EFIKASNOST

Nefertari12

Početnik
Poruka
17
Vec neko vreme koristim "Jeanine" kontraceptivne pilule.

Do sada nisam imala ama bas nikakve nus efekte tokom konzumiranja istih.
A vec sam pri kraju druge kutije.

Posto imam musko uz sebe,zanima me koliko je efikasna ako se nekoristi kondom
( iako ga uvek i bezuslovno koristimo ).

Da li pruzaju dobru zastitu od trudnoce i da li imate iskustva u tome.


Hvala.
 
Кондом и пилулице ти нису сигурни, убаци ти још и АБ филм, рецимо, за сваки случај, у комбиновању са прекинутим односом и свим наведеним, даје одличне резултате!
 
Упутство за читање:
Мој претходни пост не схватити озбиљно!
Он је само израз чуђења зашто толике жене не разговарају са својим гинеколозима???!!!
 
Hellen:
Кондом и пилулице ти нису сигурни, убаци ти још и АБ филм, рецимо, за сваки случај, у комбиновању са прекинутим односом и свим наведеним, даје одличне резултате!

Apstinencija je zakon!
 
Nemam nikakvo iskustavo u tome, da budem jasna. Ali zato sam vrlo dobro informisana. Nista pa ni pilule ne pruzaju sto posto zastiitu od trudnoce tako da to musko pored sebe i ti morate da znate da to moze uvek da se desi.
Mene inace bas sve zanima, ponekad, i vrlo sam dobro informisana o onome o cemu zelim da znam, ne mora da znaci da je bas sve iz mog iskustva.
 
Hellen:
Кондом и пилулице ти нису сигурни, убаци ти још и АБ филм, рецимо, за сваки случај, у комбиновању са прекинутим односом и свим наведеним, даје одличне резултате!
Osim AB filma, probaj i neki sa Ljubishom Samardzicem u glavnoj ulozi. To ubija svaku zelju za seksom.
 
Hellen, slažem se. Najdrastičniji primer sam doživela kada je muškarac ušao u apoteku i tražio anti-bebi pilule!!! Apotekarka mu je na to rekla: Nemamo ništa što se tako zove. Pa, valjda ti je neko dao te pilule da piješ, nisi ih sama sebi prepisala?!
 
Ne mozes da zamislis koliko njih same sebi prepisuju jer drugarica koristi iste...
Nefertari, tablete su pod uslovom da se pravilno uzimaju u 98% slucajeva sasvim dovoljna zastita.
 
jelen.co:
Čuo sam da je te kontraceptivne pilule koristila majka 12 Jugovića. Kaže da je prezadovoljna.....

12 Југовића???:shock:
Значи, родила још 3 комада у међувремену????:lol:

(Узгред, фазон ти је свакако глуп и бесмислен!)
 
ja sam pre koristila pilule i stvarno su dobre i super stite.cinjenica je da nisu 100% sigurne,ali su dosta efikasne.mada je ipak najbolje koristiti kondom.znam da moze da pukne,ali ako koristite neke kvalitetne i pravilno,sanse su minimalne.ne zelim da telo trujem raznim hormonima i ostalim materijama,jer se posledice kad-tad vide.
 

Back
Top