Šta mu znači kad treba da razmisli oko moguće veze???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

mrs depp

Aktivan član
Poruka
1.138
Dragi moji imam tako reći problem...Liku je potrebno da razmisli hoće li samnom...U fazonu je da sam mu ja extra,gotivna devojka i da bi samnom želeo samo ozbiljnu vezu....Kaže ortakinji(našoj,zajedničkoj) da je vrlo zbunjen po pitnju svega(jer sam mu otvoreno rekla da mi se dopada..) inače on je pomalo pogubljen lik...ŠTA DALJE???KAKO DA UBRZAM SVAR I NAVEDEM GA URADI TO???? :-? :-?
 
mrs depp:
Dragi moji imam tako reći problem...Liku je potrebno da razmisli hoće li samnom...U fazonu je da sam mu ja extra,gotivna devojka i da bi samnom želeo samo ozbiljnu vezu....Kaže ortakinji(našoj,zajedničkoj) da je vrlo zbunjen po pitnju svega(jer sam mu otvoreno rekla da mi se dopada..) inače on je pomalo pogubljen lik...ŠTA DALJE???KAKO DA UBRZAM SVAR I NAVEDEM GA URADI TO???? :-? :-?
On te voli bwe :wink:
 
mrs depp:
Dragi moji imam tako reći problem...Liku je potrebno da razmisli hoće li samnom...U fazonu je da sam mu ja extra,gotivna devojka i da bi samnom želeo samo ozbiljnu vezu....Kaže ortakinji(našoj,zajedničkoj) da je vrlo zbunjen po pitnju svega(jer sam mu otvoreno rekla da mi se dopada..) inače on je pomalo pogubljen lik...ŠTA DALJE???KAKO DA UBRZAM SVAR I NAVEDEM GA URADI TO???? :-? :-?

Sta treba da uradi?
 
Izvini,a jel on to treba da kupi ili proda nesto tebi,pa razmislja o ceni?

Zaobilazi ti tog u sirokom luku.
To su stvari o kojima razmisljamo,i razmisljamo...danju ,nocu,dok jedemo ,spavamo,radimo tj dok smo budni a nocu ih sanjamo...
Veruj mi,a mozda i sama radis to ,da za potencijalnu ulogu partnera proanaliziramo sve one koje znamo i ne znamo, po milion puta i zamislimo kako bi to bilo,tako da kad dodje taj trenutak imamo vec gotov stav o tome i delamo.
A to sto koristi zajednickog prijatelja kao goluba pismonosu je tako jadno i bedno iz tog razloga sto on vec zna tvoja osecanja.U suprotnom bi bilo ok .
 
Кад се некоме допадаш, нема изговора, нема препрека...
не знам колико ће трајати веза, али када се нађе такво двоје људи, нема ту много премишљања, та веза одмах почне...
Мада у мом случају, ја сам чекао девојку 2 недеље да размисли(били смо пријатељи пре тога)...и сад нам је супер...јбг. објаснила ми је шта јој се све дешавало, и због чега ми није одмах одговорила...
ти сама знаш да ли та особа вреди чекања...
 
mrs depp:
Dragi moji imam tako reći problem...Liku je potrebno da razmisli hoće li samnom...U fazonu je da sam mu ja extra,gotivna devojka i da bi samnom želeo samo ozbiljnu vezu....Kaže ortakinji(našoj,zajedničkoj) da je vrlo zbunjen po pitnju svega(jer sam mu otvoreno rekla da mi se dopada..) inače on je pomalo pogubljen lik...ŠTA DALJE???KAKO DA UBRZAM SVAR I NAVEDEM GA URADI TO???? :-? :-?


Ma daj ... kakav je to lajavi krelac koji je zbunjen??? Pa koliko ima godina... 13???? Pozoveš ga lepo i pitaš ga sama HOĆEŠ NEĆEŠ .... i to je to .... nema čekanja ... pa nisi ti na čiviluku.
 
Nije mi jasno zasto se ovde uopste pominju pritisak, navodjenje nekog na nesto i kojekakvi razlozi, jos preko nekog treceg... sve same gluposti.
Ako si ti neka extra devojka, njemu i skroz mu se dopadas, ne razumem u cemu je problem. Jedino sta mi pada na pamet je da se u toj prici on oseca lose, po nekom pitanju, pa makar to bilo i podsvesno. Mozda mu ne odgovara taj tip devojke kakva si ti.
Polazim od sebe, kad mi se neko bas, bas dopada nema tu prepreka, niti pitanja biti il' ne biti, ukoliko je sve kako treba po nekim mojim merilima.
Mozda covek jednostavno nema petlju, a ja takve ne volim. Takav ce uvek sebi praviti odstupnicu.
Uostalom, sto nije smislio sta ce, nego te ostavlja da se przis.
Ih, sto ne volim takve price...
 
mrs depp:
Dragi moji imam tako reći problem...Liku je potrebno da razmisli hoće li samnom...U fazonu je da sam mu ja extra,gotivna devojka i da bi samnom želeo samo ozbiljnu vezu....Kaže ortakinji(našoj,zajedničkoj) da je vrlo zbunjen po pitnju svega(jer sam mu otvoreno rekla da mi se dopada..) inače on je pomalo pogubljen lik...ŠTA DALJE???KAKO DA UBRZAM SVAR I NAVEDEM GA URADI TO???? :-? :-?
Popricaj sa njim, vidi sta je problem jer neki sigurno postoji i vidi kako da ga prevazidjete.
A posebno su mi simpa oni koji ne razmisljaju pre nego sto udju u vezu. :lol:
 
Кад се некоме допадаш, нема изговора, нема препрека...
не знам колико ће трајати веза, али када се нађе такво двоје људи, нема ту много премишљања, та веза одмах почне...
Мада у мом случају, ја сам чекао девојку 2 недеље да размисли(били смо пријатељи пре тога)...и сад нам је супер...***. објаснила ми је шта јој се све дешавало, и због чега ми није одмах одговорила...
ти сама знаш да ли та особа вреди чекања...

I sta ti je rekla..? o cemu je sve razmisljala i sta joj se desavalo? bas me zanima.. meni se isto sada desava.. a znam pored svega da je luda zamnom.. ali je ne zovem vec 5 dana.. niti cu..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top