Sta mislite o nasim ISP-ovima

Verat, Verat i samo Verat... ako izuzmemo po neki problemcic tu i tamo, oni su daleko najjeftiniji u Srbiji (0.78 para sat) a pruzaju kvalitet usluge kome retko ko moze da parira...

PTT - placao im oko 300 evra mesecno, nema puno problema, ali ni nekih stvari koje bi ih istakle iznad ostalih... sve u svemu - ne hvala
YUBC - nekad bio dobar, sad postao tesko njesra... a i skup je u p.m.
SezamPro - slab link, mada i on ima dosta povoljan flat paket... Ipak, Verat ga tuce k'o stoj pa gledaj
Eunet - Jednom i nikad vise... najocajniji provajder koga sam ikad koristio

Ostali cak nisu ni vredni imenovanja...

Dakle, ni jedan ne valja... ali Verat u gotovo svemu tuce konkurenciju, i usput ima ekstra povoljnu cenu, pa s' toga, moj izbor je Verat
 
Profesionalac:
Meni su ok YUBC i Beotel... Verat bi trebao da je najbolji s obzirom na sirinu linka ka Becu (155Mbps), ali ono... cesto pucaju, dial in brojevi celo vece zauzeti... Incognito, jesi ti to silovao komp pa platio 300 eur net vreme :roll:

Ma link im je OK, ali racunaj da imaju 30k+ korisnika, i da vise od pola tog linka daju za hostovanje... Mada, generalno, Verat i PTT imaju najjace linkove...

A nisam silovao komp, samo sam non-stop na net-u... U proseku sam mesecno placao (po ondasnjim cenama koje su bile nekih 20% vece nego sada, a evro je bio ravno na 60-ci) 250-300 evrica samo njima... pa onda i Telekomu jos nekih 100-200 evrica... sad barem platim 10 evra mesecni flat, pa samo phone placam...
 
Citao sam vase poruke i imam par pitanja odnosno sugestija! Da ne bih odgovarao na svaku por posebno, u ovoj cu reci sve!!!!

Konkretno ja koristim EUNET!Da li je dobar, ili los ne znam, meni je jednostavno NAJBOLJI! Znam da se sada mnogi smeskaju na ovo, ali ima i objasnjenje.. Zivim na Karaburmi, sto ce reci stara centrala 7***** :cry: ! Na zalost preko EUneta mogu da se povezem na jedan jedini broj (184212 :!: ). Ne mogu da se povezujem na brojeve koji pocinju sa 2*** odnosnosno 3***!
Da li postoji kod nas jos neki provajder, koji ima stare linije, tj da nisi digitalne???

I da li neko koristi ulazne linije domacih provajdera koje pocinju na 042??? Da li je se stvarno naplacuju u ceni lokalnog poziva??? Da li bi mogao da se poveyem sa stare centrale????

Pozdrav
 
Kuguar:
I da li neko koristi ulazne linije domacih provajdera koje pocinju na 042??? Da li je se stvarno naplacuju u ceni lokalnog poziva??? Da li bi mogao da se poveyem sa stare centrale????

Pozdrav

Posto Veratovi standardni brojevi umeju u 'high-trafic' periodu da budu zauzeti, cesto koristim njihov SMIN pristup... Radi sasvim OK (mada slabije nego direktno), i zaista je cena lokalnog poziva (inace bi mi sigurno racun skocio za duplo)... ne verujem ni da bi lagali, mada ne mogu da kazem sa sigurnoscu jer meni je prosecan tel. racun oko 150 evrica...

Inace, kako gde... neke analogne centrale nece pa nece na 042, neke rade sasvim korektno... Ne boli te da probas...

Poz.
 
Kuguar:
Citao sam vase poruke i imam par pitanja odnosno sugestija! Da ne bih odgovarao na svaku por posebno, u ovoj cu reci sve!!!!

Konkretno ja koristim EUNET!Da li je dobar, ili los ne znam, meni je jednostavno NAJBOLJI! Znam da se sada mnogi smeskaju na ovo, ali ima i objasnjenje.. Zivim na Karaburmi, sto ce reci stara centrala 7***** :cry: ! Na zalost preko EUneta mogu da se povezem na jedan jedini broj (184212 :!: ). Ne mogu da se povezujem na brojeve koji pocinju sa 2*** odnosnosno 3***!

Pa gde si `kolega`, prvi covek na koga sam naisao da ima isti problem kao sto sam ja imao do skoro! :D

Kuguar:
Da li postoji kod nas jos neki provajder, koji ima stare linije, tj da nisi digitalne???

Sta da ti kazem.. Danas jedino SezamPro (186 333) i EUnet (184 212, 186 444). Pre je bio i Beotel (444 3443) ali sad je taj broj promenjen, nalazi se na digitalnoj centrali..


Kuguar:
I da li neko koristi ulazne linije domacih provajdera koje pocinju na 042??? Da li je se stvarno naplacuju u ceni lokalnog poziva??? Da li bi mogao da se poveyem sa stare centrale????


Koristio sam ja 042 dok sam bio na analognoj centrali, sad kad sam presao na digitalnu ne. Zaista se tarifira kao lokalni poziv, nikakvih promena u racunu nije bilo, ali ne rade bas lepo na analognim centralama, NAROCITO Beotelov 042, odaziva se kao nepostojeci broj.. :roll: YUBC-ov 042 najbolje radi, od ovih koje sam probao


Kuguar:

Pozdrav i tebi :)
 

Back
Top