Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Draga Melania i Karlose, ja sam u okviru prikupljanja nalaza za vto već uradila sve te analize na sidu, hepatitis b i c, sifilis, citomegalovirus, toksoplazmu, rubelu i sa svim tim nalazima išla na komisiju. Ništa mi nakanadnio nisu tražili, a i te analize sam uradila besplatno. Ne znam, možda se procedure razlikuju od grada do grada, ali nebi trebalo. Melania, ne znam da li si na te analize mislila ili još na neke dodatne?
Karlos, kako to misliš- čujemo se u ponedeljak? Zar ćeš nas pustiti da vikend provedemo bez muškog društva? Ma prolazite komisiju bez problema, ne brini! Meni je dijagnoza - neprohodni jajovodi, a suprugov spermogram-prosečan, pa smo prošli bez problema.!

Gde si zsuki 75, zlato malo? Pa moram da vas hvalim kad ste mi tako zlatni? Šta bih ja bez vas, a šta bi svi mi bez tebe pitam se! Biće bebica i to sve dvojke ili trojke, videćeš!

Snežana, pa ti si baš blizu cilja, držimo fige i šaljemo pozitivne vibracije!
Pazarkice, pa gde si nam ti danas?:cmok:
Sve vas ljubim, a tom tvom andjelku milice šaljem najveći poljubac!
 
Pa otprilike je to to od analiza,mi smo tim redosledom kako sam napisala,mozda nije isto za sve parove.Mozda ce Karlosu biti drugacije,meni je bilo najbitnije da mu kazem da ne odugovlaci i da se ne nervira,i da nece njihov odgovor dugo cekati.Ja cekam ciklus posle kutije mikroginona,ali njega nema dva dana.Treba da krenem sa inekcijama i sad se nerviram:dash:,prija mi da se bockam:hahaha:.Po prvi put u poslednjih sest godina ja se radujem vestici:worth:
 
Nemoj se nervirati draga Melania(znam da je lako drugog posvetovati,a teško ostvariti), samo se ti opusti i biće ok. Ja sam se u početku mnooogo nervirala, kako odem po neki nalaz ili kod doktora ja puknem psihički i onda je došao dan kad sam rekla-E sad je dosta! Mnoge stvari ne zavise od nas i biće onako kako mora biti, a za sve nas koje smo u ovoj priči najvažnije je da ostanemo psihički uravnoteženi i spremni za divne dane koji dolaze! Ljubim te!
 
Ćaos svima!!!!

Ja sam se jaaaaaaaaako razbolela, glva puca, grlo, sinusi... ufffffffff tako da se trudim da što više dremam!

ali evo nešto moram da podelim sa vama!!!! plakala sam do suza od smeha! Jako je dobro! Ovog puta vam ne šaljem poljubce, da ne bi neki virus prešao na moje buduće trudnice i tate!!

 
Draga Melania i Karlose, ja sam u okviru prikupljanja nalaza za vto već uradila sve te analize na sidu, hepatitis b i c, sifilis, citomegalovirus, toksoplazmu, rubelu i sa svim tim nalazima išla na komisiju. Ništa mi nakanadnio nisu tražili, a i te analize sam uradila besplatno. Ne znam, možda se procedure razlikuju od grada do grada, ali nebi trebalo. Melania, ne znam da li si na te analize mislila ili još na neke dodatne?
Karlos, kako to misliš- čujemo se u ponedeljak? Zar ćeš nas pustiti da vikend provedemo bez muškog društva? Ma prolazite komisiju bez problema, ne brini! Meni je dijagnoza - neprohodni jajovodi, a suprugov spermogram-prosečan, pa smo prošli bez problema.!

Gde si zsuki 75, zlato malo? Pa moram da vas hvalim kad ste mi tako zlatni? Šta bih ja bez vas, a šta bi svi mi bez tebe pitam se! Biće bebica i to sve dvojke ili trojke, videćeš!

Snežana, pa ti si baš blizu cilja, držimo fige i šaljemo pozitivne vibracije!
Pazarkice, pa gde si nam ti danas?:cmok:
Sve vas ljubim, a tom tvom andjelku milice šaljem najveći poljubac!

Hvala Ikice, ja nikako da sednem za komp da vidim šta radite, londram tamo vamo non-stop! Štrand i ove stvari... :mazipsa: :rostilj: :mesi: Da sam mogla da biram vremenske prilike za ove dane tražila bih ovu rani jesen! Kontam da je VTO u novembru negde malo teža za podneti... Ja sam večeras primila onaj pregnil stop, aspiraciju imam u nedelju ujutru, sutra idemo u Kovačicu, tamo nikad nismo bili da malo :fotograf: Kao što se da primetiti, sviđa mi se ovo slikovito izražavanje...:zcepanje:
Pazarka, neobično da te nema?!:think: Taj biolog iz HU, Balaž se zove, danas je stigao, pa možeš da ga potražiš...
eto, ja se javljam u nedelju! pozz:bye:
javiču se
 
Ćaos svima!!!!

Ja sam se jaaaaaaaaako razbolela, glva puca, grlo, sinusi... ufffffffff tako da se trudim da što više dremam!

ali evo nešto moram da podelim sa vama!!!! plakala sam do suza od smeha! Jako je dobro! Ovog puta vam ne šaljem poljubce, da ne bi neki virus prešao na moje buduće trudnice i tate!!


ja nešto ne mogu da otvorim ovo sada, ali ću posle! Sad idemo da gledamo onu našu seriju (po 3 u cugu!) iz 90-ih, Otvorena vrata, to vam preporučujemo :super: je, može da se skine sa neta... mnogo je pozitivna i smešna, kao naša Zsuki!:lol:
 
Hvala Ikice, ja nikako da sednem za komp da vidim šta radite, londram tamo vamo non-stop! Štrand i ove stvari... :mazipsa: :rostilj: :mesi: Da sam mogla da biram vremenske prilike za ove dane tražila bih ovu rani jesen! Kontam da je VTO u novembru negde malo teža za podneti... Ja sam večeras primila onaj pregnil stop, aspiraciju imam u nedelju ujutru, sutra idemo u Kovačicu, tamo nikad nismo bili da malo :fotograf: Kao što se da primetiti, sviđa mi se ovo slikovito izražavanje...:zcepanje:
Pazarka, neobično da te nema?!:think: Taj biolog iz HU, Balaž se zove, danas je stigao, pa možeš da ga potražiš...
eto, ja se javljam u nedelju! pozz:bye:
javiču se

bravo, navijam za tebe:super:
 
Da li neko moze sa mnom da poprica uzivo o dr Zadoriju u Segedinu, jer ja ovo ne znam da koristim a i bil bi mi mnogo lakse kad bih s nekim direktno popricala. Pre par dana smo bili na prvim konsultacijama i malo sam ybunjena. Imam toliko pitanja, molim vas neka mi se neko javi na tel 021/6046-013
 
Molim da pomoc.Znate da treba da startujem inekcijema posle popijenog mikroginona jer idem po eskimcice.Doktorka mi je napisala da pocnem sa prvm danom ciklusa,meni se pojavilo nesto malo braon boje,znam da je bezveze sto vam to pisem ali ja zaista ne znam sta sad,da li da pocnem danas ili da cekam da bas krene,totalno sam zbunjena?
 
ja nešto ne mogu da otvorim ovo sada, ali ću posle! Sad idemo da gledamo onu našu seriju (po 3 u cugu!) iz 90-ih, Otvorena vrata, to vam preporučujemo :super: je, može da se skine sa neta... mnogo je pozitivna i smešna, kao naša Zsuki!:lol:

Snezana 77, Otvorena vrata je moja omiljena serija. Nisam znala da može da se skine sa neta, moraću i ja da je ponovo pogledam! Držim fige za sutra!:cmok:
Zsuki75, brzo ozdravi!:cmok:
Pazarka, gde si ženo, što ne pišeš?
 
Molim da pomoc.Znate da treba da startujem inekcijema posle popijenog mikroginona jer idem po eskimcice.Doktorka mi je napisala da pocnem sa prvm danom ciklusa,meni se pojavilo nesto malo braon boje,znam da je bezveze sto vam to pisem ali ja zaista ne znam sta sad,da li da pocnem danas ili da cekam da bas krene,totalno sam zbunjena?

draga prvo ne panici............drugo,to je takozvani spoting,tj kao neko malo krvarenje,ali to nije prvi dan ciklusa,prvi dan ciklusa se racuna kad krene krvarenje i normalne je boje,i najvaznije kad krene da krene(nadam se da me razumes).........kad si prestala da pijes microgynon????prvi dan ciklusa bi trebao da ti bude 5 dana nakon zadnje tablete...........da bi bila sigurna ,kontaktiraj nekog iz jevromove ili nekog dezurnog ginekologa ,svaki bi to trebao da zna.
e sad ako se to opet pojavi onda moze da se racuna kao prvi dan ciklusa............ali da bi bila sigurna ipak kontaktiraj ginekologa,znam da je subota ali mora da poznajes nekog:zag:
 
Hvala Ikice, ja nikako da sednem za komp da vidim šta radite, londram tamo vamo non-stop! Štrand i ove stvari... :mazipsa: :rostilj: :mesi: Da sam mogla da biram vremenske prilike za ove dane tražila bih ovu rani jesen! Kontam da je VTO u novembru negde malo teža za podneti... Ja sam večeras primila onaj pregnil stop, aspiraciju imam u nedelju ujutru, sutra idemo u Kovačicu, tamo nikad nismo bili da malo :fotograf: Kao što se da primetiti, sviđa mi se ovo slikovito izražavanje...:zcepanje:
Pazarka, neobično da te nema?!:think: Taj biolog iz HU, Balaž se zove, danas je stigao, pa možeš da ga potražiš...
eto, ja se javljam u nedelju! pozz:bye:
javiču se

o sreco navijam iz srca.............da te curice budu super kvaliteta,i da taj biolog uspe da napravi 5 super embrioncica,i da nam za 15 dana napises da je beta velika kao kucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:cmok2::cmok2:
ja se iskreno nadam da ce tebi ovi suncani dani doneti najvecu srecu,a sto se tice mene ,ja sam radila u sva cetiri godisnja doba ,pa mi sada to vise nije bitno:roll:......jednom sam procurela dva dana pre zakazane bete,na sami rodjendan,pa mozes da zamislis kako sam se lepo provela:roll:,ali je zato bilo pijanke do zore

ljubim te puno,i drzim ti fige da dobro podneses aspiraciju,hoces li imati totalku ili neki koktel lekova
 
Snezana 77, Otvorena vrata je moja omiljena serija. Nisam znala da može da se skine sa neta, moraću i ja da je ponovo pogledam! Držim fige za sutra!:cmok:
Zsuki75, brzo ozdravi!:cmok:
Pazarka, gde si ženo, što ne pišeš?

:cmok2::cmok2::cmok2:,juce sam prestala da radim,i jako mi je tesko palo,nisam to ocekivala ali eto:sad2:........'95 kad se prikazivala ta serija ja sam imala 8 godina:lol::lol:,i jos uvek mi je pepeljuga bila strava crtani:lol::lol::lol::zcepanje::zcepanje:
ljubim te puno.......jeli dosadjujes dr???kad ti je termin???aj daj meni ime i prezime i broj dr,pa ces da vidis kako ces da dobijes termin,:cvet:
 
Melania ja sam par puta pila mikroginon i uvek mi je bilo par braon tufnica i tako 3 dana i to je bilo sve od tzv menstruacije, ceo ciklus sam nosila dnevne uloske cisto da ne isprljam ves, i uopste nije curelo nego eto tek tako cisto da te nervira. Mozda bi ipak trebala da pozoves Dr, a i sama znas da posle antibebi pilula ciklus nije kao sto je inace, ja sam taj prvi dan kad sam dobila te braon tufnice krenula sa stimulacijom.
 
Da li neko moze sa mnom da poprica uzivo o dr Zadoriju u Segedinu, jer ja ovo ne znam da koristim a i bil bi mi mnogo lakse kad bih s nekim direktno popricala. Pre par dana smo bili na prvim konsultacijama i malo sam ybunjena. Imam toliko pitanja, molim vas neka mi se neko javi na tel 021/6046-013

nadam se da ce ti se nada javiti,ona ima najvise iskustva sa dr. zadorijem........pozdrav i srecno,kad kreces sa postupkom????:cmok2:
 
OOOO, evo naše pazarkice vesele i raspoložene! Ne znam još kad ću na laparo u ponedeljak ću ih zvati da ih malo iznerviram i insistiraću da mi odmah zakažu inače:vudu:!!!
Epa draga devojčice, moram tako da te zovem jer sam starija od tebe 12godina, ne ljuti se, krajnje je vreme da pogledaš naaaajbolju seriju -Otvorena vrata, pa javi dal ti se dopada! Šaljem ti 1000000:cmok:!!!
 
24.09.2009. smo bili na prvim konsultacijama kod dr Zadorija. S obzirom da je ovaj prosli neuspeli pokusaj bio polovinom jula ove godine, rekao je da bi sledeci mogao biti polovinom novembra. Da li je neko po preporuci doktora Zadorija pio Femibion 800. Meni ga je licno dr prodao i to za oko 40 eura, a ja na netu pronasla da kosta od 10 do 15 eura. To me malo razocaralo i zbunilo... Inace, nemam zamerki. Bio je ljubazan, strpljiv, pricali smo skoro sat vremena. Pozdrav
 
Hvala vam,ja zvala bolnicu i oni mi rekli da ne krecem sa stimulacijom.Ne znam zasto to sad odjednom ali se nadam da ce sutra ljudski krenuti:hahaha:, radila sam ultrazvuk pre dva dana i sve je bilo dobro.Mikroginan sam prestala piti 23,mada sam ga kombinovala par dana sa lekom primolut jer se i u toku te terapije pojavilo krvarenje,valjda ce doci sutra.Kao rekli mi da krenem od sutra sa stimulacijom ali ako krene,cekacu:dontunderstand:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top