simptomi

  • Začetnik teme neiskusna
  • Datum pokretanja
Ima ih mnogo,u zavisnosti koji stadijum trudnoce je u pitanju.Ako mislis na sam pocetak trudnoce onda ih bas i nema nesto mnogo,mislim na one koje sama mozes primetiti,recimo bolne i otecene grudi,ziganje u donjem delu trbuha,sekret boje ispirka mesa...naravno postoje promene koje ginekolog vidi.Tek kasnije dolaze mucnine,uvecanje stomaka,prohtevi za kiselim,promena prebojenosti genitalija...
 
Molim Vas DA MI POMOGNETE.I pre trudnoce i posle evo 5 g.imama obilno <belo pranje>Imam 30 g.koristila sam supozitorije ali nije bilo pomoci.Zahvaljujem se.
 
Primetila sam.Obilno belo pranje-uzrokovano cime?Koja grupa sekreta je bila u pitanju?
Nije dovoljno samo koristiti vaginalete,prvo mora da se uradi vaginalni bris sa antibiogramom,i poseban bris za hlamidiju,mikoplazmu i ureaplazmu.Znaci da se utvrdi koji je pravi uzrocnik toga i da se pristupi lecenju,a sa druge strane istovremeno mora da se leci i partner jer ako se lecis samo ti onda nema nikakve svrhe trovati te lekovima kad posle prvog odnosa problem se vraca.
Da li me razumes?
 
Toliko sam se zbunila da sam napravila gomilu gresaka,pa zbog toga cu ponoviti moju molbu i izviniti se.
Imam 30 g.obilno belo pranje.Koristila sam razne vaginalete.Rodila sam.Da li postoji lek za ovaj veliki problem?Hvala.
 
Ma razumela sam ali ti mene nisi.
Koje grupe sekret imas,i koje si sve vaginalete koristila?Jeli su ispitivali i tebe i supruga ili su vaginalete prepisivane po sluhu?
 
E u tom slucaju,lecenje ce ici mnogo lakse jer se lecis samo ti.
Dakle kod ginekologa,nalaz pape,vaginalnog sekreta,vaginalni bris sa antibiogramom,test na hlamidiju,mikoplazmu...i terapija.
 

Back
Top