IDEALNA VLADA ZA SRBIJU.....

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
S obzirom da Srbija , do danas sa svojim patriotama, velikim drzavnicima, sinovima Srbije, i slicnim titularima nije imala nikako srece, a citajuci sve cesce, da se ljudi odlucuju da glasaju za , kako kazu "najmanje zlo" a ne za "dobro".......predlazem sledece licnosti , za ministre u buducoj vladi Srbije. Naravno, Srbija bi morala dobro da odresi kesu , da plati ove profesionalce, ali to je po proceni deseti deo koliko patriote i domacini mogu da nakradu za vreme cetvorogodisnjeg mandata.

Dakle , da ne bi birali izmedju "najmanje losih".......treba da objavimo medjunarodni tender, za predsednika vlade, i ministre.........ovi nasi bi mogli da se zaposle u pomocnim sluzbama u skupstini, kao kelneri , portiri, cistacice, ali da nisu u kontaktu sa keshom.....

Moji favoriti za neka mesta u vladi Srbije........dozvoljeno dopunjavanje ostalih resora , koje nisam pokrio :wink:

PREDSEDNIK VLADE
: Gospodin Bill Gates, dokazano sposoban , i uvek obavesten

220pxbillgates2004crgh6.jpg



MINISTAR ZA RAD:
Japanski ministar rada, Komimako Sako.....zastupnik rada 12/7
dvanaestocasovno radno vreme, sedam dana nedeljno.......

fm250120062rp5.gif


MINISTAR VOJNI :
Americki general, heroj Korejskog i zalivskog rata, nosioc svih medalja
i ordena najjace vojne sile na svetu......gen, Schwarckpoff Norman

180pxnormanschwarzkopfxj5.jpg


MINISTAR ENERGETIKE:
Seik Zayed Ibn Sultan Al Nahayan........sta reci, covek ima
nafte, vise nego Bogoljub salate...

250pxuaezayedibnsultanalnahayan01ko9.jpg


MINISTAR INFORMISANJA I MEDIJA : Gospodin Ted Tarner......mister CNN

220pxtedturnerme7.gif


MINISTAR FINANSIJA
: Sulatan od Bruneja.....njegovo velicanstvo , najbogatiji na svetu,

majestyjf6.jpg



Ovo bi po mom skromnom misljenju , bila vlada bolja i od radikalske , i od demokratske i od narodnjacke opcije.......doduse, ne znam za njihov stav prema Guci, i slicnim dokazima ljubavi i razumevanja Srbije, ali sam siguran da bi mogli da izvuku Srbiju iz gomana....................Da li mislite, da bi ovakav sastav vlade, mogao dobiti vecinu na izborima u Srbiji???

Ja mislim da ne bi imali sanse, pored Ace , Tome, Borisa, Velje i Voje..........ali, ozbiljno :roll:
 
@inagadadavida
Јел` ти тераш своју децу да раде 12 часова сваки дан!?И то без одмора и викенда?Е,кад будеш спреман да прихватиш то за себе,своју децу,породицу уопште,онда се јави са оваквим глупостима.
 
jedite_kod_Joa:
@inagadadavida
Јел` ти тераш своју децу да раде 12 часова сваки дан!?И то без одмора и викенда?Е,кад будеш спреман да прихватиш то за себе,своју децу,породицу уопште,онда се јави са оваквим глупостима.

Joe, zivot nije fer...........zasto nemam tvoj mozak , bar tri dana, da se odmorim ko covek??? :D :D :D :D :D
 
jedite_kod_Joa:
Бора,Коштуница,Чеда,Чанак...Не знам да ли би били.
Изгледа,по теби би идеална Србија за твоју идеалну Владу била када би у њој само живеле овце.


U Srbiji , evidentno i zive ovce.......nego , ne odgovori ti nama Joe , patrijoto, da li mislis da bi ova ekipa losije vodila Srbiju , nego nasi , dokazano nesposobnii i korumpirani politicari??

Ili si ti od onih, kojima je dovoljno da je neko Srbin, pa makar bio i najgori na svetu, da bude za tebe najbolji??? :shock:
 
inagadadavida:
[/B]

U Srbiji , evidentno i zive ovce.......nego , ne odgovori ti nama Joe , patrijoto, da li mislis da bi ova ekipa losije vodila Srbiju , nego nasi , dokazano nesposobnii i korumpirani politicari??

Ili si ti od onih, kojima je dovoljno da je neko Srbin, pa makar bio i najgori na svetu, da bude za tebe najbolji??? :shock:
Већ сам ти рекао да не знам.Нисам видовит.
Ти мислиш да су ови из раја изашли,па сви поштени и некорумпирани?Па одакле им толико богатство и високи положаји?
 
Torrente-BG:
Pa i po Lalovicu nema nezaposlenih.Lale jos hoce da uvozi radnike.Mamicu mu....

Nece on da uvozi nikoga......jednostavno, zakon dozvoljava stranim radnicima da rade u Srbiji, kao i sto dozvoljava Srbima da rade preko.........sta je tu cudno???

Kako da menadzer neke firme iz Nemacke, radi ovde??
Na crno?? :D :D :D

A i malo konkurencije nije na odmet, cisto da vidimo, da ima ko hoce da bere neke jabuke za 1000 dinara dnevno, plus stan i hrana :wink:
 
Torrente-BG:
Pa i po Lalovicu nema nezaposlenih.Lale jos hoce da uvozi radnike.Mamicu mu....
Pa Lalovic je za taj uvoz radnika potpuno u pravu u Srbiji danas ima oko 100 000 slobodnih radnih mesta i poslova koje niko nece da radi a svi kukaju inace treba da se zavede kod nas sto suroviji kapitalizam i da se uvedu rigorozne kontole u svim radnim organizacijama i firmama jer je nas radnik navikao na druga Kardelja i samoupravljanje da ga drzava zaposli u drustvenoj firmi u kojoj ce da cita novine pije vinjak i drka qurac u radno vreme i sve dzaba da ima ,da moze da psuje mater direktoru a i da ga stiti radnicki savet i sto je najgore zivi na racun one manjine koja stvarno nesto radi pa se te zarade prelivaju ostalima da svi budemo jednaki i jos vise od stranih kredita koje je Tile dobijao od zapada a mi ih sada vracamo jeste da je taj sistem bio divan za prosecnog Srbina ali je na duze staze odrziv samo u bajkama i zato je sada nas radnik sheban u glavu jer bi on i dalje da ima platu hiljadu maraka a nista ne radi ko nekad i kada treba da se zasucu rukavi onda se odmah kuka o nekakvom robskom radu,nepravdi i slicna sranja.
 
Iz licnog iskustva, znam da je Lalovic u pravu.........e, sad , sto to mnogi nece da prihvate, kao cinjenicu, to je drugi par rukava..........ali, onaj japanac bi nam brzo objasnio kako se radi.......

Ili , bi i on, kroz par meseci , sto je moguce, sedeo sa nogama na stolu, i citao novine uz kafu ceo dan:):):):):)
 
Idealna vlada za Srbiju? Recimo sastav sa EP u Atini '95 :
Zoran Sretenović, Dejan Bodiroga, Predrag Danilović, Saša Obradović, Žarko Paspalj, Miroslav Berić, Aleksandar Đorđević, Željko Rebrača, Vlade Divac, Zoran Savić, Dejan Tomašević, Dejan Koturović
Premijer: Dušan Ivković
 
Torrente-BG:
Sto je u pravu? Sto ljudi nece da prihvate posao za 8 000.Pa sta ce im taj posao.Vise od toga bi pukli samo da idu na taj posao.Samo bi bili u gubitku.A ovo ovde je vise feudalizam nego kapitalizam.
Nisi u pravu za te plate jer se moze naci posao doduse fizicki i za 200 ojra a i vise nije mnogo ali je bolje od sedenja kuci i kukanja za zlatnim samoupravnim vremenima koja se nikad nece vratiti a ako su nasi radnici fini za te poslove onda nema razloga da dodje onaj ko hoce da radi. Zabole me za tog ministra ali ti prosipas tu neku demagogiju kao pre Lalovica je nazaposlenost bila ispod 5% a plate 500 ojra pa dosao zli krvopija i feudalac Lalovic i sada je ovakvo stanje :roll:
 
Salvantis:
Idealna vlada za Srbiju? Recimo sastav sa EP u Atini '95 :
Zoran Sretenović, Dejan Bodiroga, Predrag Danilović, Saša Obradović, Žarko Paspalj, Miroslav Berić, Aleksandar Đorđević, Željko Rebrača, Vlade Divac, Zoran Savić, Dejan Tomašević, Dejan Koturović
Premijer: Dušan Ivković

Polovina su izdajnici Srbije, koji nisu hteli da igraju za svete boje svete reprezentacije, svete SCG........ :D :D :D

Neke patriJote , a ne ovog izdajnika Divca, i Rebracu :D
 
inagadadavida:
Polovina su izdajnici Srbije, koji nisu hteli da igraju za svete boje svete reprezentacije, svete SCG........ :D :D :D

Neke patriJote , a ne ovog izdajnika Divca, i Rebracu :D
Pa to bi bila vlada nacionalnog jedinstva, mora da bude razlicitih opcija.
A i ne bih nazvao Divca izdajnikom (bar ne u njegovom prisustvu ;-) ). Sto se rebrace tice, 'ajde moze i bez njega, mada bi mogao da dobije i neko nevazno ministarstvo.
 
inagadadavida:
S obzirom da Srbija , do danas sa svojim patriotama, velikim drzavnicima, sinovima Srbije, i slicnim titularima nije imala nikako srece, a citajuci sve cesce, da se ljudi odlucuju da glasaju za , kako kazu "najmanje zlo" a ne za "dobro".......predlazem sledece licnosti , za ministre u buducoj vladi Srbije. Naravno, Srbija bi morala dobro da odresi kesu , da plati ove profesionalce, ali to je po proceni deseti deo koliko patriote i domacini mogu da nakradu za vreme cetvorogodisnjeg mandata.

Dakle , da ne bi birali izmedju "najmanje losih".......treba da objavimo medjunarodni tender, za predsednika vlade, i ministre.........ovi nasi bi mogli da se zaposle u pomocnim sluzbama u skupstini, kao kelneri , portiri, cistacice, ali da nisu u kontaktu sa keshom.....

Moji favoriti za neka mesta u vladi Srbije........dozvoljeno dopunjavanje ostalih resora , koje nisam pokrio :wink:

PREDSEDNIK VLADE
: Gospodin Bill Gates, dokazano sposoban , i uvek obavesten

220pxbillgates2004crgh6.jpg



MINISTAR ZA RAD:
Japanski ministar rada, Komimako Sako.....zastupnik rada 12/7
dvanaestocasovno radno vreme, sedam dana nedeljno.......

fm250120062rp5.gif


MINISTAR VOJNI :
Americki general, heroj Korejskog i zalivskog rata, nosioc svih medalja
i ordena najjace vojne sile na svetu......gen, Schwarckpoff Norman

180pxnormanschwarzkopfxj5.jpg


MINISTAR ENERGETIKE:
Seik Zayed Ibn Sultan Al Nahayan........sta reci, covek ima
nafte, vise nego Bogoljub salate...

250pxuaezayedibnsultanalnahayan01ko9.jpg


MINISTAR INFORMISANJA I MEDIJA : Gospodin Ted Tarner......mister CNN

220pxtedturnerme7.gif


MINISTAR FINANSIJA
: Sulatan od Bruneja.....njegovo velicanstvo , najbogatiji na svetu,

majestyjf6.jpg



Ovo bi po mom skromnom misljenju , bila vlada bolja i od radikalske , i od demokratske i od narodnjacke opcije.......doduse, ne znam za njihov stav prema Guci, i slicnim dokazima ljubavi i razumevanja Srbije, ali sam siguran da bi mogli da izvuku Srbiju iz gomana....................Da li mislite, da bi ovakav sastav vlade, mogao dobiti vecinu na izborima u Srbiji???

Ja mislim da ne bi imali sanse, pored Ace , Tome, Borisa, Velje i Voje..........ali, ozbiljno :roll:

Ма одличан предлог, а ево и твог

МИНИСТРА ЗДРАВЉА
који те већ неколико дана тражи заједно са Бојовићем.



 

Back
Top