peticija da se izbaci moderator JONIMI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Serbian_nationalist

Početnik
Banovan
Poruka
4
Zbog nemoralnog i bahatog ponasanja moderatora JONIMI-ja, kao i zloupotrebu svog polozaja na ovom forumu, banovao je mnoge srbe samo zato sto su govorili istinu da je vojvodina deo srbije i da nije nikakva samostalna niti madjarska drzava!! Madjari su samo shacica ljudi koji zive u Vojvodini i koji se mogu prebrojati na jednoj ruci koliko ih ima!! Neznam ko to dozvoljava da se ovako aroganto ponasaju moderatori poput ovog Separatiste i balije JONIMI-ja. Po njemu, ko se neslaze sa njegovim stavom on ga banuje, a kada se zalite administratoru, samo vam posalju neku automatsku poruku u vidu: zbog prevelikog broja e-maila bicete blagovremeno obavesteni o vasoj sugestiji!! i eto vec ceo dan nema odgovora, a ja sam i dalje banovan, pa sam morao napraviti novi username da bi mogo ucestvovati na forumu!!! Ko zeli da se odstrani ovaj separatista molim vas da kao i ja posaljete primedbu administratoru sa naznakom da ovaj gore navedeni prekoracuje svoja ovlascenja!! On siri nacionalnu i versku mrznju i siri pricu o nekoj velikoj Madjarskoj a u njoj Vojvodina!!! Ovog treba uhapsiti poput ovih clanova nacionalnog stroja, ako i sam nije clan te sekte!!!
 
@ Serbian_nationalist

Под један, мораш ПРОЧИТАТИ ПРАВИЛНИК КРСТАРИЦЕ, јер да си га прочитао схватио би да је ЗАБРАЊЕНО постављати теме о било ком учеснику а поготово о модератору. Јомини је један веома умерен Лала који, као и сви ми, има право на сопствено мишљење. Шта си напао човека само зато што те је бановао. И све нас је бановао раније - па шта.

О'лади !
 
Eraserhead:
Možda ga i treba otpustiti i dovesti nekog psihologa.
Nazalost ovde nam netrebaju psiholozi, vec covek koji ce pravedno odlucivati i upozoravati ljude da ako nesto napisu sto nijenu skladu prvo ga opomenuti da necini vise to, a drugo praviti razdor i pometnju medju gradjanima srbije i forumasa na ovom forumu u vidu Velika Madjarska i drugih budalastina!!! Njemu treba psihijatar a ne nama!! izgleda da si nesto pobrkao loncice!!!
 
Serbian_nationalist:
Nazalost ovde nam netrebaju psiholozi, vec covek koji ce pravedno odlucivati i upozoravati ljude da ako nesto napisu sto nijenu skladu prvo ga opomenuti da necini vise to, a drugo praviti razdor i pometnju medju gradjanima srbije i forumasa na ovom forumu u vidu Velika Madjarska i drugih budalastina!!! Njemu treba psihijatar a ne nama!! izgleda da si nesto pobrkao loncice!!!

Ај бар пређи на ћирилицу, леба ти... националиста...
 
cvele2:
Nije u redu da zloupotrebljava svoj položaj. Ako je tvarno uradio to što pričaš da jeste, onda ga treba smeniti.
Ма не долази у обзир. нема ми ништа слађе него да читам овде тираде фегбоја , бебице и још неког Либерала! па тек онда почнем да се ваљам од смеха.
Дај бре, ако забрани Либерале и ове друге шта би нам овде било занимљиво.
Онда би смо морали да организујемо изборе на форуму и да бирамо неког од нас да буде шатро Либерал и да нас увесељава.
 
joNimi :lol:

@nacionalista:ae nemoj da tupis.jomini je na forumu jedan od retkih sa celicnim zivcima i koji daje ljudima 1000 sansi da se primire malo.licno mislim da treba da bude malo ostriji sa nekim ucesnicima ali zato je tu i drugi moderator.
verujem da si banovan sa razlogom,i nema razloga da sada kukas.sedi i cekaj dok ti ne istekne ban.
 
Serbian_nationalist:
Zbog nemoralnog i bahatog ponasanja moderatora JONIMI-ja, kao i zloupotrebu svog polozaja na ovom forumu, banovao je mnoge srbe samo zato sto su govorili istinu da je vojvodina deo srbije i da nije nikakva samostalna niti madjarska drzava!! Madjari su samo shacica ljudi koji zive u Vojvodini i koji se mogu prebrojati na jednoj ruci koliko ih ima!! Neznam ko to dozvoljava da se ovako aroganto ponasaju moderatori poput ovog Separatiste i balije JONIMI-ja. Po njemu, ko se neslaze sa njegovim stavom on ga banuje, a kada se zalite administratoru, samo vam posalju neku automatsku poruku u vidu: zbog prevelikog broja e-maila bicete blagovremeno obavesteni o vasoj sugestiji!! i eto vec ceo dan nema odgovora, a ja sam i dalje banovan, pa sam morao napraviti novi username da bi mogo ucestvovati na forumu!!! Ko zeli da se odstrani ovaj separatista molim vas da kao i ja posaljete primedbu administratoru sa naznakom da ovaj gore navedeni prekoracuje svoja ovlascenja!! On siri nacionalnu i versku mrznju i siri pricu o nekoj velikoj Madjarskoj a u njoj Vojvodina!!! Ovog treba uhapsiti poput ovih clanova nacionalnog stroja, ako i sam nije clan te sekte!!!
Odavne ne pročitah veće gluposti... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top