nemoguća ljubav

nedeljnik

Početnik
Poruka
7
Da li vam se desilo da se zaljubite u oženjenog kolegu i pokažete mu ljubav?
Ja sam "srećno" udata a svim srcem želim malo ljubavi od kolege sa posla. Ne tražim vreme, pažnju, samo malo skrivene nežnosti.
 
nedeljnik:
Da li vam se desilo da se zaljubite u oženjenog kolegu i pokažete mu ljubav?
Ja sam "srećno" udata a svim srcem želim malo ljubavi od kolege sa posla. Ne tražim vreme, pažnju, samo malo skrivene nežnosti.
Ja te razumem...Ali...To je mac sa dve ostrice.Sta ako se zaljubis?To bi onda bilo mnogo mucnije od "srecnog" braka.Pricam ti o svom iskustvu.
 
Kad_LupimLupim:

Rekla je jasno, malo ljubavi i skrivene neznosti. Ako je seks skrivena neznost ja sam visnja u cokoladi. Ako je seks = MALO ljubavi, ja sam visnja u cokoladi.

Malo ljubavi i skrivene neznosti to je da je lepo pogleda, da joj kaze lepu i kulturnu rec :D , da joj ustupi mesto da sedne na pauzi za dorucak ako je sve zauzeto, da joj otvori vrata, da joj se znacajno nasmeje, da je ponekad dodirne nezno slucajno i vrlo diskretno, da pricaju o njegovom braku izmedju ostalog, da joj pokaze slike njegove zene i dece a ona jednom lepom prilikom da se upozna sa njima i da im kupi lepe poklone ili da izadju svi zajedno u restoran na veceru.To je civilizovano ponasanje i ljubav izmedju ozenjenog kolege i koleginice koja od njega zeli samo malo ljubavi i skrivene neznosti.

E upravo to je konkretan primer i pravi primer u cemu je razlika izmedju primitivizma i emancipacije.Zasto ne bi kolege i koleginice pokazivali ljubav na taj nacin? Je l treba da se mrze mozda ili treba da prave intrige i da varaju svoje partnere tako sto ce se kresnuti u kancelariji? Treba li da se ogovaraju ko je sa kim i gde i sta i kako? Upravo sve to rade, a kad neko kaze lepo da je samo zeleo malo ljubavi i skrivene neznosti onda ga osude zbog toga primitivci.
 
nedeljnik:
Da li vam se desilo da se zaljubite u oženjenog kolegu i pokažete mu ljubav?
Ja sam "srećno" udata a svim srcem želim malo ljubavi od kolege sa posla. Ne tražim vreme, pažnju, samo malo skrivene nežnosti.

sto da ne :lol: ...ako nece kolega da ti pruzi tu paznju , neznost i malo ljubavi ...javi se meni da ga odmenim :wink:
 
nedeljnik:
Da li vam se desilo da se zaljubite u oženjenog kolegu i pokažete mu ljubav?
Ja sam "srećno" udata a svim srcem želim malo ljubavi od kolege sa posla. Ne tražim vreme, pažnju, samo malo skrivene nežnosti.

jeste,..bila,videla,otisla....to je za zezanje ...BEZ EMOCIJA... mada je kod zena to skoro ne moguce.....Mozes da budes u nekoj semi ili kres varijanti...ali nema leba od tih ozenjenih...VIDIS KAKO BREGOVIC NECE NISTA OZBILJNO SAMNOM...:D
 
Što ti to treba? Sama si rekla da si srećno udata.
Sad zamisli da se taj kolega i zagleda u tebe, počnete da se mazite pogledima, onda kako to obično i biva pređete na nežne dodire i vrlo brzo završite u krevetu...
Onda eventualno saznaš da ima devojku ili ženu koju voli a ti si mu bila samo usputna stanica...
Šta će biti sa tvojim osećanjima?
Počećeš da mu praviš ljubomorne scene i dovešćeš u pitanje svoj brak jer ćeš početi da zanemaruješ svoje obaveze smišljanjem osvete.
On će se nekom u firmi požaliti i vrlo brzo ćeš dobiti etiketu drolje i postaćeš meta svih slobodnih muškaraca u firmi kojih nećeš moći da se otreseš...
Sa srećom...
 
Ej bre, ona je udata. Šta ima uopšte da traži od tog kolege? Što onog muža nesrećnika pravi budalom? Po meni je veća prevara to što ona traži nego da se kresne sa njim. To je emotivna prevara. Vodi ljubav sa mužem a zamišlja kolegu. Ostavi ti sestro tog muža pa se baci na osvajanje kolege.
 
ofk2563.jpg
 
Nije mi se slicno desilo ali zar to sto trazis neznost okolo nije znak da sa tvojim brakom nesto nije u redu i da tu treba popravljanje/resavanje?
Mislim da je muz taj koji ti treba dati ljubav a time i neznost, a tvoj kolega treba to isto dati svojoj zeni a ne tebi.
Jer to sto ti sad izgleda kao bezazlena afera, to najcesce nije jer posle malo neznosti pozeleces jos malo vise neznosti i upasces u vrzino kolo konstantno trazeci izvan braka ono sto nemas u njemu.
 
nedeljnik:
Da li vam se desilo da se zaljubite u oženjenog kolegu i pokažete mu ljubav?
Ja sam "srećno" udata a svim srcem želim malo ljubavi od kolege sa posla. Ne tražim vreme, pažnju, samo malo skrivene nežnosti.

Pa ne mogu reci da mi se to desavalo ili desilo,kako god,ali mislim da ne bih trebala da se suvise eksponiras po tom pitanju jer ce ti to pre svega unistiti brak.e sad,u koliko ti stvarno ne zelis da budes sa svojim muzem a svidjas se kolegi....i on se tebi svidja......ne znam.Sto ti rece ne moguca ljubav
 
E da ti kazem, to ce ti napraviti haos od zivota. Znam jer sam prosao isto. Mnogo je malo onih koji se iz toga izvuku i mogu da kazu da su nastavili kao da se nista nije desilo. Ako nista shvatices sta nemas i da nisi iz nekog razloga ispunjena postojecim brakom. Cak i ako ga sacuvas uvek ce u tebi stajati klica tog saznanja koja ce te zuljati. Dzaba saveti, tipa uradi ovo ili ono. Ti si vec odlucila i samo je pitanje kad ce te srce povuci kud ono zeli.

Na kraju, samo moras biti sigurna u to sta zelis i sta te cini srecnom!
 
Meni se slična stvar desila... I ja sam "sretno" udana, i on je oženjen. Razlika je u tome što je on kolega s posla mog muža...
Najgore u svemu je što sam se sada ja zaljubila, i više nisam sretna ni s kim....Ni s mužem, ni s kolegom, ni sama sa sa sobom....
 

Back
Top