја сам први постао мафијаш, хоћу рећи... министар финансија...
Видео сам то - РЕКЕТАШУ један ! :D :D :D
Разговараћемо ... :wink:
 
Da budem ovde moderator?

Danas, 12:16 #2
Alekasandar2
Registrovan korisnik


Učlanjen:: 25.01.2006.
Lokacija: "Bird Of Pray"
Poruke: 3.211
Re: Jel bi mogao ja...
Јел би ја могао овде да продајем сладолед?

Danas, 12:18 #3
SrebrniUletach
Registrovan korisnik


Učlanjen:: 25.02.2004.
Lokacija: NeT
Poruke: 232
Re: Jel bi mogao ja...
Sto se mene tice samo napred

Имам франшизу...
 
JABUCHILO:
stavim 100 marke na uletacha, da ce iz ovog spora sa krstom da izide ko ultramoderator.
Лако је теби, знаш да има дебеле везе .
Али и свиђа ми се што је силвер - отворен "не држи се прописа ко пијан плота" :D
 
Lacibg:
Видео сам то - РЕКЕТАШУ један ! :D :D :D
Разговараћемо ... :wink:

Ако поставиш брата од сестре мој ететке за директора набавке и људских ресурса, смањим на 25%.

Индустријски криминал...
Напредак!
 
SrebrniUletach:
Pa to je posten posao, a zamisli kad zapene politicari, a ti uletis sa vanilom, malagom, cokoladom, tuti frutijem... eeeeeeeeeeeee covece... ima da se nabrojis shushki.

Ма нееее...

Са сваку седницу владе и Скупштине влада је обавезна да набави 350 тона сладоледа.
Шта ћете ви са тим да радите сасвим ми ј есве једно, а то ј еи онако имагинарни сладолед само да прође кроз папире, разумеш? :)
А, да, обавезно куповање три године унапред независно од састава владе.

Ако и братића од ујне мог стрица поставиш за министра за економске односе са иностранством, ти Сребрни имаш 10% од дила.
 
Alekasandar2:
Ако поставиш брата од сестре мој ететке за директора набавке и људских ресурса, смањим на 25%.

Индустријски криминал...
Напредак!
Зар и непотизам ... ??
Ај онда газимо још дубље, дај још неког да црнчи, па смањимо на 5% ?
 
SrebrniUletach:
Ja vam lepo kazem ljudi, rodjen sam za vodju... a oni meni, op, zakljucase temu...
Може - гласам.

Да би прошао и код дела "друге Србије" промени име у Силвер Фирер.
То је онако звучно, нападно - воли то друга Србија ... :D :D
 
Lacibg:
Зар и непотизам ... ??
Ај онда газимо још дубље, дај још неког да црнчи, па смањимо на 5% ?

Пази која случајност!
Мој брад од деда-стрица држи неафирмисану али перспективну маркетиншку агенцију. Мислим да ако би склопио ексклузивни уговор са њим (агенција је, гле чуда, регистрована на адреси до моје) на рецимо 20 година, онда би смањили на 10%
 
Alekasandar2:
Ма нееее...

Са сваку седницу владе и Скупштине влада је обавезна да набави 350 тона сладоледа.
Шта ћете ви са тим да радите сасвим ми ј есве једно, а то ј еи онако имагинарни сладолед само да прође кроз папире, разумеш? :)
А, да, обавезно куповање три године унапред независно од састава владе.

Ако и братића од ујне мог стрица поставиш за министра за економске односе са иностранством, ти Сребрни имаш 10% од дила.
xaxa, tako dobar covek a takvo djubre :wink:
 
*BILJA*:
xaxa, tako dobar covek a takvo djubre :wink:

ХАХАХАХАХА!

Али рецимо ако Биља постане шеф скупштинског пододбора за набавке, Сребрни може да очекује лепу донацију за своју странку од моје фирме!
 
Alekasandar2:
Пази која случајност!
Мој брад од деда-стрица држи неафирмисану али перспективну маркетиншку агенцију. Мислим да ако би склопио ексклузивни уговор са њим (агенција је, гле чуда, регистрована на адреси до моје) на рецимо 20 година, онда би смањили на 10%
Ај још једном , видиш да сам се стиснуо ... (5%) :D :D :D
 
Alekasandar2:
Ма нееее...

Са сваку седницу владе и Скупштине влада је обавезна да набави 350 тона сладоледа.
Шта ћете ви са тим да радите сасвим ми ј есве једно, а то ј еи онако имагинарни сладолед само да прође кроз папире, разумеш? :)
А, да, обавезно куповање три године унапред независно од састава владе.

Ако и братића од ујне мог стрица поставиш за министра за економске односе са иностранством, ти Сребрни имаш 10% од дила.


Pravicu se da ovo nisam video :) ja sam posten :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top