Muay thai+ K1+kik-boks

Along with this year's schedule,Tanigawa EP had announced that FEG would creat new weight classes.

Light(-60kg )and Light heavy weight class(-85kg).

And Tanigawa also mentioned that in all 5 classes(super heavy,heavy,light heavy,middle(max),light),K-1 would like to creat defending champions.
http://gbring.com/sokuho/news/2007_02/0207_k-1.htm.(Japanese only)

I was hoping that K-1 would have lighter classes so that more talented Japanese kickboxers would be competing in K-1.(There are much more good japanese,korean,thai kickboxers in lighter weights)

And also,Tanigawa EP had annouced that FEG was making effort to create an indepent commissioner from FEG, like FIFA to promote K-1 world cup event.
http://www.k-1.co.jp/report/20070207r.html.(Japanese only again.sorry)


I suppose that it's good to have an indepent commissioner like FIFA. K-1 might be treated like other sports like the olympics in the near future.



Ovo moze biti zanimjlivo.
 
Druže pročitaj malo bolje šta sam napisao tamo ... '' ima u NS(Vojvodinaa) ... i uskoro u Veterniku '' inače nama reklama ni ne treba ...

Ima momaka koji su veliki poznavaoci MT-a ima onih koji ne znaju ništa i ima onih koji znaju nešto ... hehehe ... ali ključna je stvar da svi žele da saznaju više i nije bitno da li je neko radio mečeve bitno je ko voli Muay Thai ... Kao što sam rekao Muay Thai-a kao Muay Thai se ne trenira nigde kod nas ... Ono što smo radili u Vojvodini je najbliskije Muay Thai-u i tamo se prednjači u državi tj najbolji je rad što se toga tiče . Sada je otvoren još jedan klub gde će se fokusirati na nešto što je najbliskije evropsko(holandskoj školi) Muay Thai -a ... u Veterniku ... gde će biti verujem još bolji rad , znam zato što smo zajedno radili u Vojvodini ... I Ti Šampione i svi ostali su dobrodošli da dodju ...

MMA SERBIA
 
Miloš Anić , ili samo pozajmljeno ime od šampiona ? Ako je Miloš , lepo je videti da se interesuješ za ovo , mislim da bi se lako prestrojio na malo drugačiji način treninga i da bi u ovoj disciplini kao i u kik-boksu napravio dobre rezultate . Ako nije Miloš , onda ništa ...

Opet malo o temi ... kao što sam rekao Muay Thai , je spot mnogo efikasniji , atraktivniji i zahtevniji od kik-boksa , nažalost kod nas se tek probija , ljudi su počeli da pitaju da se interesuju i da uče o sportu . Neki su za rekreaciju , neki samo za poznavanje , neki opet za ozbiljan trening ... važno je druženje i širenje ovog sporta ! :D

MMA SERBIA
 
Prošle nedelje održana je revija u Madjarskoj , po K-1 pravilima na kojoj je učestvovao Milan Dragojlović iz Zemuna . Bio je to turnir osmorice,na kojem je naš borac došao do polufinala gde je izgubio od kasnijeg osvajača.Prvi njegov meč nisam gledao , ali polufinalni jesam,tamo je radio nešto slabije,tačnije bio je dosta pasivan,nije pokušavao mnogo , da li zbog umora ili nečeg drugog ne znam.Tek je u kasnijim rundama pokušao malo agresivnije,do tada je čekao neku kontru,koja nije stigla. Protivnik nije bio na nekom visokom nivou,i da je malo više radio ubedjen sam da je Milan mogao i pobediti.Kvalitet turnira je bio solidan ,učestvovali su uglavnom borci koji su već duže vreme u amaterskom svetu i koji traže svoju šansu za dalje.Bar po mojoj proceni.Većina njih je došla iz primarnih low-kick pravila jer su kolena jako slabo radjena i na niskom nivou. U svakom slučaju na ovakve turnire treba što više izlaziti , što se tiče naših boraca i nadam se da će u budućnosti naši borci biti stalni učesnici.
 
eliminations07lo3.jpg


FieLDS K-1 WORLD GP 2007 IN SEOUL FINAL16

Date : Saturday, September 29th 2007, Open PM3:30 Start PM5:00
Place : Olympic Gymnasium-1, Seoul, KOREA

mmaserbia
 


Osim informacija na plakatu ... ulaz je slobodan, placa se samo ulazak na Strand. Protivnici su borci iz Hrvatske i Slovacke, radice se PROFI mecevi . Za sada je reseno 8 borbi, bilo je par otkaza, ali e trudimo to nadomestiti novim borcima.

Nasim momcima ovo su prvi mecevi u muay thai-u, neki imaju po jedan, neki ni jedan. Dovodimo ozbiljne protivnike iskusnije u ovoj borilackoj disciplini, kako bi napravili nesto zanimljivo i kako bi nasi momci stekli iskustvo, a publika videla sve drazi ovog sporta ...

Uskoro cu postaviti i Fight Card

Pozdrav
 

Back
Top