Marti Ahtisari predstaviće predlog rešenja za budući status Kosova posle izbora

_Milanche_

Poznat
Poruka
7.334
Odluku da predlog rešenja da posle izbora u Srbiji specijalni izaslanik UN za status Kosova je doneo danas, nakon sastanka sa predstavnicima zemalja-članica Kontakt grupe u Beču, saopšteno je iz njegove kancelarije.

"Posle najave predsednika Srbije Borisa Tadića da će parlamentarni izbori u Srbiji biti održani 21. januara i nakon današnjih konsultacija sa članovima Kontakt grupe, odlučio sam da predstavim svoj predlog rešenja statusa Kosova, bez odlaganja, posle parlamentarnih izbora u Srbiji", navodi se u saopštenju.
 
Невероватно си злурад!Ово је питање Срба и Србије,а не радикала...Ти се изгледа радујеш што они на сваки начин покушавају да отму део Србије!?

И наравно,њихов план на сва звона обелодањује кога чекају да победи на изборима.Чекају онога ко ће прихватити комадање државе.
 
jedite_kod_Joa:
Невероватно си злурад!Ово је питање Срба и Србије,а не радикала...Ти се изгледа радујеш што они на сваки начин покушавају да отму део Србије!?

И наравно,њихов план на сва звона обелодањује кога чекају да победи на изборима.Чекају онога ко ће прихватити комадање државе.
ne gresis...radujem se zbog toga sto su se radikali piti ponadali da ce biti nametnuto resenje pre izbora i da ce na tome uspeti da profitiraju svojim pricama o partijotama i izdajnicima...ali su se zajebali...upravo su se celinici SRS nadali losem resenju do kraja godine ne bi li profitirali....
 
Ево ја не знам ни једну релевантну(Парламентарну) странку која се томе нада.Дакле,ни СРС.То размишљање ти је врло уско(страначко).
Чак ни ДС неће прихватити комадање,али наравно,они би под притиском ментора пре или касније посустали,док то код СРС-а и вероватно ДСС-а,НС-а,СПС -а не би био случај.Односно,они за њих нису "конструктиван" партнер.
 
_Milanche_:
Radikali dzaba ste odlagali izbore propade vam plan...

И сад мислиш да "демократски блок" не треба да има никакву одговорност за то што није поправио положај Србије?
Шта би са њиховим западним пријатељима?!?
 
jedite_kod_Joa:
Ево ја не знам ни једну релевантну(Парламентарну) странку која се томе нада.Дакле,ни СРС.То размишљање ти је врло уско(страначко).
Чак ни ДС неће прихватити комадање,али наравно,они под притиском ментора раније или касније посустали,док то код СРС-а и вероватно ДСС-а,НС-а,СПС -а не би био случај.Односно,они за њих нису "конструктиван" партнер.
pa sto je SRS zapenio da odlazi izbore ako se tome nije nadao...ajde budimo realni to bi im popravilo rejting ako resenje bude nepovoljno....
 
Па самом овом темом ти показујеш да је СРС у праву - сва политика ДОС-а била је узалудна и бескорисна и и ти знаш да ће Косову бити дата независност. За такву политику ДОС мора бити кажњен, али ти се, уосталом као и ДС надаш да ћете успети да власт зграбите као лопови пре него што ваш пораз буде очигледан. Наравно од тога нема ништа и довољно је што су Радикали показали колико је велика ваша паника и свест да сте неуспешни, да сте изгубили Косово, колико је велик био ваш страх да избори не буду после одлуке Ахтисарија.
Готови сте, а мислим да си и ти свестан тога.
 
Great Old One:
И сад мислиш да "демократски блок" не треба да има никакву одговорност за то што није поправио положај Србије?
Шта би са њиховим западним пријатељима?!?
naravno da treba da snosi pa ja sam najveci kriticar "demokratskog bloka" na ovom forumu zbog tog razloga...
 
untouchable:
Па самом овом темом ти показујеш да је СРС у праву - сва политика ДОС-а била је узалудна и бескорисна и и ти знаш да ће Косову бити дата независност. За такву политику ДОС мора бити кажњен, али ти се, уосталом као и ДС надаш да ћете успети да власт зграбите као лопови пре него што ваш пораз буде очигледан. Наравно од тога нема ништа и довољно је што су Радикали показали колико је велика ваша паника и свест да сте неуспешни, да сте изгубили Косово, колико је велик био ваш страх да избори не буду после одлуке Ахтисарија.
Готови сте, а мислим да си и ти свестан тога.
Kosovo su izgubili pokojni Sloba i robijas Seselj a ne DOS.
DOS je ovakvo sta je zatekao nije ga popravio to je tacno ali ga nije on napravio.
 
_Milanche_:
Kosovo su izgubili pokojni Sloba i robijas Seselj a ne DOS.
DOS je ovakvo sta je zatekao nije ga popravio to je tacno ali ga nije on napravio.

Не знам кога у то убеђујеш, самога себе?
Косово је Слоба оставио у саставу Србије, како је утврђено резолуцијом 1244, а шта ће иза себе оставити Ђинђуретина, Коштуница и Лепи Тадић видећемо ето за који месец.
 
untouchable:
Не знам кога у то убеђујеш, самога себе?
Косово је Слоба оставио у саставу Србије, како је утврђено резолуцијом 1244, а шта ће иза себе оставити Ђинђуретина, Коштуница и Лепи Тадић видећемо ето за који месец.
Mozda samo formano ali fakticki nije...formalno ni sa koji mesec kosovo nece biti bas potpuno nezavisno nego ce se to uviti u oblandu....
 
И ова вест сама по себи показује кога би Ахтисари хтео да поштеди пред изборе и кога би волео да види на челу Србије након предстојећих избора. Све чему још имате да се надате, и чиме одише и ова твоја тема - је да је народ слеп.
Жао ми те је, али народ ће вас убедљиво разочарати.
 
Great Old One:
А како ако решење буде било после избора?
Мада нису грађани тако глупи.
nije to rsenje biti ne znam sta vec se zna sta ce to biti...ali je sustina da bi se kampanja pretvorila u samo pricu o tome...SRS bi krenuo sa svojom matricom izdajnici ovo ono niste sacuvali Kosovo preksrsili ste ustav i takve glupsti...to je sustina...resenje ce naravno biti "***** u oblandi".
Nece se psominjati nezavisnost ali ce u sstini biti(kao i sad) i bice protektoran i za sada nece biti mesta u UN...
 
_Milanche_:
Mozda samo formano ali fakticki nije...formalno ni sa koji mesec kosovo nece biti bas potpuno nezavisno nego ce se to uviti u oblandu....

Да, Слоби је упао лопов у кућу и покрао породични накит, а ви сте са тим лоповом потписали уговор о поклону. Слоби је народ судио, а судиће и вама. Свакоме према заслугама.
И овом реченицом показујеш колики сте ви олош - остаје вам само да се надате да ћете превару успети да "увијете у обланду" тако да је народ неће препосзнати. Па ви сами о себи довољно говорите.
 
untouchable:
И ова вест сама по себи показује кога би Ахтисари хтео да поштеди пред изборе и кога би волео да види на челу Србије након предстојећих избора. Све чему још имате да се надате, и чиме одише и ова твоја тема - је да је народ слеп.
Жао ми те је, али народ ће вас убедљиво разочарати.
mozda a mozda i nece :-)
 
untouchable:
Да, Слоби је упао лопов у кућу и покрао породични накит, а ви сте са тим лоповом потписали уговор о поклону. Слоби је народ судио, а судиће и вама. Свакоме према заслугама.
a za koje krivicno delo ce meni da se sudi:)?
 
_Milanche_:
ne gresis...radujem se zbog toga sto su se radikali piti ponadali da ce biti nametnuto resenje pre izbora i da ce na tome uspeti da profitiraju svojim pricama o partijotama i izdajnicima...ali su se zajebali...upravo su se celinici SRS nadali losem resenju do kraja godine ne bi li profitirali....
Radovao si se i "neuspehu Referneduma", neki rekose da ni Ustavni zakon nece biti izglasan, pa.....ima toga, ali, vidis, ide po planu i progamu.
Znaci, nemoj se ti prerano radovati, jer, nisu vazni Radikali, valjda je vaznija Srbija od bilo koje stranke. Nemoj unapred da "profitiras" ni da prozivas.
Malo cudno da TI znas cemu su se celnici SRS-a nadali, bolje nam napisi cemu se nadao Cedo kad mu se nade izjalovise i na koji nacin on sada profitira od "antireferendumskog" debakla.
 
_Milanche_:
pa sto je SRS zapenio da odlazi izbore ako se tome nije nadao...ajde budimo realni to bi im popravilo rejting ako resenje bude nepovoljno....
Није због тога.Познајем људе у НС из СРС-а.Њима би највише одговарало пролеће.Зашто?Па због чињенице што се константно врше отпуштања и репресије на раднике који неће самовољно да оду.
Дакле,како време пролази,генерална ситуација у Србији је све гора,незапосленост расте и на томе СРС покушава да оствари добит.Па шта мислиш одкле суфицит у буџету којим се онај имбецил толико хвали!?
Нико се не игра питањем Космета на тај начин(можда ДС,али не могу бити сигуран).
 
_Milanche_:
a za koje krivicno delo ce meni da se sudi:)?

кад кажем "ти" и "ви" свакако не мислим на тебе лично, већ на оне који су твој политички избор, а те заменице користим само ради убрзања дискусије
 
*BILJA*:
Radovao si se i "neuspehu Referneduma", neki rekose da ni Ustavni zakon nece biti izglasan, pa.....ima toga, ali, vidis, ide po planu i progamu.
Znaci, nemoj se ti prerano radovati, jer, nisu vazni Radikali, valjda je vaznija Srbija od bilo koje stranke. Nemoj unapred da "profitiras" ni da prozivas.
Malo cudno da TI znas cemu su se celnici SRS-a nadali, bolje nam napisi cemu se nadao Cedo kad mu se nade izjalovise i na koji nacin od sada profitira od "antireferendumskog" debakla.
nemoj ***** ako neuspeha referenduma nadji postove pa ces videti da sam ja podrzavao ustav...Zasto je SRS odlagao izbore aj mi bas objasni?
 
jedite_kod_Joa:
Није због тога.Познајем људе у НС из СРС-а.Њима би највише одговарало пролеће.Зашто?Па због чињенице што се константно врше отпуштања и репресије на раднике који неће самовољно да оду.
Дакле,како време пролази,генерална ситуација у Србији је све гора,незапосленост расте и на томе СРС покушава да оствари добит.Па шта мислиш одкле суфицит у буџету којим се онај имбецил толико хвали!?
Нико се не игра питањем Космета на тај начин(можда ДС,али не могу бити сигуран).
pa zasto onda procele bolje ona sledeca jesen?
 
_Milanche_:
Zasto je SRS odlagao izbore aj mi bas objasni?

Није СРС одлагала изборе већ је ДС панично покушавала на сваки начин да их одржи што пре, јер очигледно знају какво ће бити решење које ће понудити Ахтисари и знају да ће их народ казнити.
 

Back
Top