Sponzorusa

  • Začetnik teme Sweet_female :)
  • Datum pokretanja
S

Sweet_female :)

Gost
Hej cure , a i momci naravno... :D
Zanima me vase misljenje o pojmu " sponzorusa"
Koje su vam prve asocijacije..opsta ocjena...i sve tako....
 
salzem se sa Victory sun...

"prostitutka" samo lijepse receno... i naravno mnogo su skuplje, sto ih vjerovatno cini i malo cistijim. Ne bi platio za sex, pa makar drko cijeli zivot. :)
 
Fakat je da neke od njih i neshvataju da to jesu.
Tako su vaspitane, u tim krugovima se krecu, pretpostavljam da ne vide nista lose u tome (a i ne razmisljaju preterano).
 
a zar nisu sve zene potkupljive realno gledano?Sve ima svoju cenu da se ne lazemo..A za sve koji su se resili da odmah to okarakterisu kao kurvanje za njih vazi "ko o cemu ***** o postenju"
Koja od vas nije pozelela da joj neko kupi stan,auto,dobru garderobu,skup sat,mobilni telefon i brine se o njoj-citaj voli je,ta LAZE!!Ili je odvede negde u inostranstvo i zaposli...hahaha volela bih da vidim koja bi to odbila?!?
 
sponzor svih sponzorusa:
a zar nisu sve zene potkupljive realno gledano?Sve ima svoju cenu da se ne lazemo..A za sve koji su se resili da odmah to okarakterisu kao kurvanje za njih vazi "ko o cemu ***** o postenju"
Koja od vas nije pozelela da joj neko kupi stan,auto,dobru garderobu,skup sat,mobilni telefon i brine se o njoj-citaj voli je,ta LAZE!!Ili je odvede negde u inostranstvo i zaposli...hahaha volela bih da vidim koja bi to odbila?!?

da li zaista mislis da sve ima svoju cenu?
da li tebi i tebi slicnima ikad pada na pamet da ima zena koje su sposobne same sebi da obezbede sta zele?
 
Sweet_female :):
Hej cure , a i momci naravno... :D
Zanima me vase misljenje o pojmu " sponzorusa"
Koje su vam prve asocijacije..opsta ocjena...i sve tako....
Pa to ti je kad mislis da decko sluzi tome da ti kupje stvari koje ti sebi ne mozes da priustis....basic instict, indeed.
 
anakin:
sponzor svih sponzorusa:
a zar nisu sve zene potkupljive realno gledano?Sve ima svoju cenu da se ne lazemo..A za sve koji su se resili da odmah to okarakterisu kao kurvanje za njih vazi "ko o cemu ***** o postenju"
Koja od vas nije pozelela da joj neko kupi stan,auto,dobru garderobu,skup sat,mobilni telefon i brine se o njoj-citaj voli je,ta LAZE!!Ili je odvede negde u inostranstvo i zaposli...hahaha volela bih da vidim koja bi to odbila?!?

da li zaista mislis da sve ima svoju cenu?
da li tebi i tebi slicnima ikad pada na pamet da ima zena koje su sposobne same sebi da obezbede sta zele?

Vidim da sam u prethodnom postu okasnila.... :wink:
Ima mama koje su nas naucile da se veza zasniva na ravnopravnosti, a ima i onih drugih majki, i tako to funkcionise.....Sto kaze moj prijatelj za moju seficu> ne sme covek pred njom da vadi ku-rac, misli doci ce do merenja... :wink:
 
Ha ha ha...namerno sam napisala onakav post da vidim kakva ce reakcija biti i znala sam...odjednom se pojavise neke feministkinje koje zaradjuju same za sebe...moram da priznam da je to u Srbiji retkost i mislim da lazete-kao sve ste za zivot obezbedile same :D :D :D
kad se raspravlja o sponzorusi niko nikad nije dao definiciju iste nego ste se odmah bacile na vredjanje..***** itd.Za mene je sponzorusa a bogami i sponzorko osoba bez aspiracija da nesto radi u zivotu i koja samo zeli da se neko drugi brine o njima a fizicki izgled joj/mu dozvoljava da ukeshira svoju buducnost i plus je alava na pare.
npr,kad je neko video da top model seta nekog bednika?
 
A tek muskarci...ali ovo je zenski kutak i zasto ama bas svaka tema mora de se zavrsi sa muskarcima...ista tema je i na forumu "savremen muskarac" pa mozemo i tamo da popricamo na temu "sponzorko"
 
sponzor svih sponzorusa:
Ha ha ha...namerno sam napisala onakav post da vidim kakva ce reakcija biti i znala sam...odjednom se pojavise neke feministkinje koje zaradjuju same za sebe...moram da priznam da je to u Srbiji retkost i mislim da lazete-kao sve ste za zivot obezbedile same :D :D :D
kad se raspravlja o sponzorusi niko nikad nije dao definiciju iste nego ste se odmah bacile na vredjanje..***** itd.Za mene je sponzorusa a bogami i sponzorko osoba bez aspiracija da nesto radi u zivotu i koja samo zeli da se neko drugi brine o njima a fizicki izgled joj/mu dozvoljava da ukeshira svoju buducnost i plus je alava na pare.
npr,kad je neko video da top model seta nekog bednika?


Nije feminizam zaradjivati sam za sebe, to je zdrav razum.....
 
Sponzorusama je super dok su mlade i lepe,a onda vas srede da izradjate decu,zatvore vas u kucu,ne vidite ni sunca ni meseca a vasi sponzori setaju neke nove mlade cice.
I sta ste onda postigle u zivotu?Postajete isfrustrirane,nemate cemu da se okrenete u zivotu.
Ma daj,toliko bivsih sponzorki sad gledam kako su jadne i bedne.Prodale su se za vozanje kolima,koju krpicu i pice u kaficu.
Ima toliko zena koje mogu sebi obezbediti pristojan zivot,ujutru kad se pogledaju u ogledalo nemaju se cega stideti.
Ima nekih stvari koje novac ne moze kupiti a jedna od njih je dostojanstvo.
 
sponzor svih sponzorusa:
Ha ha ha...namerno sam napisala onakav post da vidim kakva ce reakcija biti i znala sam...odjednom se pojavise neke feministkinje koje zaradjuju same za sebe...moram da priznam da je to u Srbiji retkost i mislim da lazete-kao sve ste za zivot obezbedile same :D :D :D
kad se raspravlja o sponzorusi niko nikad nije dao definiciju iste nego ste se odmah bacile na vredjanje..***** itd.Za mene je sponzorusa a bogami i sponzorko osoba bez aspiracija da nesto radi u zivotu i koja samo zeli da se neko drugi brine o njima a fizicki izgled joj/mu dozvoljava da ukeshira svoju buducnost i plus je alava na pare.
npr,kad je neko video da top model seta nekog bednika?


e bednice, ti si bedan a ne ti momci koje nazivas bednicima. kad ti jednom bude jasno da taj soj devojaka o kojima pricas u rangu onih iz Picinog parka, bice ti jasno i koliko ti vredis. i ti si tu roba, zar ti nije jasno? ti si svezanj novcanica, a ne covek. ko sto su te devojke roba, a ne zene.
i zar stvarno mislis da su sve lepe devojke obavezne da se prodaju idijotima poput tebe?
mislis da zena ne moze da se obezbedi na normalan nacin a ne samo tako sto ce da se proda?

najgore je to sto u svom besu i glupoci ne vidite gde ste!
 
anakin:
jao pa ti si zensko....

ajde sad iz prve ruke: kako je to biti sponzorusa? :twisted:
E dobro posto si prvo ispala glupa u drustvu i dokazala da ne citas postove detaljno nego pozuris da se poseres na nekoga,onda cemo ovako...
ProcitaLA sam tvoj profil i par tvojih postova na drugim forumima i po meni licno spadas u kategoriju zena-besnulja koje nikad u zivotu nisu(bar po tvojim postovima se vidi)nista lepo rekle drugima,samo neka pljuvacina.Vidim pijanistkinja si,bavis se horoskopom i zivis na Tatuini-onoj zabitoj pescanoj planeti na koju niko ni ne pozeli da sleti.E pa procitaj sta nasa istaknuta pijanistkinja Marina Arsenijevic radi sada-udata za 70-godisnjeg bogatuna u LA i peva po kafanama :twisted:
Eto ti prica kako je to biti sponzorusa...
Jos neke slavne sponzoruse:Madonna,Elizabeth Taylor,Maja Sabljic,Suzana Mancic
 
Samo da vas sve kolektivno pozdravim... 8)

Baš lepo & dirljivo što pišete o meni...
...šmrc...evo rasplakali ste me...takvu pažnju nisam očekivala ...Od sveg srca, najiskrenije hvala 8)

P.S. I Antireklama je - reklama... :roll:
 
Ja znam ko su one ali ne znam sa kim su,sto samo govori da su poznate zahvaljujuci sebi i svom radu a ne po tome sa kim se zabavljaju.
Svaka uspesna zena pored sebe trazi da ima uspesnog muskarca a to je velika razlika u odnosu na to kad nista u zivotu nisi sama uspela da uradis pa pokusavas to da nadomestis dobrim sponzorom,ili u nasem narodu poznatoj varijanti dobre udaje.
Svaka zena uziva u paznji ali ti uporedjujes paznju i kupovinu.To su dve potpuno razlicite stvari.Nikad mi nece biti jasne zene koje teze tome da imaju muskarca koji ce ih obuci od glave i pete.Kad bi samo znale kako je dobar osecaj svojim radom doci do novca i sebi priustiti neke stvari a pri tome nikome ne polagati racune...Mislim da sponzoruse na ovim prostorima polako odlaze u istoriju.
 

Back
Top