Wrong Volume // Da li ovo moze da se iskljuci???

ArkantoS-Vrbas

Aktivan član
Poruka
1.615
Dakle...
Dali ovo moze da se iskljuci bez ubacivanja CD-a u čitač ili restarta celog sistema???

wrongvolumekc1.jpg
 
Pa gde si nasao to djubre da instaliras.

Gothic II Gold ima u sebi neki programcic koji sabotira sistem ako uoci da imas neke programcice za virtuelne drajvove tipa daemon tools ili alcohol i sl.

Ne mozes da koristis virtuelne diskove i preimenuje daemon tools dll-ove i onda ti komp izbacuje neke prozorcice posto ih trazi kad se podize win.

Inace ovo vazi cak i kad si kupio orginalnu igru.

Znaci imas orginalni Gothic II Gold i instaliran daemon i gothic ti sjebe komp iako si puko 50$ za tu igru.

Mislim da je cak d-tools tuzio jo wooda za sabotazu.

Aniwayz, probaj sa nekom novijom verzijom daemona. Od 4-vortke pa navise.

Dosta se o tome pisalo na netu. Pretrazi malo googlom mislim da ces naci cak i neke programe koji automatski ispravljaju to shto je sabotirano.
 
Arkanto mislim da nemože sa se isključi , to je sastavni deo windowsa koji zna jako svima da ide na živce isto kao i kad izvadiš flopi a da prvo nisi negde kliknuo drugde pa ti zuji pola sata tražeći flopi i ide na živaccc. :( Inače znači da je dotični cd bio u upotrebi i da je koristio neki resurs od sistema pa si ga izvadio na nepravilan način pa se taj servis buni i traži da ga vratiš natrag da bi se on zatvorio (servis ili program)
 

Back
Top