sex&problemi

Pa znas kako, mi zene reagujemo na mnogo vise stvari, ali priznaces da bi i nama zenama zaista alarmantan znak bio da nesto nije u redu u vezi ako bi oni odbili sex. Na ostale cemo reagovati nekada cutanjem, nekada vikom, ali ako bi odbili sex....
 
Liblet:
Zašto muški shvate da u vezi postoji problem samo kada nema sexa? To je jedini alarmantni znak na koji reagujete..Jbg, ne volim da generalizujem, ali sam se nešto iznervirala...Dal ima neko ko ume da primeti i druge probleme u vezi ili stvarno problem muškarcima predstavlja samo kad nema sexa..?! Mogu da se žalim i svađam 2 dana, do god je sex svakodnevan, on neće odreagovati. Ali zato ako jedno veče odbijem, odmah me preplašeno pita šta se to dešava sa nama?! Jbem ti muški mozak...
Nemojte sad na mene mnogo da se ljutite vi muškarci...
mozda je bio s tobom sam zbog sex-a (izvini sto sam grub)
 
Muskarci drugacije imaju poglede na vezu,na svet u sustini.
Mnogi od njih vecu cak i ne shataju ozbiljno...
Vecini je zaista samo sex u glavi,jer smatraju da je to glavna faza,glavni oslonac u vezi...
Tu postoji pitanje takodje da li je muskarac spreman za vezu ili samo avanturu koja se svodi na sex,pa zato tako reaguje...
Mislim da ipak treba da rascisti u glavi sta zeli,tebe kao osobu s kojom bi mozda mogao da izgradi lepu buducnost,ili si mu samo osoba sa kojom mu se svidja sex,i da je to razlog vase " veze ".
 
Pronasao sam se, nisam pronadjen, u tome zato sto vazda slusam zensku kuknjavu o muskoj bezosecajnosti, a s druge strane i dalje iste te zene, se stalno prvenstveno lepe na likove koji odishu macho-man, dobra prilika, stilom i uz to zaboravljaju da skoro pa po pravilu uz takve likove ide i gusenje emocija.
Posle, kad se izigraju s novom igrackom i pozele ozbiljniji odnos, onda Djavo kriv... svi su muskarci isti, samo bi da nas pojebu.

Muskarci se ne dele na one koji hoce samo da vas jebu i one koji ce da vam skidaju zvezde s neba, pa da mozes da kazes da su vecina samo jebaci. I mi smo kompleksne prirode isto koliko i vi zene, samo na drugaciji nacin, ali jock, vole zene da kazu kako su one slozenije.
 
Oke,Ali zasto onda vi muskarci (posto si se i ti u ovome pronasao) ne pokazujete svoja osecanja??
Zasto nosite to u sebi i ne zelite da pokazete,(bar vecina ne zeli)Da ne bi na kraju ispalo papucar skida curi zvezde sneba i td!!
Zasto onda odajete osecaj da ste osobe koje zele zamo sex??
Licno niti gledam samo na sex (to dolazi po sebi) Niti volim tipove macho figure,upravo takvi kao sto sam vec napomenula su puni sebe a ne maju vezu s mozgom,ali kada se radi o vecini danasnjih devojaka tu mislim da se slazem sa tobom traze tipove s lovom dobrim autom,i kada se zaljube uuupsssss :???: trenutna situacija kod zena (devojaka) je da se lepe na takozvan macho tipove,koji su u sustini samo prazna tikva,da ih tako nazovem...
Ali mislim da nema ljutis na sve ovo,samo komentari,svako od nas ima drugaciji pogled i shvatanje!1
 
merci:
Muskarci drugacije imaju poglede na vezu,na svet u sustini.
Mnogi od njih vecu cak i ne shataju ozbiljno...
Vecini je zaista samo sex u glavi,jer smatraju da je to glavna faza,glavni oslonac u vezi...
Tu postoji pitanje takodje da li je muskarac spreman za vezu ili samo avanturu koja se svodi na sex,pa zato tako reaguje...
Mislim da ipak treba da rascisti u glavi sta zeli,tebe kao osobu s kojom bi mozda mogao da izgradi lepu buducnost,ili si mu samo osoba sa kojom mu se svidja sex,i da je to razlog vase " veze ".
Moraš da shvatiš da naši mozgovi sasvim drugačije reaguju na sve pa i na ljubav pa otuda i tolike velike razlike, a što se shvatanja sveta i svega šta da shvatamo ozbiljno bwe :shock: prosek starosti muškaraca u Srbiji je nepunih 60 godina, i o kakvoj budućnosti ti pričaš,deca kad odrastu samo pare traže i postaješ im teret veoma brzo to je realnost i što da ne proživiš to malo života kako ti volja, e sad kod vas je genetika odradila svoje i morate da se brinete o produženju vrste :wink: a što se tiče osećanja mi ih samo ne pokazujemo ali najveće ljubavne stihove su napisali upravo muškarci 8-) e sad ti vidi ko je osećajniji :wink:
 
Simpaticno, simpaticno...
Pazi... verovatno mu je sex sa tobom nesto do cega mu je najvise stalo, onako podsvesno, daleko vise nego do bilo cega drugog, tako da se pali crvena lampica samo kada ostane bez onoga sto mu najvise znaci.
Sa druge strane, mozda problem i nije u njemu, ako je to problem, vec u tebi, jer ga ne podstices da razmislja dovoljno... osim kada mu "zavrnes slavinu"... a ako je to jedina stvar zbog koje se ona plasi u vezi sa tobom... onda bolje nabavi oklagiju pa u potregu za novim.
 
...zzivotni paradox, kako jednom rekoh...
...kada je sex u vezi dobar, tada su svi ostali aspekti u vezi bitniji - razumevanje, iskrenost, zajednicha interesovanja, zezanje i to...
...kada je sex u vezi losh - nebitno je kolko se dobro razumete, zezate i iste filmove volite.... seks je tada najveci-jedini-osnovni problem....
 
Maslachak:
...zzivotni paradox, kako jednom rekoh...
...kada je sex u vezi dobar, tada su svi ostali aspekti u vezi bitniji - razumevanje, iskrenost, zajednicha interesovanja, zezanje i to...
...kada je sex u vezi losh - nebitno je kolko se dobro razumete, zezate i iste filmove volite.... seks je tada najveci-jedini-osnovni problem....
Nije li zivot kucka?
 
Liblet:
Zašto muški shvate da u vezi postoji problem samo kada nema sexa? To je jedini alarmantni znak na koji reagujete..Jbg, ne volim da generalizujem, ali sam se nešto iznervirala...Dal ima neko ko ume da primeti i druge probleme u vezi ili stvarno problem muškarcima predstavlja samo kad nema sexa..?! Mogu da se žalim i svađam 2 dana, do god je sex svakodnevan, on neće odreagovati. Ali zato ako jedno veče odbijem, odmah me preplašeno pita šta se to dešava sa nama?! Jbem ti muški mozak...
Nemojte sad na mene mnogo da se ljutite vi muškarci...

Jbt, u pravu si... Eto, jos nesto sam naucio o zenama... Ne zezam se.
 
Liblet:
Zašto muški shvate da u vezi postoji problem samo kada nema sexa? To je jedini alarmantni znak na koji reagujete..Jbg, ne volim da generalizujem, ali sam se nešto iznervirala...Dal ima neko ko ume da primeti i druge probleme u vezi ili stvarno problem muškarcima predstavlja samo kad nema sexa..?! Mogu da se žalim i svađam 2 dana, do god je sex svakodnevan, on neće odreagovati. Ali zato ako jedno veče odbijem, odmah me preplašeno pita šta se to dešava sa nama?! Jbem ti muški mozak...
Nemojte sad na mene mnogo da se ljutite vi muškarci...

mozda on i ne misli da postoji neki poblem!!! mozda je neka glupost u piatanju pa ti reagujes tako sto mu ne das, pa je normalno da tek onda on reaguje. Drugi deo tvog "pisma" kaze da mozes da se zalis i svadjas 2 dana i nista od toga dok ne ukines sex. E, to, onda otprilike znaci da on ne moze ili nece da se usredsredi na vezu, mozda mu je svejedno da li ona uspeva i da li ce uspeti i generalno nece da se trudi.
A mozda sam se sad izlupetao?! :shock:
 
Liblet:
Zašto muški shvate da u vezi postoji problem samo kada nema sexa? To je jedini alarmantni znak na koji reagujete..Jbg, ne volim da generalizujem, ali sam se nešto iznervirala...Dal ima neko ko ume da primeti i druge probleme u vezi ili stvarno problem muškarcima predstavlja samo kad nema sexa..?! Mogu da se žalim i svađam 2 dana, do god je sex svakodnevan, on neće odreagovati. Ali zato ako jedno veče odbijem, odmah me preplašeno pita šta se to dešava sa nama?! Jbem ti muški mozak...
Nemojte sad na mene mnogo da se ljutite vi muškarci...

Pa postoji problem ako ti imash PMS , nervozna si i mnogo gundjash ... mada to nije razlog da i tada imate sex ... svaka svadja se sexom reshava :wink:
 

Back
Top