Šta je to što vašoj duši treba?

Ima pile toliko kombinacija koje izazivaju scenski efekat i atmosferu u meni.....

Što više pozitivnih dogadjaja to više pozitivnih čarobnih štapića i objekata.I tako u krug.
Pretvorih se u dramaturga totalno.....
Zajeb je biti bogat medju siromašnima....Em zajedljivost , em pakost, em zavist.....
Svima smeta kad u danu promene vremena , kad se svi svadjaju ili su nervozni , na mene ne deluje vreme.I moraš da se skloniš od čiste pakosti.......

A odgovor na pitanje teme je ogledalo.....To su obično one osobine koje i vas krase ili tipične akcije , na filmu i knjizi , jedino muzika ima drugačije dejstvo.
 
muvalo:
Da li imate omiljeno umetničko delo - knjigu, film, sliku, kompoziciju... ili omiljenu šetnju, predeo... koji vas uvek smiri, uteši, odobrovolji i usreći?

Upravo sam shvatila da na mene bas tako deluje Hendrix :)
Sigurno postoje i druge stvari, ali o tom potom...

Isto..............Pustim sve sto imam od Hendriksa i kuliram.....Imam uglavnom sve koncerte,ako ti treba neki reci
 
DjuraMornar:
Vaspitanje,ljubaznost i osmeh na licu drugog coveka.
To je nesto bez cega ja ne mogu a sve manje an to nailazim.

Slažem se. Jako je teško naići na osobu koja je "pozitivna", kulturna i ljubazna. Uglavnom je većina ljudi isfrustrirana, zavidna, besna, ljubomorna i jednostavno širi "negativnu energiju". Komunikacija sa "normalnim" osobama koje nemaju stalnu potrebu da leče svoje komplekse, da šire negativizam, da se ponašaju kao da su juče sišli s planine, itd., zaista može čoveku da predstavlja zadovoljstvo. :)
 

Back
Top