Sta su Rusi doneli Srbiji?

Uz njihovu pomoć isterali naciste iz Srbije
k034.gif

Bez veze mi je ta podela, dal Rusi, dal zapad??!
UZIMO I OD JEDNIH I DRUGIH ŠTA VALJA!
 
jedite_kod_Joa:
Шта год рекао против Руса и Русије неупоредиво је са злом које је дошло са запада.Од Русије бар немамо штету.

a zasto sagledavas samo losu stranu? sto neko malo ne pogleda dobre stvari koje su dosle i sa jedne i sad druge strane?
 
Obersturmfuehrer:
a zasto sagledavas samo losu stranu? sto neko malo ne pogleda dobre stvari koje su dosle i sa jedne i sad druge strane?
Оно добро што је дошло са запада је толико затрпано лошим стварима да је те добре ствари и немогуће приметити.
Мислим транзистор стварно потире сва она зла... :roll:
 
znaci od rusa za sad imamo
-vodka
-komunizam
-moskvic
-psiholoski mir

sa zapada imamo
-parna masina
-sijalica
-avion
-helikopter
-raketa
-stamparska masina
-tranzistor
-rok end rol
-istrazivanja u oblasti medicine
-istrazivanja u oblasti biologije
-istrazivanja u oblasti astronomije
....
 
Obersturmfuehrer:
znaci od rusa za sad imamo
-vodka
-komunizam
-moskvic
-psiholoski mir

sa zapada imamo
-parna masina
-sijalica
-avion
-helikopter
-raketa
-stamparska masina
-tranzistor
-rok end rol
-istrazivanja u oblasti medicine
-istrazivanja u oblasti biologije
-istrazivanja u oblasti astronomije
....
Ово је толико смешно...Грешка је да је комунизам из Русије.
Посебно ова истраживања...Нигде нема и нигде нису раније постојала,јел`? :D Посебно медицина и астрономија...
Хахахаха... :lol: ...Рок енд рол...Јао,тек то што је важно!
Ууу,па ту су и ракете,Бог те мазо!Ма сви смо осетили "моћ" Томахавка... :evil:
Заборављаш и динамит. ;)

У сваком случају,већина истраживања су мотивисана војним сврхама.И то је западна тековина...
 
...a ja na svim sajmovima automobila do ovog zadnjeg preferirala lade nive...valjda zbog cene - oko 4000 :) ...da mi neko kaze da mi poklanja bilo koji od izlozenih uzela bih najskuplji i odmah prodala...jeste videli ovu nivu od dvadesetak hiljada evra...e pa ona mi se ne svidja :)
 
Andreavk:
...a ja na svim sajmovima automobila do ovog zadnjeg preferirala lade nive...valjda zbog cene - oko 4000 :) ...da mi neko kaze da mi poklanja bilo koji od izlozenih uzela bih najskuplji i odmah prodala...jeste videli ovu nivu od dvadesetak hiljada evra...e pa ona mi se ne svidja :)
ma ***** ladu nivu...aj boze pomozi one verzije sa servom ali ona bez serva sacuvaj boze...moj tata to vozi....bljakkkk
 
raketa ti je smesna i istrazivanje svemira ti je smesno, a posebno medicina i astronomija? zasto? dinamit ti je smesan? jel si nekad prosao kroz neki tunel? sta mislis odakle kamen koji se koristi u gradjivni?
a cime god da su ta istrazivanja inspirisana, ona donose dobro i civilima...nemoj mi samo reci da rusi ista takva istrazivanja vrse radi dobrobiti covecanstva...
 
malo kasnije cu da sastavim listu najvecih svetskih pronalazaka, sve sa zemljom porekla...tako cemo imati konkretan uvid u to koliko je stvari doslo sa zapada a koliko sa istoka.
potrudite se da ne zakljucate temu do tad...
 
Obersturmfuehrer:
raketa ti je smesna i istrazivanje svemira ti je smesno, a posebno medicina i astronomija? zasto? dinamit ti je smesan? jel si nekad prosao kroz neki tunel? sta mislis odakle kamen koji se koristi u gradjivni?
a cime god da su ta istrazivanja inspirisana, ona donose dobro i civilima...nemoj mi samo reci da rusi ista takva istrazivanja vrse radi dobrobiti covecanstva...
Па ко их највише(широм света) злоупотзребљава?
Имају цивили користи,тако је...Посебно од ракета.Питај фашистичке и англо-саксонске жртве.

С једне стране тврдите како је једино САД супер-сила,да јој нико није раван.Што онда читав запад поредите са "јадном,малом" Русијом?Није фер...
Узмимо исток.
 

Back
Top