Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moj macan ima pune ruke posla sa vama vidim ja!!!
ahahahhahahahha

e kao da sam pre 1000 godina išla u Segedin na bockanja, transfere i ostala čuda...
da sve zaboravite VTO brzo i da uživate sa svojim bebama...
evo moja ćera pre koji dan počela da jede "čvrstu" hranu...

ljubimo vas sve

Pogledajte prilog 252475
Да ви речем госпођо имате перфектан срчани мишић колико се да закључити са слике.
Онај бели део нокта и његова величина(што веће то боље) указују да имате срце прва лига.
Наравно то не значи да они који немају тако изражен бели део у корену нокта имају слабо срце.
Отприлике као оно: Кратковиде особе су готово увек натпросечно интелигентне, али нису све интелигентне особе кратковиде.
Надам се да је беба наследила ноктиће на вас!
Е да, ово нам је рекао један лекар у екипи шах клуба Детелинатра пра доста година, док сам играо за тај клуб као студент.
Шах клубу наравно не треба лекар, нисмо ми физикалци, али човек је био мајсторски кандидат , а успут и лекар!
 
Zdravo svima!!! :-) ja sam nova na forumu,ali procitala sam sve strane na ovu temu. . prvo da cestitam svim sadasnjim i buducim mamama. . .Sve naj ,naj i da uzivate svim srcem. . .ja sam se odlucila za IVF ili ICSI, u Pragu u Pronatalu,pravimo bebu vec 2.5 god. i nista ,tako da sam kontaktirala kliniku putem mail-a i stavili su nas na listu cekanja,tako da ce tek prva konsultacija biti u novembru,nadam se. .da li je neko od vas vec bio na ovoj klinici klinici i kakvi su vam utisci,i sta sve treba da ponesem od dokumenata,do sad sam imala samo jednu inseminaciju,i nista. . . .
 
Zdravo svima,ja sam nova na forumu,ali sam pazljivo procitala svaku stranicu na ovu temu. . .cestitam od srca svim sadasnjim i buducim mamama :-) zanima me da li je neko bio u Pragu od vas u Pronatalu,ja sam putem mail-a zakazala konsultaciju i stavili su me na listu cekanja ,otprilike bice to ,kako kazu tek u novembru,ili u najboljem slucaju,oktobar. . .toliko se ceka za jednu konsultaciju od sat vremena????I onda sl.mesec mogu uci u postupak,ne znam sta treba poneti od rezultata,imam samo one nalaze koje sam vec radila sa jednu inseminaciju,HSG,i sve ostalo potrebno za ins. da li je to dovoljno? ne znam da li mi treba da se izjasnimo sta bi da li bi IVF ili ICSI,ili da ipak to prepustimo njima? da li je neka od vas bila vec na toj klinici,koliko su dobri?
 
Да ви речем госпођо имате перфектан срчани мишић колико се да закључити са слике.
Онај бели део нокта и његова величина(што веће то боље) указују да имате срце прва лига.
Наравно то не значи да они који немају тако изражен бели део у корену нокта имају слабо срце.
Отприлике као оно: Кратковиде особе су готово увек натпросечно интелигентне, али нису све интелигентне особе кратковиде.
Надам се да је беба наследила ноктиће на вас!
Е да, ово нам је рекао један лекар у екипи шах клуба Детелинатра пра доста година, док сам играо за тај клуб као студент.
Шах клубу наравно не треба лекар, нисмо ми физикалци, али човек је био мајсторски кандидат , а успут и лекар!

ahahahahahha odlično, svi gledaju bebu a poznavalac u nokte :)
pre ihahaj godina dok sam još trenirala karate rekli mi da imam "sportsko" srce. više se ne sećam šta je to značilo, ali je imalo veze sa tim da mi se puls posle opterečenja vrlo brzo vraćao u normalu :)
rekli su da imam predispozicije da postignem vrhunske rezulate u sportu ahahahaha ali pošto sportsko srce nije imalo dovoljno hrabrosti i ratobornosti za borbe odustala ja od karatea i počela da đipam folklor ahahhaha

i da kažem još sam i kratkovida :)
 
ahahahahahha odlično, svi gledaju bebu a poznavalac u nokte :)
pre ihahaj godina dok sam još trenirala karate rekli mi da imam "sportsko" srce. više se ne sećam šta je to značilo, ali je imalo veze sa tim da mi se puls posle opterečenja vrlo brzo vraćao u normalu :)
rekli su da imam predispozicije da postignem vrhunske rezulate u sportu ahahahaha ali pošto sportsko srce nije imalo dovoljno hrabrosti i ratobornosti za borbe odustala ja od karatea i počela da đipam folklor ahahhaha

i da kažem još sam i kratkovida :)
Све на гомили!
:super::klap::super:
 
Drage moje,
bila na kontroli,ima malo endometrioze na oba jajnika:( , valjda neće smetati pri stimulaciji.

Doktor hoće da uradimo ja i mm, analizu hromozoma.

Dao mi tablete za kontracepciju ovaj mjesec,pa ako budu hromozomi uredu,idući ciklus najvjerovatnije stimulacija.

Malo se i bojim nove stimulacije, zbog ove proklete endometioze, bojim se da se još ne nakupi, a već sam je dva puta operisala,

jednom klasičnom operacijom,a drugi put laparaskopijom.

Javim vam kakvi su hromozomi,to radim iduću subotu.

Ljubim svoje kolegice.
 
Zdravo svima,ja sam nova na forumu,ali sam pazljivo procitala svaku stranicu na ovu temu. . .cestitam od srca svim sadasnjim i buducim mamama :-) zanima me da li je neko bio u Pragu od vas u Pronatalu,ja sam putem mail-a zakazala konsultaciju i stavili su me na listu cekanja ,otprilike bice to ,kako kazu tek u novembru,ili u najboljem slucaju,oktobar. . .toliko se ceka za jednu konsultaciju od sat vremena????I onda sl.mesec mogu uci u postupak,ne znam sta treba poneti od rezultata,imam samo one nalaze koje sam vec radila sa jednu inseminaciju,HSG,i sve ostalo potrebno za ins. da li je to dovoljno? ne znam da li mi treba da se izjasnimo sta bi da li bi IVF ili ICSI,ili da ipak to prepustimo njima? da li je neka od vas bila vec na toj klinici,koliko su dobri?

Dobrodosla, Viktorija!
Ja sam stara clanica ovde, prosla svasta kao i sve druge zenice ovde, sad imam sina od 8 meseci ali povremeno svratim ovde samo da vidim sta je novo i koja nam se drugarica seli na kutak za trudnice.
Ne mogu ti nista reci za Prag, mi smo sve obavili ovde, ali ti zelim puno srece i da sto pre otperjas odavde na onaj lepsi kutak :cmok:
 
Nera, sto me malo ne sacekas pa u martu zajedno da trudnujemo? Stvarno, da nije malo rano da krenes odmah sa stimulacijom? Prvo se pripremi, lepo, i psihicki i fizicki, pa onda u nove pobede.

Maro, molitve su nam uslisene! HP nalaz mi je uredan, nema kancera ni u jednom poslatom materijalu!
Ja sam draga cekala sest meseci i niti su me pozvali, nitu su me obavestili da nisu bili u mogucnosti da me prime u datom roku. Krajem juna mi je isteklo uverenje. Da ne govorim da sam u decembru dobila uverenje da sam zdrava i spremna za VTO! Mada imam osecaj da ce te pozvati na konsultacije vec u septembru. Ti ces u martu biti Dzomba trudnjaca, a mi gusteri. :zcepanje:


draga moja maruskice!
Divne vesti! Puno sam razmisljala o tebi, najbolje sam te razumela jer i sama znas da sam prosla kroz isti scenario! Bogu Hvala da je nalaz uredan. Puno pozdravljam i tebe i sve devojke sa foruma.
 
XinXin, ljubac za tebe i bebice.

Maro, stize li to pismo?

Zvezdice, bas te nema na forumu. Ima li sta novo? Poslacu ti pp ovih dana. Imam neka pitanja za tebe. A mozda ti nesto do informacija do kojih sam dosla, moze koristiti. Stalno si mi na pameti. Sasljem ti puno poljubaca!
 
Maruska draga, nista od pisma jos uvek:roll:
Kako si ti?
Xin cestitam, uzivaj sada.
Zsuki beba je preslatka.
ljubim vas sve i pozdravljam nove drugarice:D
e, neko mi je slao pp a ja neumem da odgovorim:rumenko: to je razlog sto nisam odgovorila:rumenko:
javljam cim bude stiglo pismo:worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top