BEZ KOJIH STVARI NE MOZETE DA ZIVITE?

Hmm... :? pretpostavljam neta, samim tim i kompa... discmana... svuda je sa mnom... Bez porodice... i mozda cete se smejati, ali ne bih mogla ni bez moje skole. Sta bih radila po ceo dan? Imala bih ideja, ali sigurno bi mi uskoro dosadilo da sam ceo dan kuci... U skoli srecem cool likove, drustvo, tipove, bas je opusteno... Mnogo mi je gotivnije i lepse nego u osnovnoj. 8)
 
Electra:
Hmm... :? pretpostavljam neta, samim tim i kompa... discmana... svuda je sa mnom... Bez porodice... i mozda cete se smejati, ali ne bih mogla ni bez moje skole. Sta bih radila po ceo dan? Imala bih ideja, ali sigurno bi mi uskoro dosadilo da sam ceo dan kuci... U skoli srecem cool likove, drustvo, tipove, bas je opusteno... Mnogo mi je gotivnije i lepse nego u osnovnoj. 8)[/quo

Ma u pravu si padobranstvo je zakon,bar za mene,a slatkog engleza mi ne pominji,bar ne sad jer sobzirom kakav je konkurencija raste,ali meni nema ravne. :twisted: :evil:
 
Extreme_Girl:
Miss_worms:
Extreme_Girl:
Ma u pravu si padobranstvo je zakon,bar za mene,a slatkog engleza mi ne pominji,bar ne sad jer sobzirom kakav je konkurencija raste,ali meni nema ravne. :twisted: :evil:
Sve dok si u OK klubu mocices da ih "bijes" sve...I nema frke..
Ma i to sto kazes,a ja kretenka,zamisli molim te,pa mi jos i frka. :twisted:
To ti kazem!Samo nastavi pravo.Ja to padobranstvo volim vise od samog zivota i milion puta mi je palo na pamet da skocim josh jednom...ali znam kakav bi haos nastao. :( I sama znas kako sam sve to podnela i da 2 godine posle dogadjaja nisakim ko ima ikakve veze sa extremnim sportovima nisam pricala.Znas ti mene ja uvek sve svalim na druge,a niko mi nije kriv...neko je samo tako hteo.Sad se polako vracam,cak sam bila u Italiji na climbingu(kako smo ja i ti zvali)obuzima me na trenutke sav taj haos ali vraticu se ja...jednom!
 
Miss_worms:
Extreme_Girl:
Miss_worms:
Extreme_Girl:
Ma u pravu si padobranstvo je zakon,bar za mene,a slatkog engleza mi ne pominji,bar ne sad jer sobzirom kakav je konkurencija raste,ali meni nema ravne. :twisted: :evil:
Sve dok si u OK klubu mocices da ih "bijes" sve...I nema frke..
Ma i to sto kazes,a ja kretenka,zamisli molim te,pa mi jos i frka. :twisted:
To ti kazem!Samo nastavi pravo.Ja to padobranstvo volim vise od samog zivota i milion puta mi je palo na pamet da skocim josh jednom...ali znam kakav bi haos nastao. :( I sama znas kako sam sve to podnela i da 2 godine posle dogadjaja nisakim ko ima ikakve veze sa extremnim sportovima nisam pricala.Znas ti mene ja uvek sve svalim na druge,a niko mi nije kriv...neko je samo tako hteo.Sad se polako vracam,cak sam bila u Italiji na climbingu(kako smo ja i ti zvali)obuzima me na trenutke sav taj haos ali vraticu se ja...jednom!


Nadam se sve nam vise :twisted: :evil: nedostajes..
 

Back
Top