Shta vas chini srecnim? :D

Peta W.

Veoma poznat
Poruka
10.023
Tema je postavljena ovde iz prostog razloga shto me interesuje shta vas konkretno chini srecnim..a ne pola foruma... :)
Dakle,shta je to shto vas chini srecnim...? Shta vam izmami osmeh na lice?... Shta vas chini spokojnim?.... Shta je to shto biste preporuchili nekom kao recept za srecan zhivot?... ili da biste ga uteshili?.... Koje su to sitnice u vashem zhivotu bez kojih ne mozhete?.... :D
 
Peta W.:
Tema je postavljena ovde iz prostog razloga shto me interesuje shta vas konkretno chini srecnim..a ne pola foruma... :)
Dakle,shta je to shto vas chini srecnim...? Shta vam izmami osmeh na lice?... Shta vas chini spokojnim?.... Shta je to shto biste preporuchili nekom kao recept za srecan zhivot?... ili da biste ga uteshili?.... Koje su to sitnice u vashem zhivotu bez kojih ne mozhete?.... :D


pobogu dete, sta ti bi? :shock: :lol:
 
aha, ok....

jel ja prvi? dobro...

mene najvise cini srecnim poezija i umetnost jer smatram da je to vrhunac covekovog bica i najbolji deo bitisanja na ovoj planeti. pored toga, smatram da je spokoj zivot sa prirodom i u skladu sa prirodnim zakonima a kao krunu svega smatram ljubav bez koje ne bi bilo ni harmonije ni umetnosti. ono sto me momentalno oraspolozi je kad gledam ptice na grani i slusam njihov lepi poj kao i kad provodim mnogo vremena u prirodi, razmisljajuci o svrsi zivota i mom mestu u njemu...



e sad, tu su i sise, muscle cars, soul muzika, novac i alkohol, ali necemo o njima u ovom momentu
 
Peta W.:
Tema je postavljena ovde iz prostog razloga shto me interesuje shta vas konkretno chini srecnim..a ne pola foruma... :)
Dakle,shta je to shto vas chini srecnim...? Shta vam izmami osmeh na lice?... Shta vas chini spokojnim?.... Shta je to shto biste preporuchili nekom kao recept za srecan zhivot?... ili da biste ga uteshili?.... Koje su to sitnice u vashem zhivotu bez kojih ne mozhete?.... :D


Ovo treba da se premesti nije za NS :lol:

Ali gde je moderatorka??? :lol:

(Za mene se valjda zna sta nas cini srecnim.... :lol: )
 
Peta W.:
.... kada sam tuzhna,obichno slusham Portishead i Massive Attack... :)
Nekako me umire njihove stvari... ;)

Verovali ili ne,jedna chokoladna bananica izmamice mi :D na lice! ;)

Ee ja kada sam skenj,.....


U jee!!!

Ljudi!!!

Pise da sam 999.999 posetilac!!! :):) Tamo gore na baneru!

Idem da kliknem za neku nagradu!

A pre nego sto navicem virus...


...slusam najcesce Pink Floyd!
 
zanimljivo...

pa...SLOBODA,lep dan,temperatura,osmeh,pogled,laka zaebancija,poznanstva,druzenja,nove osobe,slike,fotografije,plata,neke devojke koje poznajem,zgodne koje vidim,iznenadjenje,proslave,ideje,planovi,alkohol,muzika do panja u sobi,putovanja,flert,poruke,licni i tudji uspeh,rodjenje,kupovina,ajvar,petak,.....

mada ( kako drugi kazu) sam i sam lek za srecu ( pretenciozno ali kad ti nekoliko ljudi to kaze....pomislim i da jesam:D )
 
Peta W.:
Tema je postavljena ovde iz prostog razloga shto me interesuje shta vas konkretno chini srecnim..a ne pola foruma... :)
Dakle,shta je to shto vas chini srecnim...? Shta vam izmami osmeh na lice?... Shta vas chini spokojnim?.... Shta je to shto biste preporuchili nekom kao recept za srecan zhivot?... ili da biste ga uteshili?.... Koje su to sitnice u vashem zhivotu bez kojih ne mozhete?.... :D
Izlazak......................LUMPOVANJE DO ZORE!!!
Samo ne puno alkohola jer su ljudi tada osetljiviji!
Ja npr.placem.................iz bilo kog razloga!
 
Peta W.:
Tema je postavljena ovde iz prostog razloga shto me interesuje shta vas konkretno chini srecnim..a ne pola foruma... :)
Dakle,shta je to shto vas chini srecnim...? Shta vam izmami osmeh na lice?... Shta vas chini spokojnim?.... Shta je to shto biste preporuchili nekom kao recept za srecan zhivot?... ili da biste ga uteshili?.... Koje su to sitnice u vashem zhivotu bez kojih ne mozhete?.... :D
Moja devojka. . . Najkrace receno. . .
A dok nje nije bilo. . . Muska, cokoladice, muzika, knjige, setanje, vozenje u autobusu nocom, prijatelji (najbitnije). . . Mislim ti svu uslovi postoje i sad, ali ona je ipak najbitniji. . .
 

Back
Top