Koliko se foliramo?

Lord of Chaos

Aktivan član
Poruka
1.598
Koliko u razgovoru sa osobama suprotnog pola govorite bas ono sto mislite, a koliko ono sto ta osoba zeli da cuje u datom trenutku i zasto?
Ja nikada nisam mogao da foliram da bih dosao do nekog cilja, bilo da je u pitanju samo seks ili nesto vise, jednostavno se ne osecam prijatno u takvim situacijama....Kako je to kod vas?
 
Lord of Chaos:
Koliko u razgovoru sa osobama suprotnog pola govorite bas ono sto mislite, a koliko ono sto ta osoba zeli da cuje u datom trenutku i zasto?
Ja nikada nisam mogao da foliram da bih dosao do nekog cilja, bilo da je u pitanju samo seks ili nesto vise, jednostavno se ne osecam prijatno u takvim situacijama....Kako je to kod vas?


Sto na um to na drum !!!

Mada, kada sam htela da ublazim to sto hocu da kazem , cisto da nekog ne povredim , ispalila sam se zesce. Ovako je mnogo lakse, sta mislim to i kazem , i sto ti kazes Lorde, neprijatno mi je u takvim situacijama. Neki put mi se desi da se ugrizem za jezik pa ocutim, ali retko.A i nemam potrebu da foliram da bih ostvarila neki cilj, mozda jedino na razgovorima za sljaku kad ti postave ona idiotska pitanja :))))
 
Ma i ja isto mrzim folirante, stvarno ne vidim poentu, kad istina uvek ispliva na videlo. Nikad se ne foliram, volim da znam na cemu sam, pa tako i drugi da znaju sta mogu da ocekuju od mene, a ne posle da bude, pa ja sam mislio... Ne volim da budem neko ko nisam. A svoju pricu znam dobro da upakujem, tako da da sam uvek na safe side... Ponekad sam i previse prisna i iskrena sa ljudima, ne mogu da kazem da mi se nije odbilo o glavu, ali bilo je i onih koji su to znali da cene... Naravno, treba znati kada treba zacutati.
 
Lord of Chaos:
Koliko u razgovoru sa osobama suprotnog pola govorite bas ono sto mislite, a koliko ono sto ta osoba zeli da cuje u datom trenutku i zasto?
Ja nikada nisam mogao da foliram da bih dosao do nekog cilja, bilo da je u pitanju samo seks ili nesto vise, jednostavno se ne osecam prijatno u takvim situacijama....Kako je to kod vas?
cemu foliranje kad se kad tad sve lepo vidi, nemam nikakav problem sa samom sobom da bih tako nesto radila
 
Mislim da treba biti vrlo pazljiv oko toga sta pricash,posebno onda kada osobu sa kojom komunicirash (tj. sa kojom se muvash) ne poznajesh dovoljno dobro! U pocetku mislim da treba birati na neki nacin prave reci(sto ne znaci da treba lagati)!Ja barem nemam potrebu da zavlacim bilo koga a takodje ne volim ni kada mene zavlace! Ipak,ponekad i preterana iskrenost i otvorenost moze da napravi PUNO problema! TREBA BITI PRIRODAN PA STA BUDE !!!
 
ne znam da li imaju problem sa mnom, mozda, ali se ja stvarno aprijatno osecam u takvim situacijama, jednostavno ne volim da lazem u vezi bitnih svari, ne vidim svrhu tome, to ne znaci da ponekad ne precutim nesto ili izaberem bolji momenat da bih nekom nesto rekla. u prvom kontaktu sa nekim stvarno ne volim da se foliram trudim se da budem opsteeeeenzi, pa sta bude:)))))
 
Pa foliranje nekad moze da bude odlaganje istine ili u tom trenutku stvarno nemozes da razumes svoja osecanja uvezi lepog ili ruznog pa onda partneru plasiras pricu koju hoce da cuje ali naravno to je samo dok ne razjasnis neke stvari jer sto je brzo to je i kuso....
 
Ovako, mislim da je trivijalno tako neshto pitati ljude po internetu, zato shto su na ovom mestu ljudi ono shto nisu u real life-u...Elem, ja ne volim da se foliram, to nije moj fah..(suvishe sam gotivan ovakav kakv jesam...heheheh)....Mozda se ne foliram iz chistog razloga shto ne reagujem lepo kada se to nekom drugom desi, a ja primetim...
 

Back
Top