Toples vase devojke na plazi...

Da li ste bili u topleu na plazi?


  • Ukupno glasova
    8
  • Anketa je zatvorena .
Marina1986:
Sta mislite da li muskarci vole da vide svoju devojku u toplesu na plazi? Da li im se svidja ta ideja jer misle, svi mogu samo da gledaju, a ja... Da li bi to uradili, za decka i u kom slucaju?

Шта да ли бих урадила???
Обукла горњи део или га скинула?

Какве везе има дечко са сунчањем?

(Од своје 16. се сунчам у топлесу и нико се није бунио.)
 
Pa iskreno najvise me lozi sto znam da ce on biti nalozen, a nisam nikada ni probala bez gornjeg dela, pa bi volela da vidim kako cu se osecati. Nece mi u svakom slucaju biti svejedno, pa me interesuju i vasa iskustva. Kao npr. kako vam je bilo prvi put kada ste skinuli gornji deo na plazi?
 
meni je bilo neprijatno prvi put.gledala sam oko sebe da li ima jos neka devojka koja je u toplesu.opustices se sigurno.bice ti malo neprijatno,ali sama pomisao da te niko ne poznaje ce ti olaksati sve.interesantno je da je i moj dragi bio opusten povodom toplesa,jer smo bili u bugarskoj!ah,kako su ljubomorni,a opet vole da pokazuju kako su im strava ribe i kako su samo njihove!
 
Ja svoju devojku volim da vidim u toplesu... Naravno ne bilo gde...Pre svega u inostranstvu i negde gde nema ljudi koji nas dobro poznaju... gde nema familije... Ali i ovde npr. na Adi ona se bez problema skine gornji deo i sad vec ne obraca paznju na eventualne okolne poglede. Meni je super da je vidim u toplesu na plazi i uglavnom sam ja taj koji ju je hrabrio da se skine. Nije joj trebalo mnogo vremena da se opusti i pocne istinski da u njemu uziva.Zanima me kakva su iskustva drugih devojaka, a i sta njihovi tipovi misle. Sigurno je da malo koja ima losa iskustva sa toplesom....
 

Back
Top