Predlozite mi FAX

ZzZ Vassili

Početnik
Poruka
19
Imam 18 god i planiram upisati FAX koji po zavrsetku donosi diplomu koja donosi radno mesto koje je dobro placeno ...
Ustvari voleo bih da me posavetujete i predlozite FAX koji je po vasem Misljenju ODLICAN :))



[ne ide mi bas ovo ali se nadam da kapirete sta me interesuje te stoga pomozi te mi]
 
ZzZ Vassili:
Imam 18 god i planiram upisati FAX koji po zavrsetku donosi diplomu koja donosi radno mesto koje je dobro placeno ...
Ustvari voleo bih da me posavetujete i predlozite FAX koji je po vasem Misljenju ODLICAN :))



[ne ide mi bas ovo ali se nadam da kapirete sta me interesuje te stoga pomozi te mi]
gle, pogledaj sta te interesuje, profesije kojima bi voleo da se bavis, e onda sistemom eliminacije suzavas izbor dok ne dodjes do samo je dne opcije, ako ostanu dve (kao sto je kod mene bio slucaj) baci novcic ;)
 
Moj faks donosi korisnu diplomu. I radno mesto. Ali ti ga ne bih preporučila. Jer ipak moraš znati šta ti je bitnije... Neeeki orijentir, zaboga :| Priroda, društvo... :shock:
Samo ti upiši ono što voliš, a šta ćeš sa diplomom posle je, ionako, disqtabilno...
 
Rujevit:
Ау човече, то је као да питаш да ли да скочом у бунар или не
Шта те интересује, природне или друштвене науке

Хех, таман се понадах да постоји неко довољно освешћен да овом младом човеку укаже на бесмисленост постављеног питања... Али паметни то схватају и игноришу га... Драги момче, да ли заиста верујеш да ћеш на форму... Тја... немам снаге, зашто се трудим...

Поздрав свима који имају довољно слободног времена да постављају оваква питања и још већи онима који на ово озбиљно и одговарају (те још постављају подпитања - хоћеш кило овога или онога....)!
....... . .. . .. . .. . ... .. . :shock:
 
ZzZ Vassili:
Imam 18 god i planiram upisati FAX koji po zavrsetku donosi diplomu koja donosi radno mesto koje je dobro placeno ...
Ustvari voleo bih da me posavetujete i predlozite FAX koji je po vasem Misljenju ODLICAN :))



[ne ide mi bas ovo ali se nadam da kapirete sta me interesuje te stoga pomozi te mi]


Ovaj izvini,a da te pitam ja odkud znas sta ce da se trazi za 7 do 10 godina dok ti pile zavrisi fakultet?Surovo je reci ali mozda do tad neces ni biti ziv,udarice te kamion i sta ce ti onda diploma fakulteta koja donosi dobro radno mesto i platu?
Ne razumem poentu postavljanja tvog pitanja?Onaj ko ume da pravi pare ume pa bio i zemljoradnik!
 
Аутомеханичар! :lol: Без зезања, на НБГ-у има један лик који сервисира само кола од 50 и више хиљада евра, ортак оће да се умува код њега на неку фора праксу...
Ја сам хтео ФДУ за монтажу или камеру ал нема леба од тога, идем на економију. Јел зна неко колико је било поена минимум за упис на буџет прошле године?
 
Racunarski fakultet ,ako mozes da ga prijustis...To ti je posao i ovde i u inostranstvu(Mada ovde bi ulozene pare vratio za 50 god.i to da leba ne jedes).Ne slazem se sa tim da ne treba o tome vec sada da mislis,ali se slazem da si postavio ultra relativno pitanje...Eto RAF je odlican.
 
Mislim dzabe da upises nesto radi para,valda gledas sta te znaima ako ne volis hemiju onda neces nesto u vezi nje,svasta kako ces uciti nesto sto te ne zanima,a od svega se moze dobro zaraditi zavisno kako se snadjes u zivotu!Zato sam razmisli a ne da drugi odlucuju o tvojoj buducnosti!
 
Da,ali mislim da je decko rekao da mu predlozimo nesto,sto je razlicito od odlucivanja.A ako mu vec predlozimo nije lose da mu objasnimo i zasto mislimo tako.Ja da nisam nekom postavio ovakvo pitanje na vreme(pa dobro,ne bas takvo) ne bih upisao skolu koja mi se sad cini interesantna i veoma isplativa(stojim iza toga).Nekada ti jednostavno treba vise informacija...
 

Back
Top