Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala ti Pazarka na odgovorima,bas sam se bila uplasila jer mi je jako lose.A sto se cene tice to je da ne verujes,pa dok skupim te pare postacu u istom trosku baka:hahaha::hahaha::hahaha:A ja ti zelim sto pre bebane a sto se tice tvojih godina i onog sto si prevalila ja tiskidam kapu:worth:Ja u tim godinama nisam znala apsolutno nista,a ti si vec stigla da radis na bebi.Svaka ti cast i da ti se sto pre to desi.Meni u upustvu pise oko 16 oktobra,pa ako cujem da se neko svadja u bolnici znacu da si to ti.Zaboravih jos nesto,moj muz treba sutra da mi kupi diferelin a ne pise koliko komada i da li se te ampule drze u frizideru?Ja sam ih zvala kad mi sestra kaze da ne zna kao oko 20 kom i spusti slusalicu,bas me:dash:
 
drage moje žene i karlose, baš sam se sad nauživala i naježila kad sam videla kako među nama vlada drugarstvo, a niko se ne zna :klap: Ne sećam se da sam nekad ovako visila na forumu kao na ovom, u stvari 100% nisam nikad!
samo sam to htela da vam kažem! :hvala: Nemam pitanja :D, posle ovakvog izliva emocija, bez veze mi da pominjem da mi je estradiol jutros bio 180... :zcepanje:

drž'mo se, drugarski pozdrav!:zag:
 
U pravu si Snezana, ja čim dodjem ujutru na posao prvo pogledam da li se neko javio i kad dodjem kući odmah palim kompjuter i pišem. Toliko sam srećna što sam ovde našla svoje srodne duše i što su svi tako dobri i divni. Nadam se da ćemo nastaviti i kad budemo dobili bebe i da će to biti jedno lepo druženje. E, a zamislite za nekih 20-30 godina kad već budemo bakutaneri, a još se dopisujemo i zvekećemo sa protezama:hahaha:!
 
Hvala ti Pazarka na odgovorima,bas sam se bila uplasila jer mi je jako lose.A sto se cene tice to je da ne verujes,pa dok skupim te pare postacu u istom trosku baka:hahaha::hahaha::hahaha:A ja ti zelim sto pre bebane a sto se tice tvojih godina i onog sto si prevalila ja tiskidam kapu:worth:Ja u tim godinama nisam znala apsolutno nista,a ti si vec stigla da radis na bebi.Svaka ti cast i da ti se sto pre to desi.Meni u upustvu pise oko 16 oktobra,pa ako cujem da se neko svadja u bolnici znacu da si to ti.Zaboravih jos nesto,moj muz treba sutra da mi kupi diferelin a ne pise koliko komada i da li se te ampule drze u frizideru?Ja sam ih zvala kad mi sestra kaze da ne zna kao oko 20 kom i spusti slusalicu,bas me:dash:

meni je stvarno bilo muka,jos uvek je ,ali mnogo mi je bolje,nekoliko dana sam zivela samo na vodi,jer sama pomisao na hranu stvarala mi je mucninu(ali sam to nadoknadila,bila sam kod drugarice na bajramske kolace):lol:..........ja sam oduvek zelela da studiram medicinu,medjutim zelje su jedno a zivot je drugo,ali sam ipak ostala u struci,a mogla bih sigurno da radim umesto ginekologa, samo ne bih smela da poradjam.........ja sam planirala da rodim bebicu pa onda jos studije da upisem,ali svo moje vreme misli ,planovi su vezani za VTO,mada jos uvek nije kasno,ako ne budem mogla da upisem studije,jer necu imati vremena ,jer cu biti okupirana mojim blizancima:lol:,onda cu upisati visu medicinsku,ali uradicu prekvalifikaciju za pedijatriju,posto to obozavam...............meni punkciju predvidjaju 19.10 ,ali to se jos uvek ne zna,valjda je dala optimalno ,jer dragi mora da uzme odmor ,pa da znamo od prilike kada..................e pa vidis kakve su to koze,stvarno nevidjene:azdaja::azdaja:,......a sto se tice tvog pitanja,uzmi koliko ti je rekla ,valjda zna koliko treba:roll:......nisam sigurna ,mislim da se drze u frizideru,nisam nikada radila sa diferelin,ovde ga ni nema:roll:,mora da se naruci u briselu.........i ja sam danas bila u apoteci i kad sam joj trazila superfact 0.5 inekcije,ona me samo tupo gledala,kao odakle si ti zeno pala,superfact postoji samo u spreju:aha:, sta da ti kazem,moj jadni ginekolog je morao da intervenise,da licno zove u brisel ,da naruci,da slaze da je HITNO ,i da ih dobijem do sutra:ceka:
 
drage moje žene i karlose, baš sam se sad nauživala i naježila kad sam videla kako među nama vlada drugarstvo, a niko se ne zna :klap: Ne sećam se da sam nekad ovako visila na forumu kao na ovom, u stvari 100% nisam nikad!
samo sam to htela da vam kažem! :hvala: Nemam pitanja :D, posle ovakvog izliva emocija, bez veze mi da pominjem da mi je estradiol jutros bio 180... :zcepanje:

drž'mo se, drugarski pozdrav!:zag:

U pravu si Snezana, ja čim dodjem ujutru na posao prvo pogledam da li se neko javio i kad dodjem kući odmah palim kompjuter i pišem. Toliko sam srećna što sam ovde našla svoje srodne duše i što su svi tako dobri i divni. Nadam se da ćemo nastaviti i kad budemo dobili bebe i da će to biti jedno lepo druženje. E, a zamislite za nekih 20-30 godina kad već budemo bakutaneri, a još se dopisujemo i zvekećemo sa protezama:hahaha:!

ni ja ne mogu da verujem koliko sam se " navukla"na ovo nase drugarstvo,stvarno je divno imati neko mesto gde mozes da se izjadas podelis sve muke i strepnje , i znas da ces biti svacena ,i sto je najvaznije ,naci takvu podrsku i lepu rec ,i odmah se osecas bolje.....ja i na poslu i kuci ,kad god mogu da ugrabim malo vremena ,provirim ovde ,samo da se malo pisem sa vama......moj dragi je postao ljubomoran na vas,kaze da vama posvecujem vise paznje:lol:,sta ce jadnicak,od sada se zali kako cu da mu nedostajem,kupio mi je novi laptop ,velik dovoljno ali ne previse da moze da stane u tasnu i novi mob ,a zapretio mi je da moram sto napustim aedrom prvo da svratim do telenora i uzmem bezicni internet:manikir:
sve mislim da ce ova tema da postane chat,nadam se da moderatori nemaju nista protiv
ljubim vas sve,i sve vas volim...........ikice nadam se da cemo se sve skoro upoznati,a da cemo za 30 godina cuvati unucice i pricati koliko smo bile zaludjene ovim brigama:cmok2:
 
Draga ja ne znam gde ti zivis ali u Beogradu ima tih inekcija u apoteci igor u Resavskoj ulici.Superfakt je 1200 din 1 ampula,a diferelin 500.Cisto da znas u slucaju da ti zatreba a nisi iz BG ja cu ti poslati gde god,ti javi na vreme.:super::super::super:
 
ni ja ne mogu da verujem koliko sam se " navukla"na ovo nase drugarstvo,stvarno je divno imati neko mesto gde mozes da se izjadas podelis sve muke i strepnje , i znas da ces biti svacena ,i sto je najvaznije ,naci takvu podrsku i lepu rec ,i odmah se osecas bolje.....ja i na poslu i kuci ,kad god mogu da ugrabim malo vremena ,provirim ovde ,samo da se malo pisem sa vama......moj dragi je postao ljubomoran na vas,kaze da vama posvecujem vise paznje:lol:,sta ce jadnicak,od sada se zali kako cu da mu nedostajem,kupio mi je novi laptop ,velik dovoljno ali ne previse da moze da stane u tasnu i novi mob ,a zapretio mi je da moram sto napustim aedrom prvo da svratim do telenora i uzmem bezicni internet:manikir:
sve mislim da ce ova tema da postane chat,nadam se da moderatori nemaju nista protiv
ljubim vas sve,i sve vas volim...........ikice nadam se da cemo se sve skoro upoznati,a da cemo za 30 godina cuvati unucice i pricati koliko smo bile zaludjene ovim brigama:cmok2:

I ja se pridruzujem ovim izjavama "zavisnosti" od ovog foruma i razmeni problema samo nama znanih.

Karlose, ne mogu da verujem da postoje takve buduce tatice u ovoj zemlji Srbiji. Mogu da zamislim koja si podrska svojoj zeni, svaka cast.
 
Draga ja ne znam gde ti zivis ali u Beogradu ima tih inekcija u apoteci igor u Resavskoj ulici.Superfakt je 1200 din 1 ampula,a diferelin 500.Cisto da znas u slucaju da ti zatreba a nisi iz BG ja cu ti poslati gde god,ti javi na vreme.:super::super::super:

Inace u Novom Sadu Superfakt 0.4 ml je 2300 dinara, dok je duferelin ista cena.
Koliko je Gonal F u Beogradu, ovde je 3682 dinara 1 ampula, ako sam dobro razumela apotekarku?
 
Nazovi apoteku Igor ako mi ne verujes?

Verujem ti. U Novom Sadu se cena gonala f po ampuli krece od 2700 do 3682 dinara. Bezobrazne su cene jer se razlikuje u 1000 dinara po ampuli kojih bi trebala da primim 20 (razlika u totalu je 20.000 dinara). Sokirana sam jer tu se ne govori o 10 dinara razlike, vec 1000 razlike. :dash::dash::dash: Pa nisam ja Rokfeler da na meni zarađuju.:besna:

Ovde sam nasla superfakt od 5.5 ml, sto je doza od 14 dana za 2000 dinara, sto mi je ok. Zato i pitam za gonal f da li je u Beogradu negde jeftiniji od 2700, jer mi vredi da tamo narucim pa jos koji dinar ustedim u odnosu na ovih 20.000 dinara.
 
Izvina ja sam pomesala sad sam ih zvala i u pravu si.Ovo su njihove cene:gonal f 2698,supref od 0,5 je 2200i dipherelin od o,1 je 500 dinara.Ja se izvinjavam,nesto sam permutovala ocigledno.Njihov broj je 3340618 apoteka Igor i imaju zaista sve.Tek sad vidim zasto sam odluciladipherelin,pa zbog cene,ja se stvarno izvinjavam.:worth:
 
O pazarkice draga, kako si me samo rasplakala! Dirljivo, nežno, hrabro! Bićemo mi mame, najbolje na svetu i najsrećnije, šta drugo da kažem u ovom trenutku! Idem sad, kapljem po tastaturi, pa moram da prekinem. Ljubim vas!
 
nije mi bila namera da vas rasplacem:cmok2::zag:...........sasvim slucajno sam naisla na ovaj snimak ,trazila sam mojim princezama da skinem neke crtace,i nasla ovo,suze nisam mogla da zaustavim,ali cettiri malene rucice su me tako jako zagrlile , da sam se jos vise rasplakala ............ovo opisuje nas zivot,samo sto broj 11 zamenim sa 6,i eto :sad2::sad2::sad2:
 
prijavljujem da sam primila prvu inekciju superfact,bas me bolelo,sutra cu da zovem milicu pa da vidimo sta ona kaze:roll:..........a sto se tice cene ,ja sam danas platila dve ampule od 6 ml,sto znaci da ima za 24 dana,60 eura, a jednu ampulu decapeptyl 3.45 ml -140 eura sam placala ranije
ali meni novac nije bitan,pa valjda imam ovoliko pokusaja,da malo novcanik istanjim:roll:
 
prijavljujem da sam primila prvu inekciju superfact,bas me bolelo,sutra cu da zovem milicu pa da vidimo sta ona kaze:roll:..........a sto se tice cene ,ja sam danas platila dve ampule od 6 ml,sto znaci da ima za 24 dana,60 eura, a jednu ampulu decapeptyl 3.45 ml -140 eura sam placala ranije
ali meni novac nije bitan,pa valjda imam ovoliko pokusaja,da malo novcanik istanjim:roll:

moj suprug i ja smo jako dirnuti ovim spotom i zeleli bi da ti poklonimo knjigu koju je on napisao "kako sam cekao cetvorke"! ako hoces daj nam adresu na pp pa ce mo ti poslati. knjiga je jako lepa i emotivna i mnogima je donela srecu. dali je to slucajnost ili ne ali se mnogo beba rodilo posle citanja knjige....iskreno ti drzim palceve:super:i zelim ti da ovaj put bude sve ok.:cmok::cmok2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top