Moja primedba...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
2.331
Primetio sam da moderatori na ovom podforumu zakljucavaju sve teme u vezi sa piraterijom itd.E pa gospodo moderatori vi dobro znate da 99.9% ljudi koji dolaze na ovaj forum nabavljaju igre preko pirata a pretpostavljam i vi takodje jer ko u Srbiji danas ima pare da da za igru 2/3000 dinara imajuci u vidu da je prosecna plata u Srbiji 20 000.Zato vas molim da malo popustite sa zakljucavanjem ovakvih tema...
 
Sentimentalna budala:
Primetio sam da moderatori na ovom podforumu zakljucavaju sve teme u vezi sa piraterijom itd.E pa gospodo moderatori vi dobro znate da 99.9% ljudi koji dolaze na ovaj forum nabavljaju igre preko pirata a pretpostavljam i vi takodje jer ko u Srbiji danas ima pare da da za igru 2/3000 dinara imajuci u vidu da je prosecna plata u Srbiji 20 000.Zato vas molim da malo popustite sa zakljucavanjem ovakvih tema...
Potpuno se slazem sa tobom i podrzavam te! Svaka cast! Moramo stati na put zabrani piraterije!!! I stvarno moderatori non-stop zakljucavete takve teme!
 
i ja potpisujem peticiju...
ne trazimo da ovde vlada haos i vladavina piraterije samo nekad progledajte kroz prste a kad malo bolje pomislim to ćale i markoča i rade, ne bas koliko mi zelimo ali nije lose,nije lose...
 
Propisi su propisi?? Kakvi bre propisi??!!?!?!?!?!?!?!?!?!!?!?!?!?!?Dooooleee moderatori,gore piraterija!!!
Shalim se :D ali ne moraju bas svaku temu u kojoj se raspravlja o piratima da zakljucaju,pa svi mi kod lokalnih pirata nabavljamo igrice
 
Ajd sad...na stranu sto ja od 200 igara nemam ni jedan original,i to sto ni mrtav ne bi kupio isti ako mogu istu tu igru da skinem preko torenta ili rapida.
To sve nema veze sa temom,ali ne moze da skodi da spomenem.
I vi ste,kao i ja prilikom prijavljivanja na ovaj forum potpisali nesto sto morate da postujete dok god ste njegovi registrovani clanovi.
Niko vas nije naterao na to,procitali ste uslove i pristali.
Sada to i postujte.
Ili nemojte...pa snosite posledice,jednacina je prosta.

A i zapitajte se zasto je uopste piraterija zabranjena na forumu.
Verovatno postoji razlog,verovatno je na snazi neki zakon koji bi Krstarica prekrsila ukoliko ne bi branila pirateriju na svom forumu.
Ne znam,pretpostavljam.
Postoji veliki broj foruma koji se bave samo piraterijom,jos veci broj koji je ne brani...ovaj nije od tih.

Ja cu uvek dozvoliti da se unutar neke teme promuva po koji serijski ili link ka downloadu,nisam bangav u glavu bre.
Ali otvaranje tema tipa "TREBA MI CRACK ZA FAR CRY-HITNO" ili "UPOMOC-NE RADI MI SERIJAL ZA SIMSE?!?!?"...to ne mere proci...i tacka.
 
btw Cale evo ja imam jednu zelju pa ako mi je ispunis svaka ti cast.... a ona nije uopste sebicna...
Mozes li se dogovoriti sa svojim drugovima moderatorima da nam odobre potpise i stavljanje slika na profil... ono ispod teksta odgovora.... emxpl..... www.muhcrew.de .... :D
aj molim te vidi sta mozes uciniti :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top