22.januar

Šako rulzzzzz :lol:


a122.gif
 
Добро, бре, јел има неки положај за мене, док још има упражњених места ?
Само немојте оно "леђно" кад Карла пада ...
Ја бих неку функцију. Плеаце ? Бићу добар ко
a176.gif
 
Lacibg:
Добро, бре, јел има неки положај за мене, док још има упражњених места ?
Само немојте оно "леђно" кад Карла пада ...
Ја бих неку функцију. Плеаце ? Бићу добар ко
a176.gif
zbog poznavanja stranih jezika, glavni ambasador na forumu B92. da štitiš naše krstarica interese.
 
Kira Neris:
Beograd,22. Januar 2007. Posle neprospavane noći i velikog slavlja na trgovima širom zemlje,predstavnici koalicije Čedomir Jovanović-Srbiji se žuri stigli su danas oko 15 časova u sedište Demokratske stranke u Beogradu gde će početi pregovore o formiranju nove Vlade sa mandatarom Nenadom Bogdanovićem. Da podsetimo gledaoce,DS je osvojila pojedinačno najveći broj glasova na juče održanim izborima - između 34 i 35%,dok je koalicija LDP,LSV,GSS i SDU na svojim prvim izborima dobila odličnih 13% glasova građana.

хе-хе-хе
Али ајде кад већ причамо у домену фантастике имам питањце.
Да ли славите уз трубаче, како се у Србији слави, или некако другачије, фол "урбано"???

За остале кориснике форума - ово вам је лоша фикција, што би рекао колега Елвин. О доброј фикцији можете слушати сутра...
 
Видим да се деле неке функције, па рецимо да са заинтересован. Како сам очигледно мало закаснио могу бити и неки саветник. Како ме иначе овде зову Матори, то би ми таман била добра синекура... А и будући на пројектовани ниво будућих форумских активности :roll:
 
ajmo ovako.... da odemo lepo u Vladu kuc kuc... dobar dan... dobar dan... tako i tako , kad su vas svi napadali mi vas na forumu branili i oni o'ma lider ministar za vituelnu srbiju...moze?
 
jomini:
ti si imala kraj mene sve..ali tebi i to bilo malo je...ti si htjela za sebe uvijek više najviše..a ja zaljubljen u tebe lud..skidao zvijezde s nema uzalud...zbog tebe obraz i čast gubio svud ko bez duše gubio svud...mnoštvo smrtnika..običnih grešnika..ja glumio sam srećnika..al dobro znao sam...da naglo pao sam...da si do pakla moja prečica....još uvijek se vadim..iz temelja gradim..snove srušene..u život se vraćam i dugove plaćam tvoje nevjere....opet pripadam sebi a nekad sam tebi...dao nova zlato moć...ti si nad mojim tijelom i dušom imala punomoć...
Aha, ta?
Ja sam postirala drugu na Ambasadi, svejedno, obe su lepe:)
 
Ја ћу да будем министар за насумична погубљења и планску конфискацију имовине.
Али нећу на изборе, проклета демократија...

Тако код на су Казакстан...
 
Alekasandar2:
Ја ћу да будем министар за насумична погубљења и планску конфискацију имовине.
Али нећу на изборе, проклета демократија...

Тако код на су Казакстан...
Ha haha je ti ce dobijes batine isto ko tvoj Borat heheheeheh:)
Pozdrav Biljo ;)
 
ti si nad mojim tijelom i dušom imala punomoć..
Ово је ненадмашно!

Хвала и од мене, што сте ми улепшали вече. Заболеше ме сви мишићи од смејања.

П. С. Посебан поздрав Биљи због Паганинија. Он ми је међу првих 5 најомиљенијих.
 

Back
Top