Ajd, pomozite mi malo...

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.211
Interesuje me, kako mozes, da dobijes neciju MSn adresu?
Naime stalno me neko gnjavi i dodaje na listu.
leukz_nl_bewegende_emoticons_super_1_43.gif

. gde nadje moj mail? Ja naravno nisam prihvatila, al me kopka..

Nikome nisam dala mejl....uvek se javljaju cudni likovi..neki her sewen adsiz bir...ajojj... a da nisu teroristi?
leukz_nl_bewegende_emoticons_super_1_15.gif



Ipak nisam bas kompomanijak... :wink:
 
..mani je msn..super programcic...koji mi uvek izmami osmeh sa svjim simpaticnim slikicama...likove koje ne zelis na listi nemoj da autorizujes...mozes da ih blokiras ili prosto izbrises....

Eto ti Niki... :razz: :razz: :razz: ...ima i boljeg resenja... :razz:
 
alya:
Nisam ni prihvatila, da dodam kontakt na listu..nego se pitam gde nadju moj mejl...i javljaju se cudni likovi..cudni im nickovi..i bas ih bude dosta..nemam pojma...

..meni se to jednom desilo...ja sam mu dala autorizaciju ...i blokirala ga...slao je par mailova ..i verovatno mu je dosadilo..ma nemoj da se opterecujes tim stvarima...samo oooopuuusteeenoooo... :wink: :D
 
whitenicky:
Hocesh moj savet :

* uradi sto i ja , obrishi MSN sa kompa i bash te boli uvo za sve ........to sam ja uradio pre 2 godine i veruj mi niko me vishe ne smara :)))))
Ili može recimo da kompjuter isključi iz struje i baci negde u špajz. Tako još bolje funkcioniše jer blokira sve programe, i MSN i ICQ i Skype.... :mrgreen:
 
Sizif:
Ili može recimo da kompjuter isključi iz struje i baci negde u špajz. Tako još bolje funkcioniše jer blokira sve programe, i MSN i ICQ i Skype.... :mrgreen:

Koliko je to meni smesno kad devojka koja je rodjena u gradu, nije sa njiva, i isla u visu skolu u Beograd, dobije kompjuter i kaze "Ja se u to ne razumem" i baci ga u spajz, da puknes od smeha, mada, bilo bi smesno da nije tuzno.
 
Last dance:
Nije smešno ako devojka ne ume u potpunosti da se snađe sa kompom, to ti govorim...
I ja to isto kazem, nisam ni mogla da se nasmejem, to je tuzno, mada je smesno ali ja ne mogu da se smejem tome.Smesno je, priznajem da je to smesno, kao sto su smesni seljaci, ali takva devojka koja je bila u Beogradu i ucila visu skolu da se tako ponasa prema kompjuteru :D to mi je suvise tuzno da bih se smejala iako to zapravo jeste smesno.
 
Last dance:
Modelsice, kompjuterski čarobnjaku- il' pomozi devojci ili.... šetaj.... cinizam je odavno out!
I ja više od svega mrzim cinizam, ironiju, sarkazam, humor.... Zapravo sve oni koji pribegavaju tim najnižim prljavim oblicima komunikacije treba obesiti na Terazijama. Za primer.

I spaliti ih posle toga, odseći im glavu, vezati im kamen za nogu i baciti u reku, i na kraju ih jednostavno ubiti. Bez razmišljanja.
 

Back
Top