Problem u Tony Hawk`S American Wasteland

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ndjordje91

Ističe se
Poruka
2.675
Sve sam ovo odradio:

Tony Hawks American Wasteland/Securom

1.Instaliraj Daemon Tools sa dvd-a tako sto kliknes dva puta na fajl daemon400.exe i restartuj racunar
2.Nakon instalacije imacete ikonu levo od sata u windowsu koja je crvene boje sa munjom na sebi,desni klik na nju i idete na Virtual CD/DVD ROM zatim Device 0 i onda mount image sledecim redosledom
a)mount image bC-thawa.BWT sa dvd-a i startuj instalaciju,tokom instalacije bicete trazeni da ubacite cd2 cd3 cd4 i cd5 koji takodjer mountujete na isti nacin kao cd1 ali mountujete fajlove za cd2 (bC-thawb.cue) za cd3 (bC-thawc.cue),cd4 (bC-thawd.cue) i cd5 (bC-thawe.cue) napomena:ukoliko daemon tools javlja gresku pri mountovanju image fajla idite na ignore
b)nakon izvrsene instalacije potrebno je da se montuje cd1 (bC-thawa.BWT) posto je potreban da bi se igrala igrica
3.ostatak uputstva na engleskom:)


Install/Launch CureRom
Select "Create a new CureRom profile."
Click Next>
Click Options>CureROM Settings
Select "Thrid-Party Virtual CD/DVD-ROM"

In "Configure" Select: Daemon Tools (Version 4.0.x or newer recommended)
Set the Path to Application (make sure it's correct and pointing to daemon.exe)
click Apply/Close
Application: Find the THAW.EXE in the installed directory
NOTE: If you installed the game to the default "C:\Program Files\Aspyr Media, Inc\THAW" you will need to rename the "Aspyr Media, Inc" folder to "Aspyr Media Inc" so CureROM will be able to read it properly.
NOTE: Make sure you use THAW.EXE, Path is "C:\Program Files\Aspyr Media Inc\THAW\Game" by default

Click Next>
Select from Image Mounting Software: Use "DAEMON Tools" to mount my backup images.
Select from Backup Image: *Mount the bC-thawa.BWT file*
Select "Suspend CD/DVD-ROM Autorun while mounting backup image."
click Next>
Click Next>
Click Save
Click Finish

Navigate to "C:\Program Files\Aspyr Media Inc\THAW\Game" or wherever you installed the game to.
Right click THAW.EXE and goto Compatibility tab.
Check "Run this program in compatibility mode for" and select "Windows 2000" from the list.

Launch the THAW.EXE shortcut on your desktop and enjoy!


Uzivajte u igranju...



Lepo sve to uradim, kao udje i izadje.. Mozda nesto sam propustio? Ili sta?



Molim vas pomagajte
 
Ovako imam instaliranih programa Anti-Blaxx, Alcohol 120% , CureCd ja mislim Demon Tools...
Ko moze da mi posalje taj crack?? Naravno na PM ili na e-mail: ndjordje91@yahoo.com


Jel moze ovako posto ima napocetku kako treba mislim na ovo: Tony Hawks American Wasteland/Securom

1.Instaliraj Daemon Tools sa dvd-a tako sto kliknes dva puta na fajl daemon400.exe i restartuj racunar
2.Nakon instalacije imacete ikonu levo od sata u windowsu koja je crvene boje sa munjom na sebi,desni klik na nju i idete na Virtual CD/DVD ROM zatim Device 0 i onda mount image sledecim redosledom
a)mount image bC-thawa.BWT sa dvd-a i startuj instalaciju,tokom instalacije bicete trazeni da ubacite cd2 cd3 cd4 i cd5 koji takodjer mountujete na isti nacin kao cd1 ali mountujete fajlove za cd2 (bC-thawb.cue) za cd3 (bC-thawc.cue),cd4 (bC-thawd.cue) i cd5 (bC-thawe.cue) napomena:ukoliko daemon tools javlja gresku pri mountovanju image fajla idite na ignore
b)nakon izvrsene instalacije potrebno je da se montuje cd1 (bC-thawa.BWT) posto je potreban da bi se igrala igrica
3.ostatak uputstva na engleskom



A ovo ostalo na srpskom posebno: MOlim VASSSSSS

Bice mi lakse takooo
 
@ndjordje91
Po koji put?

key.jpg
 
sto?
Nekad (pre godinu dana) se bez problema ovde pisalo i objasnjavalo kako nesto krekovati. Zabranjene su bile teme gde naci krek (linkovi ka njima i slicno) ali o nacinu kako nesto uraditi bez objasnjenja kako doci do kreka je sasvim dozvoljeno. NA kraju i kao informativna tema a niko te ne bije po usima da to i uradis ;)
Ako se i to iskljuci onda se postavlja debelo pitanje svrhe ovog foruma.
Rasprava o tome koja je igra kog zanra najbolja ili najlosija? Daj molim te. Ovaj forum je vec poceo da smara. Samo tako neke glupe teme. NA pitanja kako cesto preci ljudi sve vise pametuju i pocinju sa pricom idi na google i nadji uputstvo. Koja je onda svrha foruma? Ako ne moze da se pise kako pokrenuti igricu, ako ne moze da se pomogne ljudima koji se zaglave sta onda pisati? Presipanje iz supljeg u prazno tipa "ova igra ima super grafiku" ili "kad izlazi ova igra" ili " sta ocekujete od ove igre" i to je to? Sve ostalo je zabranjeno? Pogledaj teme u zadnjih godinu dana. Bombardovanje tipa "naj igra, naj grafika, naj naj". Vise bre nema o cemu da se pise. Forum je totalno ugusen i propao. Nekad se ljudima ovde pomagalo a sad. Sve cise odgovora "ne smaraj nego google u ruke" Ako nekog ne mrzi da postavi pitanje a nekog drugog da na to odgovori sto se onda bune oni koji nece odgovoriti nego filozofiraju sa googlom???
Stvarno vec pocinjes da smaras sa tim kljucem. Bre opusti se. Nije to tvoj posao. A i modovi treba da malo povedu racuna. Nekad se dozvoljavala prica o pirateriji koja nije otvorena. PA brate i ti garant ne igras sa originalom nego sa piratom i zato ne filozofiraj. I ti si morao da naucis kako da aktiviras igru.
Zato dosta vise sa tim kljucem. Preterao si. OK si decko i sve je to fino ali pocinjes da smaras vise od onih likova koji 100 puta postave isto pitanje :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top