Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozdrav svim devojkama!nado preslatki ste i brzo rastete i napredujete,bogu hvala.nadam se da si se sada vec oporavila posle carskog i da sada ti i djole uzivate jedn u drugom,nesebicno...nemojte tatu da zaboravite!!!ljubim vas,budite dobri i cuvajte se,pa se cujemo
 
Ikice, hvala ti na poljupcima i pozdravima, nadam se da ce ti bas te slicice malo pomoci da sto pozitivnije razmisljas i da verujes da ce se zelje za bebom ostvariti, sto ti ja od srca zelim, i to bas sad u oktobru da nam javis lepe vesti
!
Analiticar, pa moj Djole puni mesec dana sutra! Sada ima oko 4500 g - prava velika beba.

Zarkodijana, hvala ti na onom da smo slatki :super: U pravu si sto se tica rasta - svakim danom osecamo da nam je na rukama sve teza beba. Inace, jaaako cesto je na rukama jer mu nikako ne damo da place, tako da ce biti jedna velika maza kako mi se cini. Sto se uzivanja tice - stvarno uzivamo zajedno. Taticu nikako ne zaboravljamo jer sve nekako zajedno radimo - zajedno ga kupamo, kad ga ja nahranim on ga nosi da podrigne, naizmenicno ga uspavljujemo,... Do ponedeljka je na godisnjem, tako da smo bas imali dosta vremena da se lepo uskladimo i priviknemo na nov zivot.Ja se jesam oporavila, ali jos uvek sam postedjena mnogih stvari, sto mi zaista i prija - vazno mi je da budem tu za svog sina, a sve ostalo moze da ceka.
Kao sto te je Milica83 vec pitala, i nas jako zanima u kojoj si fazi i kad ce biti konkretnih desavanja? Drzimo ti palceve da sve bude u najboljem redu!!
 
Jao Nado divni ste i ti i tvoj medenko! Prava ste nam podrška i hvala vam puno na tome!
Milice, hvala na savetima, ja sam već opuštena i sve pažljivo planiram. Reci mi molim te jesi li pre ulaska u program VTO uzimala neke vitamine ili preparate da popraviš imunitet i ojačaš organizam? Ja za sada uzimam vitamine B komplexa i matični mleč. CMOKIĆ
 
drage žene i buduće mamice,od srca navijam za vas....i da vam napomenem da kada uspešno prođete VTO,i već ste srećno trudne,naravno ne ostavljajte ovu temu,i dajte podršku ženicama sa istim problemom,ali na DIP-u ima tema Kutak za trudnice,gde ćete dobiti jako puno odličnih saveta od drugih trudnica,i naravno možete razgovarati o svojim trudničkim problemima...a ti Nada77 pridruži nam se isto na DIP-u na temama Saveti o bebama i Kafanica za bivše trudnice...pošto već imaš slatkog Đoleta a bogami imaćeš nedoumica svaki dan kao i sve mi mame,pridruži nam se da pričamo o našim bebama...kiss za sve vas,i od srca vam želim da budete strpljive,ne klonete duhom,i jednog dana postanete mame...
 
Ikice, nista nisam uzimala od vitamina, ne zato sto nisam htela, vec prosto mi niko nije preporucio, a nisam se ni setila da pitam, a inace do sad nisam imala problema sa zdravljem, grip nikad u zivotu nisam imala, pa racunam da mi je imunitet ok. Jedan veliki savet za tebe i ostale cure koje krecu u postupak; Kad krenete sa stimulacijom pitajte Dr sve u vezi vas, konkretno, ako menja lekove za stimulaciju, zasto ih menja i slicno, ja sam u pocetku nekako bila smuvana, a onda sam napravila spisak pitanja i kad god odem na Uz ja ispitam Dr sve, kako, zasto, kad i zbog cega. Meni je to pomoglo da shvatim sta se prosto dogadja sa mojim organizmom, a i moje je pravo da znam kad se vec kljukam kako to konkretno utice na mene.
Nado pozdrav za tebe i prelepog sincica!
 
milice,hvala ti na pitanj,ja sam ok,malo tesko podnosim ove kontracepcive koje mi je dr dao,ali proci ce i to!dr je na godisnjem odmoru,tako da tek sredinom narednog ciklusa idem na uz,negde oko sredine avgusta,nadam se,pa ako sve bude ok,odma bi i polako krenuli sa pripremama.ikice,mislim da si odabrala sasvim dobre preparate da ojacas organizam,naskoditi ti sigurno nece,ali mogu mnogo da pomognu.ja bih ti savetovala da ubacis i folan,jer je i on jako dobar.ja sam ga pila kod prvog postupka,i pijem ga i sada,cisto da ojacam i pripremim organizam za dalje.dr u segedinu preporucuje i magne b6,kompleks vitamina i minerala koji je takodje mnogo dobar za nas buduce trudnice,nadam se i verujem u to!!!!!nado,tebe i djordja puno pozdravljam kao i sve ostale posetioce i ucesnike ovog foruma
 
Hvala na odgovoru Milice. Malo sam dosadna pa imam još jedno pitanje, koliko se dugo piju kontraceptivne pilule pre stimulacije? Ja u septembru treba da počnem da ih uzimam zbog histeroskopije koju ću tog meseca obaviti, a iz Betanije su me obavestili da u oktobru krećem u postupak. Pozdrav i cmok!
 
Zarkodijana, drago mi je da dobro napredujes, dosta zenica su se zalile da tesko podnose kontraceptive, ja sam se osecala kao devojka! Meni su prijale.
Ikice, ja sam krenula 03.04. sa pilulama a punkcija mi je odradjena 13.05. Znaci, pila sam ih od 3 dana ciklusa, 21 dan (taman ih toliko ima) kad sam dobila sledeci ciklus krenula sam sa stimulacijom koja je trajala 13 dana. Ako imas jos neko pitanje, samo navali :heart: Meni su dosta zenica pomogle u vezi mojih nedoumica u vezi samog postupka, pa tako i ja zelim da pomognem svima onim zenicama koje krecu u postupak.
 
Nije me bilo dugo na forumu, za one koji me se secaju lepe vesti javljam!!! Trudna sam NAPOKON!!!!!!! Pobedila i hidrosalpingse i podvezane jajovode, od svih muka strefio me je i iznenadni visok FSH, ali borba i na prvom mestu vera i pozitivan stav su pobedili sve!!!! Evo me u 15.nedelji, VTO radjena kod dr.Gordane Ivanovic, jedna beba, stimulacija je bas bila jaka, dobijeno svega 2 folikula, 2 jajne celije, 2 embriona savrsenog kvaliteta, jedan se primio i uzivam!!!! Sve vas puno pozdravljam i zelim vam svima ovu srecu!!!! Pozdrav
 
Nije me bilo dugo na forumu, za one koji me se secaju lepe vesti javljam!!! Trudna sam NAPOKON!!!!!!! Pobedila i hidrosalpingse i podvezane jajovode, od svih muka strefio me je i iznenadni visok FSH, ali borba i na prvom mestu vera i pozitivan stav su pobedili sve!!!! Evo me u 15.nedelji, VTO radjena kod dr.Gordane Ivanovic, jedna beba, stimulacija je bas bila jaka, dobijeno svega 2 folikula, 2 jajne celije, 2 embriona savrsenog kvaliteta, jedan se primio i uzivam!!!! Sve vas puno pozdravljam i zelim vam svima ovu srecu!!!! Pozdrav

:super: Jao, Maso, ja te se secam, naravno, i bas sam se obradovala :)
Cestitam od srca, sve najlepse!!!
 
Maso, cestitam ti od srca!!! Tako si se odavno javila poslednji put, da sam se pitala gde si i sta se desava kod tebe. Bila si svima, pa i meni veeeelika podrska tokom dugog perioda, pa je to sada velika i jako lepa vest koja je sve nas mnogo obradovala. Zelim ti lepu i laku trudnocu i da zadovoljna docekas svoju bebicu!!! :super::super::super:
 
dobro vece evo i mene
nisam se javljala neko vreme,u srbiji sam,na odmoru
vidim da ste me zaboravili,salim se nalo
bila sam malo na moru ,bas mi je bilo lepo ,imali smo puno drustva ,uglavnom baterije su napunjene
veliki pozdrav
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top