Bully

BokiSmoki

Zainteresovan član
Poruka
406
Jel igrao neko,meni po opisima se jako svidja,ali nije jos izasla za PC vec samo za PS2 :( .U toj igri si neki skolski siledjija koji se bije(naravno to je za skole standardno i ja se ponekad potucem u skoli ali retko kad,samo kad me bas neko iznervira ),to je na fazon GTA samo bez kola dostupan je samo bike i skate,koliko ja znam od oruzja imaju samo pracka i petarde,ali zato imas mnogo mogucnosti.Evo i linka http://www.rockstargames.com/bully/ .Pozz.
 
btw u japanu je zvanicno juce izaso sony playstation3kosta 2300 do 3000kuna* posto sam reportazu gledao na rtl-hrvatskom...

bilo je krsa japanaca,kampovali su u redu po svoj jedinstveni primerak a za konzolu zasad postoji 5 igrica!
 
ockstarova igra koju smo najavljivali pod imenom "Bully" zbog pravnih je zavrzlama promijenila ime u Canis Canem što nije utjecalo na prodaju prve naklade, čemu svjedoči i naš TOP10 osvrt. Premda anti-gaming aktivist Jack Thompson sigurno trlja ruke nakon ove odluke, ironija je u tome što je Canis Canem zapravo prilično "bezopasan" naslov. Glavni lik je Jimmy Hopkins koji se u light GTA maniri pokušava probiti na vrh školske hijerarhije rabeći pri tome tipičnu "bully" taktiku. Škola je odlično dizajnirana i osmišljena dok su likovi bolje oslikani od onih u posljednjem GTA naslovu. Svaki od stotinjak učenika ima svoje ime, glas i osobnu priču, a podjela u šest grupa (jocks, nerds, greasers, preppies, townies i bullies) izvedena je po načelu društvenog statusa.
 
Ja sam 6 razred,nama osmi razred uzima pare,maltretiraju nas, E da ima jedan za koga svi misle da je najjaci u skoli pa se pali mnogo no vratimo se na temu.
 

Back
Top