Shta vam je najbitnije za uspeshnu vezu?

killing_loneliness:
Ja sam se zaljubila ne znajuci kako doticni izgleda.Zaljubila sam se u ono sto on jeste kao covek...Duga i cudna prica.Ispostavilo se kasnije da me i fizicki privlaci,a rodila se i obostrana ljubav i razumevanje. :grin:

A to u sta si se ti zaljubila, to je on kao covek, to ti je neko rekao, ispricao o njemu? "Pitam se da li volim tebe ili svoje iluzije o tebi"
 
Kosnar MC:
Meni lichno fizichki izgled je potreban samo za pochetak veze...
Mislim da je mnogo bitno RAZUMEVANJE I POVERNJE.
Neznam dali sam u pravu voleo bih da chujem josh nechije mishljenje i da vidim dali sam ja jedini ko tako misli ili je to ipak normalno zdravo razmishljanje...

Veoma se slažem sa tobom,samo što je to teško postići.Zašto muškarci sve shvataju kao napad na njihovu dragocenu ličnost?I,onda šta,prestane da se priča da ne bi došlo do svadje,pa onda je logičan sled prestanak i poverenja i razumevanja.... :-(
 
ovako: tolerancija, razumevanje, postovanje, fizicka privlacnost, poverenje, ali i zajednicki potencijal, a ne da karijera jednog znaci stagnacija drugog ...sve je to lepo.
Medjutim, nema li varnica, leptirica, i vatrometa na pocetku bolje da ga nisam ni upoznala :-)
Posle moze veoma uspesna veza na bazi svega prethodno nabrojanog ali za pocetak il' hemija il' ne pregovaram
 
webhanuma:
ovako: tolerancija, razumevanje, postovanje, fizicka privlacnost, poverenje, ali i zajednicki potencijal, a ne da karijera jednog znaci stagnacija drugog ...sve je to lepo.
Medjutim, nema li varnica, leptirica, i vatrometa na pocetku bolje da ga nisam ni upoznala :-)
Posle moze veoma uspesna veza na bazi svega prethodno nabrojanog ali za pocetak il' hemija il' ne pregovaram

Bas si zahtevna..................:roll:
 
webhanuma:
ovako: tolerancija, razumevanje, postovanje, fizicka privlacnost, poverenje, ali i zajednicki potencijal, a ne da karijera jednog znaci stagnacija drugog ...sve je to lepo.
Medjutim, nema li varnica, leptirica, i vatrometa na pocetku bolje da ga nisam ni upoznala :-)
Posle moze veoma uspesna veza na bazi svega prethodno nabrojanog ali za pocetak il' hemija il' ne pregovaram

kako hemija :shock: mislis speed, ekseri... :D
 
Kosnar MC:
Meni lichno fizichki izgled je potreban samo za pochetak veze...
Mislim da je mnogo bitno RAZUMEVANJE I POVERNJE.
Neznam dali sam u pravu voleo bih da chujem josh nechije mishljenje i da vidim dali sam ja jedini ko tako misli ili je to ipak normalno zdravo razmishljanje...


1. Ne toliko fizički izgled koliko hemija izmedju ljudi.
2. Ljubav
3. Tolerancija, razumevanje i poverenje.
4. Iskrenost i otvorenost
5. Iste talasne dužine
 
najbitnije za jednu uspesnu vezu? hm... pa to je prosto... da me ne gnjavi puno... nismo mi muz i zena pa da moramo da provodimo po 20 sati dnevno zajedno... sto ce reci, da ume da prihvati slobodu koja joj se pruza... e, sad... bitno je isto da izgleda dobro... i da ima smisao za humor koji meni odgovara... pogled na svet? hm... ma... dosta mi je takvih... 'ocu bre jednu sto ne razmislja da li su svi uradili nesto a samo ona nije... ja bi' da se zezam i prozivim malo... bole me uvo bas za dugorocno razumevanje i medjusobno postovanje i da trazim to u svakoj.... ako bude nesto duze, ekstra... ako ne... pa sta sad? nije smak sveta...
 
batka_mija:
najbitnije za jednu uspesnu vezu? hm... pa to je prosto... da me ne gnjavi puno... nismo mi muz i zena pa da moramo da provodimo po 20 sati dnevno zajedno... sto ce reci, da ume da prihvati slobodu koja joj se pruza... e, sad... bitno je isto da izgleda dobro... i da ima smisao za humor koji meni odgovara... pogled na svet? hm... ma... dosta mi je takvih... 'ocu bre jednu sto ne razmislja da li su svi uradili nesto a samo ona nije... ja bi' da se zezam i prozivim malo... bole me uvo bas za dugorocno razumevanje i medjusobno postovanje i da trazim to u svakoj.... ako bude nesto duze, ekstra... ako ne... pa sta sad? nije smak sveta...
c016.gif
 
batka_mija:
najbitnije za jednu uspesnu vezu? hm... pa to je prosto... da me ne gnjavi puno... nismo mi muz i zena pa da moramo da provodimo po 20 sati dnevno zajedno... sto ce reci, da ume da prihvati slobodu koja joj se pruza... e, sad... bitno je isto da izgleda dobro... i da ima smisao za humor koji meni odgovara... pogled na svet? hm... ma... dosta mi je takvih... 'ocu bre jednu sto ne razmislja da li su svi uradili nesto a samo ona nije... ja bi' da se zezam i prozivim malo... bole me uvo bas za dugorocno razumevanje i medjusobno postovanje i da trazim to u svakoj.... ako bude nesto duze, ekstra... ako ne... pa sta sad? nije smak sveta...

Tako je govorio veliki ON. Hoce slobodu, extra ribu, extra pametnu (da bi bila duhovita ovo je neophodno) pa jos i da ne razmislja! I sta se dogodilo kada si se probudio?
 

Back
Top